Kadeci - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Mikołaj Gaweł UMKS JURAND Malbork13
Radosław MalekSPS Lębork13
Jakub Groth SPS Lębork13
Marcin Chudzik UMKS JURAND Malbork13
Marcin HasseGKS Stoczniowiec Gdańsk12
Jakub TubiakTrefl Gdańsk I12
Konrad Czaja SPS Lębork12
Seweryn LipińskiTrefl Gdańsk I12
Kosma Kowalski SPS Lębork12
Bram Ommeren SPS Lębork12
Jan AdamiakSPS Lębork12
Olaf Wojciechowski GKS Stoczniowiec Gdańsk12
Radosław Chabrowski Trefl Gdańsk I12
Dawid PetaGKS Stoczniowiec Gdańsk12
Bartosz WięcekGKS Stoczniowiec Gdańsk11
Michał GogolaUMKS JURAND Malbork11
Jakub MortasSPS Lębork11
Jakub Żuchowski UMKS JURAND Malbork11
Konrad Bangrowski Trefl Gdańsk I11
Jakub Klimik SPS Lębork11
Jakub Kolasa SPS Lębork11
Dominik Strzelczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk11
Jan Kaliński UMKS JURAND Malbork11
Hubert Zaborowski UMKS JURAND Malbork11
Jakub Graczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk11
Mikołaj Bogucki Trefl Gdańsk I11
Krzysztof Podlaski Trefl Gdańsk I10
Mateusz Weiner Trefl Gdańsk I10
Michał CiokTrefl Gdańsk I10
Mateusz Maciejewicz Trefl Gdańsk II10
Wojciech Ribicki SKS Starogard Gd10
Kacper Godlewski SKS Starogard Gd10
Marcin SledzGKS Stoczniowiec Gdańsk9
Szymon Landowski SKS Starogard Gd9
Jakub Szydlik Trefl Gdańsk I9
Krystian Mazur SKS Starogard Gd9
Dawid Karbowski Trefl Gdańsk II9
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork9
Krzysztof Szulim UMKS JURAND Malbork8
Bartłomiej CieślińskiTrefl Gdańsk II8
Bartosz WeberTrefl Gdańsk I8
Jakub Goździelewski SKS Starogard Gd8
Marcel Wolak SPS Lębork8
Kacper ChmielewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk8
Maksymilian Czerniga SKS Starogard Gd8
Krystian Zaborowski SKS Starogard Gd8
Jakub Kraut Trefl Gdańsk I8
Dawid Pawlun Trefl Gdańsk I7
Jordan Zaleszczyk Trefl Gdańsk II7
Maksymilian Kostewicz Trefl Gdańsk II7
Kamil MachMKS KORAB POSM Puck7
Kosma Pijagin Trefl Gdańsk II7
Konrad Klasa SPS Lębork7
Aleks Stępień UMKS JURAND Malbork7
Dawid Pruszkowski Trefl Gdańsk I7
Paweł Zblewski Trefl Gdańsk II7
Kordian MejnaGKS Stoczniowiec Gdańsk7
Krystian Skwierawski SPS Lębork7
Igor Grabowski SKS Starogard Gd7
Remigiusz Kolasiński SKS Starogard Gd7
Paweł MokrzanGKS Stoczniowiec Gdańsk7
Maciej Brzózka MKS KORAB POSM Puck7
Konrad Gregorowicz Trefl Gdańsk II7
Jakub Manicki MKS KORAB POSM Puck7
Szymon ŁąckiGKS Stoczniowiec Gdańsk7
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck6
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck6
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck6
Sebastian Szulim UMKS JURAND Malbork6
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk II6
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork6
Mateusz Wilczewski Trefl Gdańsk II6
Piotr Ustarbowski MKS KORAB POSM Puck6
Tytus WoźnyTrefl Gdańsk II6
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck6
Radosław Tobolewski SKS Starogard Gd5
Kacper KałużaUMKS JURAND Malbork5
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk II5
Norbert DunstUKS Wilki Chwaszczyno5
Michał Janczak UKS Wilki Chwaszczyno5
Dominik Jażdżewski UKS Wilki Chwaszczyno5
Igor Bogucki Trefl Gdańsk II5
Oliwier Konkel UKS Wilki Chwaszczyno5
Bartosz Sulżycki UKS Wilki Chwaszczyno5
Jakub Paterek UMKS JURAND Malbork5
Cezary Trepczyk UKS Wilki Chwaszczyno5
Paweł Dolak Trefl Gdańsk II5
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk II5
Kacper Kaiser SKS Starogard Gd4
Kamil Szmytke MKS KORAB POSM Puck4
Rafał Nalikowski Trefl Gdańsk II4
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck4
Filip Lemke UKS Wilki Chwaszczyno4
Konrad Bobrycki KATS Alpat Gdynia4
Zbigniew Borek KATS Alpat Gdynia4
Mikołaj Bielinis KATS Alpat Gdynia4
Szymon LachowiczKATS Alpat Gdynia4
Bartosz Muller SKS Starogard Gd4
Oskar MalinowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Sebastian Pospieszny UKS Wilki Chwaszczyno3
Michał DalachKATS Alpat Gdynia3
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia3
Mateusz KamińskiKATS Alpat Gdynia3
Maksymilian WdowczykKATS Alpat Gdynia3
Patryk DomarusGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Paweł Boniaszczuk SPS Lębork3
Jakub GawełSKS Starogard Gd2
Michał Kulpa Trefl Gdańsk II2
Paweł BuksakowskiKATS Alpat Gdynia2
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia2
Jakub DomzałaKATS Alpat Gdynia2
Mateusz Kropidłowski SKS Starogard Gd2
Damian BreszkaTrefl Gdańsk II1
Dawid Cienkusz UMKS JURAND Malbork1
Kacper Aftyka UMKS JURAND Malbork1
Jakub Bandysik UMKS JURAND Malbork1
Michał WitkowskiUKS Wilki Chwaszczyno1
Eryk UrbańskiKATS Alpat Gdynia1
Jakub NowakMKS KORAB POSM Puck1
Mateusz PapierskiUKS Wilki Chwaszczyno1
Krystian Lietzau MKS KORAB POSM Puck1
Jakub DawidowskiUKS Wilki Chwaszczyno1
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia1
Maksymilian WysockiUKS Wilki Chwaszczyno1
Robert KowalewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Maciej Wilkowski GKS Stoczniowiec Gdańsk1
Kamil BłeńskiSKS Starogard Gd1