Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Szymon AdamczykUKS SET Starogard Gd.22
Miłosz Prus UKS SET Starogard Gd.22
Janusz Wrycza UKS SET Starogard Gd.22
Adam WyrzykowskiTrefl Gdańsk II20
Kacper Myśków UKS SET Starogard Gd.20
Michał GrzybTrefl Gdańsk II20
Paweł JasnochTrefl Gdańsk II20
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk II20
Dawid Wutowicz SPS Lębork20
Michał Kazusek UKS SET Starogard Gd.20
Piotr KurasTrefl Gdańsk II20
Paweł Boniaszczuk SPS Lębork20
Iaroslav SinitskiiTrefl Gdańsk II20
Łukasz Romaniuk SPS Lębork20
Filip Kowalski UKS Suchanik Gdańsk19
Jakub Romanowski SPS Lębork19
Mateusz Repetowski SKS Starogard Gd.19
Michał Kulpa Trefl Gdańsk I19
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk I19
Bartłomiej CieślińskiTrefl Gdańsk I19
Miłosz Figura SKS Starogard Gd.19
Marcel KapuścińskiTrefl Gdańsk II19
Karol Jaroński UMKS JURAND Malbork18
Mateusz Kusznerczuk UKS Suchanik Gdańsk18
Maciej FeliksUKS Suchanik Gdańsk18
Jakub Goździelewski SKS Starogard Gd.18
Damian BreszkaTrefl Gdańsk I18
Bartłomiej PotrykusTrefl Gdańsk II18
Jakub GawełSKS Starogard Gd.18
Marcel Gołąb SKS Starogard Gd.18
Kajetan KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.18
Hubert Rajkowski SPS Lębork18
Maciej Burczyk UKS SET Starogard Gd.18
Bartosz Bielecki UKS Suchanik Gdańsk18
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork18
Paweł Dolak Trefl Gdańsk I17
Dawid Przewoźny SKS Starogard Gd.17
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk I17
Jakub Kozikowski UMKS JURAND Malbork17
Tytus WoźnyTrefl Gdańsk I17
Przemysław Marcinek UKS Suchanik Gdańsk17
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk I17
Michał DalachKATS Alpat Gdynia17
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia17
Ziemowit StachTrefl Gdańsk II16
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork16
Michał Ringwelski SKS Starogard Gd.16
Radosław Wołodko UKS Suchanik Gdańsk16
Norbert DunstUKS Wilki Chwaszczyno16
Jakub Wacholc UKS SET Starogard Gd.16
Bartosz Sulżycki UKS Wilki Chwaszczyno16
Dawid Murmiło SKS Starogard Gd.16
Maksymilian WysockiUKS Wilki Chwaszczyno16
Marcin Kwiatkowski UKS Suchanik Gdańsk15
Jakub KoniecznyUKS Suchanik Gdańsk15
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia15
Adrian Płócienniczak UMKS JURAND Malbork15
Adam BurzlaffUKS Omega Gdynia14
Oskar OskrobaUKS Omega Gdynia14
Maciej RodaSPS Lębork14
Igor Bogucki Trefl Gdańsk I14
Piotr PałubickiUKS Omega Gdynia14
Hubert PałkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.14
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck14
Kacper SobczakUKS Omega Gdynia14
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.14
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck14
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck14
Mateusz MachMKS KORAB POSM Puck14
Sebastian Pospieszny UKS Wilki Chwaszczyno14
Jan SzymoniakSPS Lębork14
Paweł LandowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.14
Igor SikoraUKS Wilki Chwaszczyno14
Krzysztof Kamiński UKS w Jastarni14
Piotr Strachanowski UKS w Jastarni13
Kacper Zwara UKS w Jastarni13
Maksymilian WdowczykKATS Alpat Gdynia13
Jakub Mikołajczyk SKS Starogard Gd.13
Dominik Jażdżewski UKS Wilki Chwaszczyno12
Brunon Muża UKS w Jastarni12
Jakub DąbkowskiUKS Omega Gdynia12
Jakub DawidowskiUKS Wilki Chwaszczyno12
Paweł JatkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.12
Aleks Stępień UMKS JURAND Malbork12
Jakub Szymański UKS w Jastarni12
Kacper KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.12
Michał PrusakUKS Omega Gdynia12
Jakub Bandysik UMKS JURAND Malbork12
Antoni WińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.12
Dawid FernerKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.12
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck12
Radosław Wojciechowski UMKS JURAND Malbork12
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck12
Oskar GrzeleckiUKS Omega Gdynia12
Tomasz Konkel UKS w Jastarni11
Piotr Gminski KATS Alpat Gdynia11
Jakub DomzałaKATS Alpat Gdynia11
Tomasz Żakowski SPS Lębork11
Michał Janczak UKS Wilki Chwaszczyno10
Kacper Macheta UKS w Jastarni10
Jan Kolczyński UMKS JURAND Malbork10
Maks GawlikKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.10
Eryk UrbańskiKATS Alpat Gdynia10
Jakub Grajewski SKS Starogard Gd.10
Maciej WercUKS Wilki Chwaszczyno10
Michał WitkowskiUKS Wilki Chwaszczyno10
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia10
Bartłomiej MachMKS KORAB POSM Puck10
Oskar Konkel UKS w Jastarni9
Jędrzej MigasUKS Suchanik Gdańsk9
Damian ŁukomskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.9
Kacper SzopińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Jakub Więckowicz UKS Suchanik Gdańsk8
Dominik Dąbrowski UKS Omega Gdynia7
Jakub JankowskiTrefl Gdańsk II7
Damian KlasSPS Lębork7
Mateusz Gontarczyk UKS Suchanik Gdańsk7
Marcel Szkodowski UKS SET Starogard Gd.7
Damian Pankowski SKS Starogard Gd.7
Wiktor RadkowskiUMKS JURAND Malbork6
Juliusz LandsbergKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.6
Jakub Gasinski KATS Alpat Gdynia6
Jakub Gajkowski SKS Starogard Gd.6
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk I6
Mateusz JamorożKATS Alpat Gdynia6
Jan CiupaSPS Lębork5
Ksawery RonowskiSPS Lębork5
Marcin NeumannKATS Alpat Gdynia5
Szymon DejaKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.5
Kacper KapcińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.5
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia5
Jakub MendalkaUKS Suchanik Gdańsk5
Paweł MuszyńskiKATS Alpat Gdynia4
Zachariasz Pozorski UKS w Jastarni4
Maciej MiąskowskiUKS Wilki Chwaszczyno4
Wiktor CybulaSPS Lębork4
Krzysztof RocławskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Jan ŻółtańskiUMKS JURAND Malbork4
Karol ZarembaUKS w Jastarni3
Dawid KalisiakKATS Alpat Gdynia3
Adam ŁapigrowskiSPS Lębork3
Jakub GłowienkeMKS KORAB POSM Puck3
Tomasz RudnickiUKS SET Starogard Gd.3
Paweł BuddaUKS w Jastarni2
Damian Dąbrowski UKS w Jastarni2
Daniel RiggaMKS KORAB POSM Puck2
Karol KorcMKS KORAB POSM Puck2
Gabriel Łazuga UMKS JURAND Malbork2
Mikołaj RogińskiUKS Omega Gdynia2
Damian ZiółekKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.2
Kacper MiszewskiUKS Omega Gdynia2
Hubert PodgórskiUKS Wilki Chwaszczyno1
Wojciech ŻywickiUKS SET Starogard Gd.1