Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck12
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck12
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck12
Mateusz MachMKS KORAB POSM Puck12
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck12
Adam WyrzykowskiTrefl Gdańsk II10
Jakub Kozikowski UMKS JURAND Malbork10
Michał Kulpa Trefl Gdańsk I10
Oskar OskrobaUKS Omega Gdynia10
Piotr PałubickiUKS Omega Gdynia10
Hubert PałkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.10
Aleks Stępień UMKS JURAND Malbork10
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk I10
Kacper SobczakUKS Omega Gdynia10
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.10
Szymon AdamczykUKS SET Starogard Gd.10
Piotr Gminski KATS Alpat Gdynia10
Bartłomiej CieślińskiTrefl Gdańsk I10
Norbert DunstUKS Wilki Chwaszczyno10
Michał DalachKATS Alpat Gdynia10
Miłosz Prus UKS SET Starogard Gd.10
Damian BreszkaTrefl Gdańsk I10
Michał GrzybTrefl Gdańsk II10
Bartosz Sulżycki UKS Wilki Chwaszczyno10
Paweł LandowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.10
Eryk UrbańskiKATS Alpat Gdynia10
Paweł JasnochTrefl Gdańsk II10
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck10
Janusz Wrycza UKS SET Starogard Gd.10
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk II10
Marcel KapuścińskiTrefl Gdańsk II10
Dawid Wutowicz SPS Lębork10
Piotr KurasTrefl Gdańsk II10
Paweł Boniaszczuk SPS Lębork10
Maksymilian WysockiUKS Wilki Chwaszczyno10
Bartłomiej MachMKS KORAB POSM Puck10
Iaroslav SinitskiiTrefl Gdańsk II10
Łukasz Romaniuk SPS Lębork10
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork10
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia10
Karol Jaroński UMKS JURAND Malbork10
Adam BurzlaffUKS Omega Gdynia10
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk I9
Jakub DąbkowskiUKS Omega Gdynia9
Tytus WoźnyTrefl Gdańsk I9
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia9
Kajetan KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.9
Jakub Romanowski SPS Lębork9
Mateusz Repetowski SKS Starogard Gd.8
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork8
Brunon Muża UKS w Jastarni8
Michał Ringwelski SKS Starogard Gd.8
Jakub DawidowskiUKS Wilki Chwaszczyno8
Przemysław Marcinek UKS Suchanik Gdańsk8
Paweł JatkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Maciej RodaSPS Lębork8
Radosław Wołodko UKS Suchanik Gdańsk8
Jakub Szymański UKS w Jastarni8
Kacper Zwara UKS w Jastarni8
Michał PrusakUKS Omega Gdynia8
Maciej FeliksUKS Suchanik Gdańsk8
Jakub KoniecznyUKS Suchanik Gdańsk8
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk I8
Jakub Goździelewski SKS Starogard Gd.8
Antoni WińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Kacper Myśków UKS SET Starogard Gd.8
Miłosz Figura SKS Starogard Gd.8
Dawid FernerKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Sebastian Pospieszny UKS Wilki Chwaszczyno8
Adrian Płócienniczak UMKS JURAND Malbork8
Maks GawlikKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Bartłomiej PotrykusTrefl Gdańsk II8
Jakub GawełSKS Starogard Gd.8
Marcel Gołąb SKS Starogard Gd.8
Igor SikoraUKS Wilki Chwaszczyno8
Hubert Rajkowski SPS Lębork8
Jakub DomzałaKATS Alpat Gdynia8
Michał WitkowskiUKS Wilki Chwaszczyno8
Maciej Burczyk UKS SET Starogard Gd.8
Michał Kazusek UKS SET Starogard Gd.8
Oskar GrzeleckiUKS Omega Gdynia8
Krzysztof Kamiński UKS w Jastarni8
Filip Kowalski UKS Suchanik Gdańsk8
Ziemowit StachTrefl Gdańsk II8
Dawid Przewoźny SKS Starogard Gd.8
Paweł Dolak Trefl Gdańsk I8
Mateusz Kusznerczuk UKS Suchanik Gdańsk7
Damian KlasSPS Lębork7
Piotr Strachanowski UKS w Jastarni7
Jan Kolczyński UMKS JURAND Malbork7
Jakub Wacholc UKS SET Starogard Gd.7
Damian ŁukomskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.7
Bartosz Bielecki UKS Suchanik Gdańsk7
Tomasz Konkel UKS w Jastarni7
Dominik Jażdżewski UKS Wilki Chwaszczyno6
Dominik Dąbrowski UKS Omega Gdynia6
Marcin Kwiatkowski UKS Suchanik Gdańsk6
Wiktor RadkowskiUMKS JURAND Malbork6
Kacper KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.6
Juliusz LandsbergKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.6
Jakub Bandysik UMKS JURAND Malbork6
Radosław Wojciechowski UMKS JURAND Malbork6
Maksymilian WdowczykKATS Alpat Gdynia6
Jakub Grajewski SKS Starogard Gd.6
Maciej WercUKS Wilki Chwaszczyno6
Jakub Mikołajczyk SKS Starogard Gd.6
Dawid Murmiło SKS Starogard Gd.6
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia6
Jan CiupaSPS Lębork5
Ksawery RonowskiSPS Lębork5
Igor Bogucki Trefl Gdańsk I5
Marcin NeumannKATS Alpat Gdynia5
Jakub JankowskiTrefl Gdańsk II4
Zachariasz Pozorski UKS w Jastarni4
Maciej MiąskowskiUKS Wilki Chwaszczyno4
Kacper SzopińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Kacper Macheta UKS w Jastarni4
Jakub Gasinski KATS Alpat Gdynia4
Jan SzymoniakSPS Lębork4
Szymon DejaKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Kacper KapcińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Tomasz Żakowski SPS Lębork4
Michał Janczak UKS Wilki Chwaszczyno4
Krzysztof RocławskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.3
Oskar Konkel UKS w Jastarni3
Jakub GłowienkeMKS KORAB POSM Puck3
Mateusz JamorożKATS Alpat Gdynia3
Wiktor CybulaSPS Lębork2
Adam ŁapigrowskiSPS Lębork2
Mikołaj RogińskiUKS Omega Gdynia2
Jakub Więckowicz UKS Suchanik Gdańsk2
Mateusz Gontarczyk UKS Suchanik Gdańsk2
Jakub Gajkowski SKS Starogard Gd.2
Marcel Szkodowski UKS SET Starogard Gd.2
Tomasz RudnickiUKS SET Starogard Gd.2
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk I2
Jędrzej MigasUKS Suchanik Gdańsk2
Jakub MendalkaUKS Suchanik Gdańsk2
Kacper MiszewskiUKS Omega Gdynia2
Hubert PodgórskiUKS Wilki Chwaszczyno1
Damian ZiółekKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.1
Damian Pankowski SKS Starogard Gd.1