Imieniny

23 Październik 2014
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Marty, Marcina, Rafała
Do końca roku zostało 70 dni.

MINISIATKÓWKA KINDER + SPORT

Wyniki Finałów woj.Pomorskiego w rozgrywkach minisiatkówki z cyklu Kinder + Sport MINI SIATKÓWKA KINDER + SPORT

MINI SIATKÓWKA KINDER + SPORT

2010

Zakończyła się edycja wojewódzka największego turnieju mini siatkówki w Polsce. Rozegrano eliminacje i finały we wszystkich województwach.

Zwycięscy finałów w poszczególnych kategoriach uzyskali bezpośredni awans do Finału Ogólnopolskiego o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej

– Zabrze 2010. Zespoły z 2 i 3 miejsc w turnieju wojewódzkim będą rywalizować o dodatkowe miejsca na finał w barażowym turnieju makroregionalnym.

Informacja ilościowa z zawodów eliminacyjnych i finału wojewódzkiego KINDER + SPORT w mini siatkówce.

 

Półfinał.

 

‘2’

‘2’

‘3’

‘3’

‘4’

‘4’

 

Drużyny

Zawodnicy

Drużyny

Zawodnicy

Drużyny

Zawodnicy

Chłopcy

42

112

26

104

16

82

Dziewczęta

31

87

28

106

20

102

 

Finał

 

‘2’

‘2’

‘3’

‘3’

‘4’

‘4’

 

Drużyny

Zawodnicy

Drużyny

Zawodnicy

Drużyny

Zawodnicy

Chłopcy

12

36

12

48

12

72

Dziewczęta

12

36

12

48

12

72

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody sprzętowe i materiały szkoleniowe.

Sponsor Turnieju Firma FERRERO ROCHER ufundowała dla zwycięzców medale i zestawy sprzętowe. Pomorska Federacja Sportu sfinansowała obsługę

turnieju i dodatkowe nagrody. W trakcie zawodów prowadzona była spikerka informująca o szczegółach organizacyjnych turnieju , wynikach rozegranych spotkań ,

kolejności następujących meczy i przedstawienie sponsorów zawodów.

PWZPS Gdańsk składa podziękowanie organizatorom półfinałów i finałów Turniejów Kinder + Sport za bardzo wysoką jakość przeprowadzonych zawodów

( Elżbieta MajerowskaWejherowo , Iwona Wilkowska – Gdańsk , Szymon Żołędziewski – Malbork , Piotr Walkowiak – Pruszcz Gdański, Robert Sawicki – Rumia,

Witold Jagła – Gdańsk ).

 

Klasyfikacja finału wojewódzkiego – Wejherowo 29.05.2010

„2” DZIEWCZĄT:

  1. UKS „Libero” Starogard Gdański ( 1 )
  2. SP 6 Kościerzyna ( 2 )
  3. SP 6 Kościerzyna ( 1 )
  4. Energa Gedania Gdańsk
  5. UKS „Libero” Starogard Gdański ( 2 )
  6. SP 9 Rumia
  7. UKS Troyan Chmielno
  8. KS Bat Sierakowice

 

SP 6 Kościerzyna największa niespodzianka wynikowa turnieju.

„2” CHŁOPCÓW:

 

  1. UKS Jasieniak Gdańsk (1)
  2. ULKS Wicher Gnieżdżewo
  3. PCM SP 3 Kościerzyna
  4. UKS Jantar Pruszcz Gdański
  5. SP Dziemiany
  6. ULKS „Wicher” Gnieżdżewo (2)
  7. SP Dziemiany ( 1)
  8. SP 9 Rumia

Wysoki i wyrównany poziom charakteryzował mecze w turnieju dwójek chłopców.

„3” DZIEWCZĄT:

  1. Energa Gedania Gdańsk (1)
  2. UKS „Libero” Starogard Gdański (2)
  3. Energa Gedania Gdańsk (2)
  4. UKS „Jasieniak” Gdańsk
  5. UKS „Libero” Starogard Gdański (2)
  6. UKS „Orzeł” Malbork
  7. UKS Troyan Chmielno
  8. Energa Gedania Gdańsk (3)

 

Młode siatkarki Gedani Gdańsk zdominowały kategorię „3”

 

„3” CHŁOPCÓW:

  1. UKS „ Jantar” Pruszcz Gdański
  2. UKS w Jastarni
  3. UKS „Suchanik Gdańsk
  4. UKS Jasieniak Gdańsk
  5. ULKS „Wicher” Gnieżdżewo
  6. SP 47 Gdańsk
  7. UKS „Kaszub ”Luzino
  8. SP 9 Rumia1

Kolejność pierwszych trzech zespołów tej kategorii rozstrzygnęła się dopiero w ostatnim meczu po zdobyciu ostatniego małego punktu.

 

Dwójki i trójki dziewcząt i chłopców rozegrano w hali sportowej SP nr 6 w Wejherowie- 29.05. 2010

MINI SIATKÓWKA „4” KINDER + SPORT

2010

Klasyfikacja finału wojewódzkiego w Malborku - 2.06.2010

„4” DZIEWCZĄT:

1.       UKS Jasieniak Gdańsk (1)

2.       UKS „Orzeł” Malbork

3.       UKS Troyan Chmielno

4.       Energa Gedania Gdańsk (1)

5-6. Energa Gedania Gdańsk (2)

5-6. UKS „Zatoka” Puck

7-8. UKS „Libero” Starogard Gdański

7-8. UKS Jasieniak Gdańsk (2)

 

Mecz finałowy „ 4” dziewcząt był najatrakcyjniejszym spotkaniem sportowym turnieju. Poziom tego meczu pozwala oczekiwać na wysoki wynik naszego zespołu w finale Ogólnopolskim.

 

„4” CHŁOPCÓW:

  1. UKS „Suchanik Gdańsk
  2. UKS w Jastarni s
  3. SP 9 Rumia
  4. SP 58 Gdańsk

5-6. PSP 6 Starogard Gdański

5-6. UKS Jasieniak Gdańsk

7-8. UMKS Jurand Malbork

7-8. SPS Lębork

Finał czwórek dziewcząt i chłopców rozegrano na dużej hali sportowej Gimnazjum nr. 3 w Malborku - 02.06.2