Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Dawid Wutowicz SPS Lębork8
Paweł Boniaszczuk SPS Lębork8
Łukasz Romaniuk SPS Lębork8
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork8
Krzysztof Kamiński UKS w Jastarni8
Karol Jaroński UMKS JURAND Malbork8
Paweł Dolak Trefl Gdańsk I8
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork8
Brunon Muża UKS w Jastarni8
Jakub Kozikowski UMKS JURAND Malbork8
Michał Kulpa Trefl Gdańsk I8
Aleks Stępień UMKS JURAND Malbork8
Jakub Szymański UKS w Jastarni8
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk I8
Kacper Zwara UKS w Jastarni8
Szymon AdamczykUKS SET Starogard Gd.8
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck8
Bartłomiej CieślińskiTrefl Gdańsk I8
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck8
Miłosz Prus UKS SET Starogard Gd.8
Damian BreszkaTrefl Gdańsk I8
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck8
Mateusz MachMKS KORAB POSM Puck8
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck8
Janusz Wrycza UKS SET Starogard Gd.8
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck8
Kajetan KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.7
Jakub Romanowski SPS Lębork7
Tomasz Konkel UKS w Jastarni7
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk I7
Damian KlasSPS Lębork7
Maciej RodaSPS Lębork7
Tytus WoźnyTrefl Gdańsk I7
Piotr Strachanowski UKS w Jastarni7
Maciej WercUKS Wilki Chwaszczyno6
Jakub DomzałaKATS Alpat Gdynia6
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk II6
Hubert Rajkowski SPS Lębork6
Maciej Burczyk UKS SET Starogard Gd.6
Marcel KapuścińskiTrefl Gdańsk II6
Jakub Mikołajczyk SKS Starogard Gd.6
Maksymilian WysockiUKS Wilki Chwaszczyno6
Bartłomiej MachMKS KORAB POSM Puck6
Michał Kazusek UKS SET Starogard Gd.6
Piotr KurasTrefl Gdańsk II6
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia6
Iaroslav SinitskiiTrefl Gdańsk II6
Dawid Przewoźny SKS Starogard Gd.6
Adam BurzlaffUKS Omega Gdynia6
Filip Kowalski UKS Suchanik Gdańsk6
Mateusz Repetowski SKS Starogard Gd.6
Adam WyrzykowskiTrefl Gdańsk II6
Michał Ringwelski SKS Starogard Gd.6
Dominik Dąbrowski UKS Omega Gdynia6
Marcin Kwiatkowski UKS Suchanik Gdańsk6
Paweł JatkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.6
Wiktor RadkowskiUMKS JURAND Malbork6
Oskar OskrobaUKS Omega Gdynia6
Przemysław Marcinek UKS Suchanik Gdańsk6
Hubert PałkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.6
Piotr PałubickiUKS Omega Gdynia6
Radosław Wołodko UKS Suchanik Gdańsk6
Kacper KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.6
Michał PrusakUKS Omega Gdynia6
Maciej FeliksUKS Suchanik Gdańsk6
Jakub KoniecznyUKS Suchanik Gdańsk6
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.6
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk I6
Kacper SobczakUKS Omega Gdynia6
Jakub Bandysik UMKS JURAND Malbork6
Piotr Gminski KATS Alpat Gdynia6
Kacper Myśków UKS SET Starogard Gd.6
Jakub Goździelewski SKS Starogard Gd.6
Michał DalachKATS Alpat Gdynia6
Miłosz Figura SKS Starogard Gd.6
Norbert DunstUKS Wilki Chwaszczyno6
Adrian Płócienniczak UMKS JURAND Malbork6
Bartłomiej PotrykusTrefl Gdańsk II6
Bartosz Sulżycki UKS Wilki Chwaszczyno6
Paweł LandowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.6
Eryk UrbańskiKATS Alpat Gdynia6
Michał GrzybTrefl Gdańsk II6
Jakub GawełSKS Starogard Gd.6
Paweł JasnochTrefl Gdańsk II6
Marcel Gołąb SKS Starogard Gd.6
Bartosz Bielecki UKS Suchanik Gdańsk5
Jan CiupaSPS Lębork5
Jakub DąbkowskiUKS Omega Gdynia5
Mateusz Kusznerczuk UKS Suchanik Gdańsk5
Igor Bogucki Trefl Gdańsk I5
Jan Kolczyński UMKS JURAND Malbork5
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia5
Jakub Wacholc UKS SET Starogard Gd.5
Jakub Grajewski SKS Starogard Gd.4
Michał WitkowskiUKS Wilki Chwaszczyno4
Damian ŁukomskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Oskar GrzeleckiUKS Omega Gdynia4
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia4
Dawid Murmiło SKS Starogard Gd.4
Tomasz Żakowski SPS Lębork4
Ziemowit StachTrefl Gdańsk II4
Dominik Jażdżewski UKS Wilki Chwaszczyno4
Jakub DawidowskiUKS Wilki Chwaszczyno4
Zachariasz Pozorski UKS w Jastarni4
Maciej MiąskowskiUKS Wilki Chwaszczyno4
Ksawery RonowskiSPS Lębork4
Juliusz LandsbergKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Kacper Macheta UKS w Jastarni4
Jakub Gasinski KATS Alpat Gdynia4
Antoni WińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Dawid FernerKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Maks GawlikKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Sebastian Pospieszny UKS Wilki Chwaszczyno4
Radosław Wojciechowski UMKS JURAND Malbork4
Igor SikoraUKS Wilki Chwaszczyno4
Maksymilian WdowczykKATS Alpat Gdynia4
Oskar Konkel UKS w Jastarni3
Szymon DejaKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.3
Kacper KapcińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.2
Mateusz JamorożKATS Alpat Gdynia2
Kacper MiszewskiUKS Omega Gdynia2
Michał Janczak UKS Wilki Chwaszczyno2
Jakub JankowskiTrefl Gdańsk II2
Wiktor CybulaSPS Lębork2
Adam ŁapigrowskiSPS Lębork2
Krzysztof RocławskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.2
Marcin NeumannKATS Alpat Gdynia2
Kacper SzopińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.2
Jakub GłowienkeMKS KORAB POSM Puck2
Mikołaj RogińskiUKS Omega Gdynia2
Jan SzymoniakSPS Lębork2
Marcel Szkodowski UKS SET Starogard Gd.2
Jędrzej MigasUKS Suchanik Gdańsk1
Jakub MendalkaUKS Suchanik Gdańsk1
Damian Pankowski SKS Starogard Gd.1
Hubert PodgórskiUKS Wilki Chwaszczyno1
Jakub Gajkowski SKS Starogard Gd.1
Tomasz RudnickiUKS SET Starogard Gd.1