Powołane zawodniczki na obóz w Maniowach 25.06-6.07.2017

 

 

L.p

Nazwisko

Imię

Kadra

Nazwa Klubu

  1.

Ropela-Puzdrowska

Eliza

KWM

Stężyca - Wieżyca

  2.

Górak

Dominika

KWM

Stężyca - Wieżyca

  3.

Stanuch

Julia

KWM

APS Rumia

  4.

Kowalska

Amelia

KWM

SPS Lębork

  5.

Gużyńska

Kinga

KWM

GAS Gdynia   

  6.

Rogalska

Nicole

KWM

GAS Gdynia   

  7.

Niedbalska

Julia

KWM

MTS Kwidzyn

  8.

Cymer

Ewa

KWM

UKS Zatoka 95

  9.

Lipa

Zuzanna

KWM

TPS Czarni Słupsk

10.

Karbownik

Weronika

KWM

TPS Czarni Słupsk

11.

Cieślik

Agnieszka

KWM

Gedania Gdańsk

12.

Domian

Kinga

KWM

Gedania Gdańsk

13.

Jaśko

Wiktoria

KWM

Gedania Gdańsk

14.

Stybor

Anna

KWM

Gedania Gdańsk

15.

Oprawa

Waleria

KWM

MTS Kwidzyn

16.

Laska

Anna

KWM

Stężyca - Wieżyca

17.

Łukomska

Kinga

KWM

 Gedania Gdańsk

18.

Wołoszyn

Marta

KWM

TPS Człuchów

19.

Dydzińska

Liliana

KWM

TPS Człuchów

20.

Mielnikow

Agata

KWM

Gedania Gdańsk

(od 29.06.)

21.

Dejnakowska

Agata

KNO

Gedania S.A.Gdańsk

22.

Fiedorowicz

Kamila

KNO

Gedania S.A.Gdańsk

23.

Radawiec

Agata

KNO

Gedania S.A.Gdańsk

24.

Malon

Karolina

KNO

Atom Sopot Trefl

25.

Rodek

Dominika

KNO

Atom Sopot Trefl

26.

Leszczyńska

Martyna

KNO

MTS Kwidzyn

27.

Jasińska

Natalia

KNO

MTS Kwidzyn

28.

Woźniak

Julia

KNO

GAS Gdynia

29.

Witkowska

Marta

KNO

APS Rumia

30.

Dusowska

Kamila

KNO

KaEmKa Starogard Gd.

31.

Stencel

Emilia

KNO

TPS Czarni Słupsk

32.

Kawecka

Natalia

KNO

TPS Czarni Słupsk

33.

Wisińska

Emilia

KNO

Atom Sopot Trefl

34.

Brucka

Emilia

KNO

TPS Czarni Słupsk

35.

Leyk

Agata

KNO

Atom Sopot Trefl

36.

Penk

Maja

KNO

Atom Sopot Trefl

37.

Bednarek

Weronika

KNO

Atom Sopot Trefl

38.

WALEWSKA

LAURA

OOM

SN GEDANIA

39.

JAGŁA

ZUZANNA

OOM

SN GEDANIA

40.

LABUDDA

PAULINA

OOM

SN GEDANIA

41.

KRZYŻANOWSKA

LENA

OOM

SN GEDANIA

42.

MALCZEWSKA

MAJA

OOM

SN GEDANIA

43.

PIANKOWSKA

AGATA

OOM

WIEŻYCA 2011 STĘŻYCA

44.

REITER

PAULINA

OOM

WIEŻYCA 2011 STĘŻYCA

45.

KORTH

ANNA

OOM

APS RUMIA

46.

BOBKOWSKA

MARTA

OOM

KaEmKa STAROGARD GD.

47.

DUSZYŃSKA

DOROTA

OOM

KaEmKa STAROGARD GD

48.

SOCZYŃSKA

Natalia

OOM

APS RUMIA

49.

RESZKA

MARTYNA

OOM

APS RUMIA

50.

MAJEWSKA

MAGDA

OOM

WIEŻYCA 2011 STĘŻYCA

51.

KNEBA

JULIA

OOM

WIEŻYCA 2011 STĘŻYCA

52.

IWANIEC

ALICJA

OOM

SN GEDANIA

53.

ŁOPUSKA

AGATA

OOM

SN GEDANIA

54.

DYBAŁA

WERONIKA

OOM

SN GEDANIA

55.

Orłowska

Dominika

KNO

Atom Sopot Trefl

56.

Bruchman

Paulina

KNO

Libero Starogard

57.

Sarnowska

Aleksandra

KWM P

GAS Gdynia

 

 

Kadra szkoleniowa.

Stanisław Kwiatkowski – Kierownik zgrupowania

Trenerzy OOM : Witold Jagła , Karol Ciemiński

Trenerzy TNO : Adam Miotk , Adam Langner

Trenerzy KWM: Bartosz Węgrzyn , Maria Mróz od 29.06. z 5 zawodniczkami z listy .