Wyniki Młodzików - Międzynarodowy Maraton Siatkówki Łeba

 

TABELA KOŃCOWA - MŁODZICY

I

KS GWARDIA WROCŁAW

XIII

KS KALININGRAD

II

SPS CHROBRY GŁOGÓW II

XIV

TREFL GDAŃSK II

III

TS KOSET GRUDZIĄDZ

XV

AZS UWM OLSZTYN

IV

JAWORSKI K. S. SPARTAKUS

XVI

MUKS SPARTAKUS LNIANO

V

TREFL GDAŃSK I

XVII

OSDIUSZOR GRODNO

VI

SPS LĘBORK

XVIII

UMKS JURAND MALBORK

VII

UKS SET STAROGARD GDAŃSKI

XIX

UKS OLIMP OSTROŁĘKA I

VIII

MUKS HURAGAN WOŁOMIN

XX

SPS CHROBRY GŁOGÓW I

IX

CHEMIK BYDGOSZCZ II

XXI

CHEMIK BYDGOSZCZ I

X

UKS SUCHANIK GDAŃSK

XXII

UKS OLIMP OSTROŁĘKA II

XI

UKS KORONA BEŁCHATÓW

XXIII

UKS MOS WOLA

XII

UKS PIAST KROTOSZYN

XXIV

MKS KORAB PUCK

MIĘDZYNARODOWY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ ŁEBA 2018 MŁODZICY – PIĄTEK SZKOŁA PODSTAWOWA

08:30

I

1 A

UKS KORONA BEŁCHATÓW

6 A

OSDIUSZOR GRODNO

2:0

25:23

25:14

 

09:15

I

1 B

CHEMIK BYDGOSZCZ II

6 B

UMKS MOS WOLA

2:0

25:23

25:21

 

10:00

I

2 A

KS GWARDIA WROCŁAW

5 A

CHEMIK BYDGOSZCZ I

2:0

25:15

25:12

 

10:45

I

2 B

JAWORSKI K.S. SPARTAKUS

5 B

UKS OLIMP OSTROŁĘKA I

2:0

25:15

25:19

 

11:30

I

3 A

AZS UWM OLSZTYN

4 A

TREFL GDAŃSK I

0:2

10:25

16:25

 

12:15

I

3 B

KS KALININGRAD

4 B

UKS SET STAROGARD GDAŃSKI

0:2

17:25

17:25

 

15:00

I

2 C

UKS PIAST KROTOSZYN

6 C

UMKS JURAND MALBORK

2:0

25:11

25:7

 

15:45

I

2 D

SPS LĘBORK

1 D

SPS CHROBRY GŁOGÓW I

2:0

25:7

25:16

 

16:30

I

1 C

MUKS HURAGAN WOŁOMIN

3 C

TREFL GDAŃSK II

1:1

13:25

25:18

 

17:15

I

1 D

SPS CHROBRY GŁOGÓW I

3 D

UKS SUCHANIK GDAŃSK

0:2

20:25

9:25

 

18:00

I

2 C

UKS PIAST KROTOSZYN

4 C

UKS OLIMP OSTROŁĘKA II

2:0

25:22

25:16

 

18:45

I

2 D

SPS LĘBORK

4 D

SPS CHROBRY GŁOGÓW II

0:2

18:25

21:25

 

MIĘDZYNARODOWY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ ŁEBA 2018 MŁODZICY – PIĄTEK ŁTO

08:30

I

1 D

SPS CHROBRY GŁOGÓW I

6 D

MUKS SPARTAKUS LNIANO

0:2

22:25

14:25

 

09:15

I

2 D

SPS LĘBORK

5 D

MKS KORAB PUCK

2:0

25:19

25:13

 

10:00

I

3 D

UKS SUCHANIK GDAŃSK

4 D

SPS CHROBRY GŁOGÓW II

0:2

21:25

26:28

 

10:45

I

6 D

MUKS SPARTAKUS LNIANO

2 D

SPS LĘBORK

0:2

13:25

17:25

 

11:30

I

3 D

UKS SUCHANIK GDAŃSK

5 D

MKS KORAB PUCK

2:0

25:14

25:3

 

15:00

I

1 B

CHEMIK BYDGOSZCZ II

2 B

JAWORSKI K.S. SPARTAKUS

1:1

25:23

21:25

 

15:45

I

3 B

KS KALININGRAD

5 B

UKS OLIMP OSTROŁĘKA I

2:0

25:17

25:16

 

16:30

I

2 B

JAWORSKI K.S. SPARTAKUS

6 B

UMKS MOS WOLA

2:0

25:8

25:19

 

17:15

I

1 B

CHEMIK BYDGOSZCZ II

3 B

KS KALININGRAD

1:1

25:14

21:25

 

18:00

I

2 B

JAWORSKI K.S. SPARTAKUS

4 B

UKS SET STAROGARD GDAŃSKI

2:0

25:18

25:20

 

18:45

I

5 B

UKS OLIMP OSTROŁĘKA I

6 B

UMKS MOS WOLA

2:0

25:15

25:18

 

