Kadeci - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Jakub TubiakTrefl Gdańsk I4
Seweryn LipińskiTrefl Gdańsk I4
Maciej Brzózka MKS KORAB POSM Puck4
Jakub Manicki MKS KORAB POSM Puck4
Mikołaj Bogucki Trefl Gdańsk I4
Piotr Ustarbowski MKS KORAB POSM Puck4
Radosław Chabrowski Trefl Gdańsk I4
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck4
Jakub Kraut Trefl Gdańsk I4
Dawid Pawlun Trefl Gdańsk I4
Krzysztof Podlaski Trefl Gdańsk I4
Kamil MachMKS KORAB POSM Puck4
Radosław MalekSPS Lębork3
Jakub MortasSPS Lębork3
Konrad Czaja SPS Lębork3
Jakub Groth SPS Lębork3
Konrad Bangrowski Trefl Gdańsk I3
Jakub Klimik SPS Lębork3
Michał CiokTrefl Gdańsk I3
Kosma Kowalski SPS Lębork3
Bram Ommeren SPS Lębork3
Jan AdamiakSPS Lębork3
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck3
Kamil Szmytke MKS KORAB POSM Puck3
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck3
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck3
Mateusz Weiner Trefl Gdańsk I3
Konrad Klasa SPS Lębork2
Krystian Skwierawski SPS Lębork2
Kordian MejnaGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Jakub Szydlik Trefl Gdańsk I2
Norbert DunstUKS Wilki Chwaszczyno2
Michał Janczak UKS Wilki Chwaszczyno2
Dominik Jażdżewski UKS Wilki Chwaszczyno2
Jakub Kolasa SPS Lębork2
Mateusz Maciejewicz Trefl Gdańsk II2
Oliwier Konkel UKS Wilki Chwaszczyno2
Igor Bogucki Trefl Gdańsk II2
Bartosz Sulżycki UKS Wilki Chwaszczyno2
Cezary Trepczyk UKS Wilki Chwaszczyno2
Olaf Wojciechowski GKS Stoczniowiec Gdańsk2
Jakub Graczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk2
Dawid PetaGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Marcin SledzGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Marcin HasseGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Bartosz WeberTrefl Gdańsk I2
Bartosz WięcekGKS Stoczniowiec Gdańsk2
Filip Lemke UKS Wilki Chwaszczyno1
Oskar MalinowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Dawid Pruszkowski Trefl Gdańsk I1
Michał WitkowskiUKS Wilki Chwaszczyno1
Marcel Wolak SPS Lębork1
Kacper ChmielewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Jakub Goździelewski SKS Starogard Gd1
Dominik Strzelczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk1
Igor Grabowski SKS Starogard Gd1
Remigiusz Kolasiński SKS Starogard Gd1
Paweł MokrzanGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Krystian Mazur SKS Starogard Gd1
Dawid Karbowski Trefl Gdańsk II1
Wojciech Ribicki SKS Starogard Gd1
Jan Kaliński UMKS JURAND Malbork1
Paweł Dolak Trefl Gdańsk II1
Kacper Godlewski SKS Starogard Gd1
Jakub Paterek UMKS JURAND Malbork1
Konrad Gregorowicz Trefl Gdańsk II1
Jakub NowakMKS KORAB POSM Puck1
Maksymilian Czerniga SKS Starogard Gd1
Sebastian Szulim UMKS JURAND Malbork1
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk II1
Krystian Lietzau MKS KORAB POSM Puck1
Krystian Zaborowski SKS Starogard Gd1
Mateusz PapierskiUKS Wilki Chwaszczyno1
Hubert Zaborowski UMKS JURAND Malbork1
Mateusz Wilczewski Trefl Gdańsk II1
Jakub DawidowskiUKS Wilki Chwaszczyno1
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork1
Tytus WoźnyTrefl Gdańsk II1
Maksymilian WysockiUKS Wilki Chwaszczyno1
Maciej Wilkowski GKS Stoczniowiec Gdańsk1
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork1
Jordan Zaleszczyk Trefl Gdańsk II1
Paweł Boniaszczuk SPS Lębork1
Marcin Chudzik UMKS JURAND Malbork1
Bartłomiej CieślińskiTrefl Gdańsk II1
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck1
Mikołaj Gaweł UMKS JURAND Malbork1
Krzysztof Szulim UMKS JURAND Malbork1
Michał GogolaUMKS JURAND Malbork1