Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Michał DalachKATS Alpat Gdynia13
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia13
Piotr PałubickiUKS Omega Gdynia12
Hubert PałkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.12
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk I12
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck12
Kacper SobczakUKS Omega Gdynia12
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.12
Bartłomiej CieślińskiTrefl Gdańsk I12
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck12
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck12
Norbert DunstUKS Wilki Chwaszczyno12
Mateusz MachMKS KORAB POSM Puck12
Michał GrzybTrefl Gdańsk II12
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck12
Bartosz Sulżycki UKS Wilki Chwaszczyno12
Paweł LandowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.12
Paweł JasnochTrefl Gdańsk II12
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk II12
Piotr KurasTrefl Gdańsk II12
Maksymilian WysockiUKS Wilki Chwaszczyno12
Iaroslav SinitskiiTrefl Gdańsk II12
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork12
Adam BurzlaffUKS Omega Gdynia12
Karol Jaroński UMKS JURAND Malbork12
Adam WyrzykowskiTrefl Gdańsk II12
Michał Kulpa Trefl Gdańsk I12
Oskar OskrobaUKS Omega Gdynia12
Szymon AdamczykUKS SET Starogard Gd.11
Piotr Gminski KATS Alpat Gdynia11
Damian BreszkaTrefl Gdańsk I11
Miłosz Prus UKS SET Starogard Gd.11
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia11
Janusz Wrycza UKS SET Starogard Gd.11
Jakub DomzałaKATS Alpat Gdynia11
Marcel KapuścińskiTrefl Gdańsk II11
Jakub DąbkowskiUKS Omega Gdynia11
Jakub Kozikowski UMKS JURAND Malbork11
Jakub Szymański UKS w Jastarni10
Aleks Stępień UMKS JURAND Malbork10
Kacper Zwara UKS w Jastarni10
Michał PrusakUKS Omega Gdynia10
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk I10
Jakub Goździelewski SKS Starogard Gd.10
Antoni WińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.10
Miłosz Figura SKS Starogard Gd.10
Dawid FernerKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.10
Bartłomiej PotrykusTrefl Gdańsk II10
Sebastian Pospieszny UKS Wilki Chwaszczyno10
Jakub GawełSKS Starogard Gd.10
Eryk UrbańskiKATS Alpat Gdynia10
Marcel Gołąb SKS Starogard Gd.10
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck10
Igor SikoraUKS Wilki Chwaszczyno10
Kajetan KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.10
Dawid Wutowicz SPS Lębork10
Paweł Boniaszczuk SPS Lębork10
Bartłomiej MachMKS KORAB POSM Puck10
Oskar GrzeleckiUKS Omega Gdynia10
Łukasz Romaniuk SPS Lębork10
Krzysztof Kamiński UKS w Jastarni10
Ziemowit StachTrefl Gdańsk II10
Dawid Przewoźny SKS Starogard Gd.10
Paweł Dolak Trefl Gdańsk I10
Mateusz Repetowski SKS Starogard Gd.10
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork10
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk I10
Brunon Muża UKS w Jastarni10
Michał Ringwelski SKS Starogard Gd.10
Jakub DawidowskiUKS Wilki Chwaszczyno10
Paweł JatkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.10
Tytus WoźnyTrefl Gdańsk I10
Kacper Myśków UKS SET Starogard Gd.9
Adrian Płócienniczak UMKS JURAND Malbork9
Maksymilian WdowczykKATS Alpat Gdynia9
Maciej Burczyk UKS SET Starogard Gd.9
Damian ŁukomskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.9
Michał Kazusek UKS SET Starogard Gd.9
Jakub Romanowski SPS Lębork9
Piotr Strachanowski UKS w Jastarni9
Radosław Wołodko UKS Suchanik Gdańsk8
Maciej FeliksUKS Suchanik Gdańsk8
Jakub KoniecznyUKS Suchanik Gdańsk8
Jakub Bandysik UMKS JURAND Malbork8
Jan Kolczyński UMKS JURAND Malbork8
Maks GawlikKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Jakub Wacholc UKS SET Starogard Gd.8
Radosław Wojciechowski UMKS JURAND Malbork8
Hubert Rajkowski SPS Lębork8
Maciej WercUKS Wilki Chwaszczyno8
Jakub Mikołajczyk SKS Starogard Gd.8
Michał WitkowskiUKS Wilki Chwaszczyno8
Dawid Murmiło SKS Starogard Gd.8
Filip Kowalski UKS Suchanik Gdańsk8
Dominik Jażdżewski UKS Wilki Chwaszczyno8
Przemysław Marcinek UKS Suchanik Gdańsk8
Maciej RodaSPS Lębork8
Igor Bogucki Trefl Gdańsk I7
Kacper KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.7
Jakub Grajewski SKS Starogard Gd.7
Bartosz Bielecki UKS Suchanik Gdańsk7
Tomasz Konkel UKS w Jastarni7
Mateusz Kusznerczuk UKS Suchanik Gdańsk7
Damian KlasSPS Lębork7
Juliusz LandsbergKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.6
Kacper SzopińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.6
Kacper Macheta UKS w Jastarni6
Jakub Gasinski KATS Alpat Gdynia6
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia6
Michał Janczak UKS Wilki Chwaszczyno6
Dominik Dąbrowski UKS Omega Gdynia6
Marcin Kwiatkowski UKS Suchanik Gdańsk6
Wiktor RadkowskiUMKS JURAND Malbork6
Ksawery RonowskiSPS Lębork5
Oskar Konkel UKS w Jastarni5
Marcin NeumannKATS Alpat Gdynia5
Szymon DejaKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.5
Kacper KapcińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.5
Jan CiupaSPS Lębork5
Krzysztof RocławskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Jan SzymoniakSPS Lębork4
Mateusz JamorożKATS Alpat Gdynia4
Tomasz Żakowski SPS Lębork4
Zachariasz Pozorski UKS w Jastarni4
Jakub JankowskiTrefl Gdańsk II4
Maciej MiąskowskiUKS Wilki Chwaszczyno4
Jakub Gajkowski SKS Starogard Gd.3
Jakub GłowienkeMKS KORAB POSM Puck3
Marcel Szkodowski UKS SET Starogard Gd.3
Tomasz RudnickiUKS SET Starogard Gd.3
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk I3
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia3
Damian Pankowski SKS Starogard Gd.3
Adam ŁapigrowskiSPS Lębork2
Mikołaj RogińskiUKS Omega Gdynia2
Jakub Więckowicz UKS Suchanik Gdańsk2
Mateusz Gontarczyk UKS Suchanik Gdańsk2
Jędrzej MigasUKS Suchanik Gdańsk2
Damian ZiółekKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.2
Jakub MendalkaUKS Suchanik Gdańsk2
Jan ŻółtańskiUMKS JURAND Malbork2
Kacper MiszewskiUKS Omega Gdynia2
Wiktor CybulaSPS Lębork2
Hubert PodgórskiUKS Wilki Chwaszczyno1
Wojciech ŻywickiUKS SET Starogard Gd.1