MIĘDZYNARODOWY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ ŁEBA 2018 MŁODZICY – PIĄTEK WICKO

08:30

I

1 C

MUKS HURAGAN WOŁOMIN

6 C

UMKS JURAND MALBORK

2:0

25:10

25:17

 

09:15

I

2 C

UKS PIAST KROTOSZYN

5 C

TS KOSET GRUDZIĄDZ

0:2

17:25

14:25

 

10:00

I

3 C

TREFL GDAŃSK II

4 C

UKS OLIMP OSTROŁĘKA II

2:0

25:8

25:16

 

10:45

I

1 C

MUKS HURAGAN WOŁOMIN

2 C

UKS PIAST KROTOSZYN

1:1

28:26

19:25

 

11:30

I

3 C

TREFL GDAŃSK II

5 C

TS KOSET GRUDZIĄDZ

1:1

25:23

12:25

 

MIĘDZYNARODOWY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ ŁEBA 2018 MŁODZICY – PIĄTEK LĘBORK

15:00

I

1 A

UKS KORONA BEŁCHATÓW

2 A

KS GWARDIA WROCŁAW

0:2

11:25

23:25

 

I I

3 A

AZS UWM OLSZTYN

5 A

CHEMIK BYDGOSZCZ I

2:0

25:15

25:19

 

15:45

I

2 A

KS GWARDIA WROCŁAW

6 A

OSDIUSZOR GRODNO

2:0

25:11

25:23

 

I I

1 A

UKS KORONA BEŁCHATÓW

3 A

AZS UWM OLSZTYN

1:1

23:25

25:12

 

16:30

I

5 A

CHEMIK BYDGOSZCZ I

6 A

OSDIUSZOR GRODNO

0:2

18:25

22:25

 

I I

2 A

KS GWARDIA WROCŁAW

4 A

TREFL GDAŃSK I

1:1

25:13

10:25

 

 

MIĘDZYNARODOWY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ ŁEBA 2018 MŁODZICY – SOBOTA SZKOŁA PODSTAWOWA

08:30

I

1 A

UKS KORONA BEŁCHATÓW

4 A

TREFL GDAŃSK I

0:2

18:25

13:25

I I

1 B

CHEMIK BYDGOSZCZ II

4 B

UKS SET STAROGARD GDAŃSKI

1:1

25:9

17:25

09:15

I

3 A

AZS UWM OLSZTYN

6 A

OSDIUSZOR GRODNO

2:0

25:22

25:23

I I

3 B

KS KALININGRAD

6 B

UMKS MOS WOLA

2:0

25:11

25:23

10:00

I

4 A

TREFL GDAŃSK I

5 A

CHEMIK BYDGOSZCZ I

2:0

25:20

25:23

I I

4 B

UKS SET STAROGARD GDAŃSKI

5 B

UKS OLIMP OSTROŁĘKA I

2:0

25:16

25:21

10:45

I

2 A

KS GWARDIA WROCŁAW

3 A

AZS UWM OLSZTYN

2:0

25:12

25:18

I I

2 B

JAWORSKI K.S. SPARTAKUS

3 B

KS KALININGRAD

2:0

25:10

25:16

11:30

I

4 A

TREFL GDAŃSK I

6 A

OSDIUSZOR GRODNO

0:2

22:25

19:25

I I

4 B

UKS SET STAROGARD GDAŃSKI

6 B

UMKS MOS WOLA

2:0

25:7

25:18

12:15

I

1 A

UKS KORONA BEŁCHATÓW

5 A

CHEMIK BYDGOSZCZ I

2:0

25:19

25:18

I I

1 B

CHEMIK BYDGOSZCZ II

5 B

UKS OLIMP OSTROŁĘKA I

1:1

26:24

20:25

18:45

I

MECZ VIP

I I / 5

IV A

AZS UWM OLSZTYN

IV B

KS KALININGRAD

1:1

16:25

25:21

I I I / 6

IV C

TREFL GDAŃSK II

IV D

MUKS SPARTAKUS LNIANO

2:0

25:15

25:11

MIĘDZYNARODOWY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ ŁEBA 2018 MŁODZICY – SOBOTA ŁTO

15:00

I / 1

VI A

CHEMIK BYDGOSZCZ I

VI B

UMKS MOS WOLA

2:0

25:23

25:22

15:45

I / 2

VI C

UKS OLIMP OSTROŁĘKA II

VI D

MKS KORAB PUCK

2:0

25:18

25:13

16:30

I / 3

V A

OSDIUSZOR GRODNO

V B

UKS OLIMP OSTROŁĘKA I

2:0

25:14

25:23

17:15

I / 4

V C

UMKS JURAND MALBORK

V D

SPS CHROBRY GŁOGÓW I

2:0

25:0

25:0

MIĘDZYNARODOWY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ ŁEBA 2018 MŁODZICY SOBOTA LĘBORK (ROL)

