Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Michał Kulpa Trefl Gdańsk I15
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk I15
Bartłomiej CieślińskiTrefl Gdańsk I15
Janusz Wrycza UKS SET Starogard Gd.14
Szymon AdamczykUKS SET Starogard Gd.14
Damian BreszkaTrefl Gdańsk I14
Miłosz Prus UKS SET Starogard Gd.14
Kajetan KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.13
Dawid Wutowicz SPS Lębork13
Paweł Boniaszczuk SPS Lębork13
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia13
Łukasz Romaniuk SPS Lębork13
Paweł Dolak Trefl Gdańsk I13
Mateusz Repetowski SKS Starogard Gd.13
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk I13
Tytus WoźnyTrefl Gdańsk I13
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk I13
Miłosz Figura SKS Starogard Gd.13
Michał DalachKATS Alpat Gdynia13
Mateusz MachMKS KORAB POSM Puck12
Michał GrzybTrefl Gdańsk II12
Jakub GawełSKS Starogard Gd.12
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck12
Bartosz Sulżycki UKS Wilki Chwaszczyno12
Paweł LandowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.12
Paweł JasnochTrefl Gdańsk II12
Marcel Gołąb SKS Starogard Gd.12
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk II12
Maciej Burczyk UKS SET Starogard Gd.12
Michał Kazusek UKS SET Starogard Gd.12
Piotr KurasTrefl Gdańsk II12
Maksymilian WysockiUKS Wilki Chwaszczyno12
Iaroslav SinitskiiTrefl Gdańsk II12
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork12
Adam BurzlaffUKS Omega Gdynia12
Jakub Romanowski SPS Lębork12
Karol Jaroński UMKS JURAND Malbork12
Adam WyrzykowskiTrefl Gdańsk II12
Oskar OskrobaUKS Omega Gdynia12
Piotr PałubickiUKS Omega Gdynia12
Hubert PałkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.12
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck12
Kacper SobczakUKS Omega Gdynia12
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.12
Jakub Goździelewski SKS Starogard Gd.12
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck12
Kacper Myśków UKS SET Starogard Gd.12
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck12
Norbert DunstUKS Wilki Chwaszczyno12
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia11
Jakub Wacholc UKS SET Starogard Gd.11
Hubert Rajkowski SPS Lębork11
Jakub DomzałaKATS Alpat Gdynia11
Marcel KapuścińskiTrefl Gdańsk II11
Jakub Mikołajczyk SKS Starogard Gd.11
Dawid Przewoźny SKS Starogard Gd.11
Jakub DąbkowskiUKS Omega Gdynia11
Michał Ringwelski SKS Starogard Gd.11
Jakub Kozikowski UMKS JURAND Malbork11
Maciej RodaSPS Lębork11
Piotr Gminski KATS Alpat Gdynia11
Bartłomiej PotrykusTrefl Gdańsk II10
Sebastian Pospieszny UKS Wilki Chwaszczyno10
Eryk UrbańskiKATS Alpat Gdynia10
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck10
Igor SikoraUKS Wilki Chwaszczyno10
Dawid Murmiło SKS Starogard Gd.10
Bartłomiej MachMKS KORAB POSM Puck10
Oskar GrzeleckiUKS Omega Gdynia10
Krzysztof Kamiński UKS w Jastarni10
Ziemowit StachTrefl Gdańsk II10
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork10
Brunon Muża UKS w Jastarni10
Jakub DawidowskiUKS Wilki Chwaszczyno10
Paweł JatkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.10
Jakub Szymański UKS w Jastarni10
Aleks Stępień UMKS JURAND Malbork10
Igor Bogucki Trefl Gdańsk I10
Kacper Zwara UKS w Jastarni10
Michał PrusakUKS Omega Gdynia10
Antoni WińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.10
Dawid FernerKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.10
Adrian Płócienniczak UMKS JURAND Malbork9
Maksymilian WdowczykKATS Alpat Gdynia9
Damian ŁukomskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.9
Piotr Strachanowski UKS w Jastarni9
Maks GawlikKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Radosław Wojciechowski UMKS JURAND Malbork8
Jakub Grajewski SKS Starogard Gd.8
Maciej WercUKS Wilki Chwaszczyno8
Michał WitkowskiUKS Wilki Chwaszczyno8
Filip Kowalski UKS Suchanik Gdańsk8
Dominik Jażdżewski UKS Wilki Chwaszczyno8
Przemysław Marcinek UKS Suchanik Gdańsk8
Radosław Wołodko UKS Suchanik Gdańsk8
Maciej FeliksUKS Suchanik Gdańsk8
Kacper KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.8
Jakub KoniecznyUKS Suchanik Gdańsk8
Jakub Bandysik UMKS JURAND Malbork8
Jan Kolczyński UMKS JURAND Malbork8
Jan SzymoniakSPS Lębork7
Bartosz Bielecki UKS Suchanik Gdańsk7
Tomasz Żakowski SPS Lębork7
Tomasz Konkel UKS w Jastarni7
Mateusz Kusznerczuk UKS Suchanik Gdańsk7
Damian KlasSPS Lębork7
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia6
Michał Janczak UKS Wilki Chwaszczyno6
Dominik Dąbrowski UKS Omega Gdynia6
Marcin Kwiatkowski UKS Suchanik Gdańsk6
Wiktor RadkowskiUMKS JURAND Malbork6
Juliusz LandsbergKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.6
Kacper SzopińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.6
Kacper Macheta UKS w Jastarni6
Jakub Gasinski KATS Alpat Gdynia6
Szymon DejaKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.5
Kacper KapcińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.5
Damian Pankowski SKS Starogard Gd.5
Jan CiupaSPS Lębork5
Ksawery RonowskiSPS Lębork5
Oskar Konkel UKS w Jastarni5
Marcin NeumannKATS Alpat Gdynia5
Jakub Gajkowski SKS Starogard Gd.4
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk I4
Mateusz JamorożKATS Alpat Gdynia4
Zachariasz Pozorski UKS w Jastarni4
Jakub JankowskiTrefl Gdańsk II4
Maciej MiąskowskiUKS Wilki Chwaszczyno4
Krzysztof RocławskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Jakub GłowienkeMKS KORAB POSM Puck3
Marcel Szkodowski UKS SET Starogard Gd.3
Tomasz RudnickiUKS SET Starogard Gd.3
Mateusz MichalakKATS Alpat Gdynia3
Jędrzej MigasUKS Suchanik Gdańsk2
Damian ZiółekKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.2
Jakub MendalkaUKS Suchanik Gdańsk2
Jan ŻółtańskiUMKS JURAND Malbork2
Kacper MiszewskiUKS Omega Gdynia2
Wiktor CybulaSPS Lębork2
Adam ŁapigrowskiSPS Lębork2
Mikołaj RogińskiUKS Omega Gdynia2
Jakub Więckowicz UKS Suchanik Gdańsk2
Mateusz Gontarczyk UKS Suchanik Gdańsk2
Wojciech ŻywickiUKS SET Starogard Gd.1
Hubert PodgórskiUKS Wilki Chwaszczyno1