Kadeci - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Jakub Groth SPS Lębork16
Konrad Czaja SPS Lębork15
Seweryn LipińskiTrefl Gdańsk I15
Bram Ommeren SPS Lębork15
Jan AdamiakSPS Lębork15
Olaf Wojciechowski GKS Stoczniowiec Gdańsk15
Radosław Chabrowski Trefl Gdańsk I15
Marcin HasseGKS Stoczniowiec Gdańsk15
Radosław MalekSPS Lębork15
Jakub Klimik SPS Lębork14
Jakub Kolasa SPS Lębork14
Dominik Strzelczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk14
Kosma Kowalski SPS Lębork14
Jakub Graczyk GKS Stoczniowiec Gdańsk14
Mikołaj Bogucki Trefl Gdańsk I14
Bartosz WięcekGKS Stoczniowiec Gdańsk14
Jakub TubiakTrefl Gdańsk I14
Konrad Bangrowski Trefl Gdańsk I13
Michał CiokTrefl Gdańsk I13
Mateusz Maciejewicz Trefl Gdańsk II13
Marcin Chudzik UMKS JURAND Malbork13
Mikołaj Gaweł UMKS JURAND Malbork13
Jakub MortasSPS Lębork13
Dawid Karbowski Trefl Gdańsk II12
Dawid PetaGKS Stoczniowiec Gdańsk12
Marcin SledzGKS Stoczniowiec Gdańsk12
Krzysztof Podlaski Trefl Gdańsk I12
Mateusz Weiner Trefl Gdańsk I12
Jakub Szydlik Trefl Gdańsk I11
Kacper ChmielewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk11
Jan Kaliński UMKS JURAND Malbork11
Hubert Zaborowski UMKS JURAND Malbork11
Jakub Kraut Trefl Gdańsk I11
Bartłomiej CieślińskiTrefl Gdańsk II11
Michał GogolaUMKS JURAND Malbork11
Bartosz WeberTrefl Gdańsk I11
Jakub Żuchowski UMKS JURAND Malbork11
Paweł MokrzanGKS Stoczniowiec Gdańsk10
Wojciech Ribicki SKS Starogard Gd10
Kacper Godlewski SKS Starogard Gd10
Szymon ŁąckiGKS Stoczniowiec Gdańsk10
Jordan Zaleszczyk Trefl Gdańsk II10
Dawid Pawlun Trefl Gdańsk I10
Dawid Pruszkowski Trefl Gdańsk I10
Krystian Mazur SKS Starogard Gd9
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork9
Mateusz Wilczewski Trefl Gdańsk II9
Tytus WoźnyTrefl Gdańsk II9
Szymon Landowski SKS Starogard Gd9
Konrad Klasa SPS Lębork9
Paweł Zblewski Trefl Gdańsk II9
Kordian MejnaGKS Stoczniowiec Gdańsk9
Krystian Skwierawski SPS Lębork9
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk II8
Jakub Goździelewski SKS Starogard Gd8
Marcel Wolak SPS Lębork8
Igor Bogucki Trefl Gdańsk II8
Paweł Dolak Trefl Gdańsk II8
Maksymilian Czerniga SKS Starogard Gd8
Konrad Gregorowicz Trefl Gdańsk II8
Krystian Zaborowski SKS Starogard Gd8
Krzysztof Szulim UMKS JURAND Malbork8
Kosma Pijagin Trefl Gdańsk II8
Igor Grabowski SKS Starogard Gd7
Remigiusz Kolasiński SKS Starogard Gd7
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk II7
Maciej Brzózka MKS KORAB POSM Puck7
Jakub Manicki MKS KORAB POSM Puck7
Maksymilian Kostewicz Trefl Gdańsk II7
Kamil MachMKS KORAB POSM Puck7
Aleks Stępień UMKS JURAND Malbork7
Sebastian Szulim UMKS JURAND Malbork6
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork6
Piotr Ustarbowski MKS KORAB POSM Puck6
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck6
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck6
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck6
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck6
Norbert DunstUKS Wilki Chwaszczyno5
Michał Janczak UKS Wilki Chwaszczyno5
Dominik Jażdżewski UKS Wilki Chwaszczyno5
Oliwier Konkel UKS Wilki Chwaszczyno5
Jakub Paterek UMKS JURAND Malbork5
Bartosz Sulżycki UKS Wilki Chwaszczyno5
Cezary Trepczyk UKS Wilki Chwaszczyno5
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk II5
Radosław Tobolewski SKS Starogard Gd5
Kacper KałużaUMKS JURAND Malbork5
Filip Lemke UKS Wilki Chwaszczyno4
Konrad Bobrycki KATS Alpat Gdynia4
Zbigniew Borek KATS Alpat Gdynia4
Mikołaj Bielinis KATS Alpat Gdynia4
Szymon LachowiczKATS Alpat Gdynia4
Bartosz Muller SKS Starogard Gd4
Paweł Boniaszczuk SPS Lębork4
Kacper Kaiser SKS Starogard Gd4
Kamil Szmytke MKS KORAB POSM Puck4
Rafał Nalikowski Trefl Gdańsk II4
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck4
Michał Kulpa Trefl Gdańsk II4
Sebastian Pospieszny UKS Wilki Chwaszczyno3
Szymon Trojański Trefl Gdańsk I3
Michał DalachKATS Alpat Gdynia3
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia3
Mateusz KamińskiKATS Alpat Gdynia3
Maksymilian WdowczykKATS Alpat Gdynia3
Patryk DomarusGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Oskar MalinowskiGKS Stoczniowiec Gdańsk3
Paweł BuksakowskiKATS Alpat Gdynia2
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia2
Jakub DomzałaKATS Alpat Gdynia2
Mateusz Kropidłowski SKS Starogard Gd2
Jakub GawełSKS Starogard Gd2
Kacper Aftyka UMKS JURAND Malbork1
Jakub Bandysik UMKS JURAND Malbork1
Michał WitkowskiUKS Wilki Chwaszczyno1
Eryk UrbańskiKATS Alpat Gdynia1
Jakub NowakMKS KORAB POSM Puck1
Krystian Lietzau MKS KORAB POSM Puck1
Mateusz PapierskiUKS Wilki Chwaszczyno1
Jakub DawidowskiUKS Wilki Chwaszczyno1
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia1
Maksymilian WysockiUKS Wilki Chwaszczyno1
Robert KowalewskiGKS Stoczniowiec Gdańsk1
Maciej Wilkowski GKS Stoczniowiec Gdańsk1
Kamil BłeńskiSKS Starogard Gd1
Damian BreszkaTrefl Gdańsk II1
Dawid Cienkusz UMKS JURAND Malbork1