08:30

I

5 D

MKS KORAB PUCK

6 D

MUKS SPARTAKUS LNIANO

0:2

18:25

13:25

I I

1 D

SPS CHROBRY GŁOGÓW I

4 D

SPS CHROBRY GŁOGÓW II

0:2

9:25

11:25

09:15

I

3 D

UKS SUCHANIK GDAŃSK

6 D

MUKS SPARTAKUS LNIANO

2:0

25:9

25:22

I I

4 D

SPS CHROBRY GŁOGÓW II

5 D

MKS KORAB PUCK

2:0

25:7

25:11

10:00

I

2 D

SPS LĘBORK

3 D

UKS SUCHANIK GDAŃSK

2:0

25:26

25:18

I I

4 D

SPS CHROBRY GŁOGÓW II

6 D

MUKS SPARTAKUS LNIANO

2:0

25:15

25:15

10:45

I

1 D

SPS CHROBRY GŁOGÓW

5 D

MKS KORAB PUCK

2:0

25:15

25:19

15:00

I / 7

III A

UKS KORONA BEŁCHATÓW

III B

CHEMIK BYDGOSZCZ II

0:2

17:25

11:25

I I / 8

III C

UKS PIAST KROTOSZYN

III D

UKS SUCHANIK GDAŃSK

0:2

14:25

12:25

15:45

I / 11

I A

KS GWARDIA WROCŁAW

I B

JAWORSKI K.S. SPARTAKUS

2:0

25:20

25:19

I I / 12

I C

TS KOSET GRUDZIĄDZ

I D

SPS CHROBRY GŁOGÓW II

0:2

20:25

21:25

MIĘDZYNARODOWY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ ŁEBA 2018 MŁODZICY – SOBOTA LĘBORK

08:30

I

5 C

TS KOSET GRUDZIĄDZ

6 C

UMKS JURAND MALBORK

2:0

25:4

25:7

 

I I

1 C

MUKS HURAGAN WOŁOMIN

4 C

UKS OLIMP OSTROŁĘKA II

2:0

25:12

25:16

 

09:15

I

3 C

TREFL GDAŃSK II

6 C

UMKS JURAND MALBORK

2:0

25:20

25:15

 

I I

4 C

UKS OLIMP OSTROŁĘKA II

5 C

TS KOSET GRUDZIĄDZ

0:2

18:25

11:25

 

10:00

I

2 C

UKS PIAST KROTOSZYN

3 C

TREFL GDAŃSK II

2:0

25:17

25:13

 

I I

4 C

UKS OLIMP OSTROŁĘKA II

6 C

UMKS JURAND MALBORK

0:2

19:25

18:25

 

10:45

I

1 C

MUKS HURAGAN WOŁOMIN

5 C

TS KOSET GRUDZIĄDZ

1:1

25:20

21:25

 

15:00

I / 9

II A

TREFL GDAŃSK I ( prośba drużyn)

II B

UKS SET STAROGARD GDAŃSKI

2:1

26:24

20:25

15:12

I I/ 10

II C

MUKS HURAGAN WOŁOMIN

II D

SPS LĘBORK

0:2

19:25

21:25

 

MIĘDZYNARODOWY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ ŁEBA 2018 - NIEDZIELA SZKOŁA PODSTAWOWA

08:30

I/11-12

P 7

UKS KORONA BEŁCHATÓW

P 8

UKS PIAST KROTOSZYN

2:1

24:26

26:24

15:5

09:15

I/9-10

W 7

CHEMIK BYDGOSZCZ II

W 8

UKS SUCHANIK GDAŃSK

2:0

25:12

25:17

 

10:00

I/7-8

P 9

UKS SET STAROGARD GDAŃSKI

P 10

MUKS HURAGAN WOŁOMIN

2:0

25:21

25:16

 

10:45

I/5-6

W 9

TREFL GDAŃSK I

W10

SPS LĘBORK

2:0

25:18

25:18

 

11:30

I/3-4

P 11

JAWORSKI K.S. SPARTAKUS

P12

TS KOSET GRUDZIĄDZ

1:2

25:16

18:25

13:15

12:15

I/1-2

W11

KS GWARDIA WROCŁAW

W12

SPS CHROBRY GŁOGÓW II

2:0

25:10

25:22

 

MIĘDZYNARODOWY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ ŁEBA 2018 - NIEDZIELA ŁTO

08:30

I/23-24

P 1

UMKS MOS WOLA

P 2

MKS KORAB PUCK

2:0

25:12

25:14

 

09:15

I/21-22

W 1

CHEMIK BYDGOSZCZ I

W 2

UKS OLIMP OSTROŁĘKA II

2:0

25:14

25:11

 

10:00

I/19-20

P 3

UKS OLIMP OSTROŁĘKA I

P 4

SPS CHROBRY GŁOGÓW I

2:0

25:17

25:14

 

10:45

I/17-18

W 3

OSDIUSZOR GRODNO

W 4

UMKS JURAND MALBORK

2:0

25:14

25:7

 

11:30

I/15-16

P 5

AZS UWM OLSZTYN

P 6

MUKS SPARTAKUS LNIANO

2:0

25:14

25:17

 

12:15

I/13-14

W 5

KS KALININGRAD

W 6

TREFL GDAŃSK II

1:1

25:12

23:25