Młodzicy - Zawodnicy

imie i nazwiskodrużynamecze
Krzysztof GalikowskiMKS KORAB POSM Puck12
Aleksander KucharczykMKS KORAB POSM Puck12
Eryk KwidzinskiMKS KORAB POSM Puck12
Mateusz MachMKS KORAB POSM Puck12
Mateusz KlimczukMKS KORAB POSM Puck12
Jakub JeżewskiTrefl Gdańsk II10
Dawid Wutowicz SPS Lębork10
Marcel KapuścińskiTrefl Gdańsk II10
Paweł Boniaszczuk SPS Lębork10
Maksymilian WysockiUKS Wilki Chwaszczyno10
Bartłomiej MachMKS KORAB POSM Puck10
Piotr KurasTrefl Gdańsk II10
Łukasz Romaniuk SPS Lębork10
Mateusz Chudzik UMKS JURAND Malbork10
Piotr KukawskiKATS Alpat Gdynia10
Iaroslav SinitskiiTrefl Gdańsk II10
Karol Jaroński UMKS JURAND Malbork10
Adam BurzlaffUKS Omega Gdynia10
Adam WyrzykowskiTrefl Gdańsk II10
Jakub Kozikowski UMKS JURAND Malbork10
Michał Kulpa Trefl Gdańsk I10
Oskar OskrobaUKS Omega Gdynia10
Hubert PałkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.10
Aleks Stępień UMKS JURAND Malbork10
Piotr PałubickiUKS Omega Gdynia10
Rafał Butkiewicz Trefl Gdańsk I10
Filip SzlachcikowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.10
Szymon AdamczykUKS SET Starogard Gd.10
Kacper SobczakUKS Omega Gdynia10
Piotr Gminski KATS Alpat Gdynia10
Bartłomiej CieślińskiTrefl Gdańsk I10
Michał DalachKATS Alpat Gdynia10
Miłosz Prus UKS SET Starogard Gd.10
Damian BreszkaTrefl Gdańsk I10
Norbert DunstUKS Wilki Chwaszczyno10
Bartosz Sulżycki UKS Wilki Chwaszczyno10
Paweł LandowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.10
Eryk UrbańskiKATS Alpat Gdynia10
Michał GrzybTrefl Gdańsk II10
Janusz Wrycza UKS SET Starogard Gd.10
Paweł JasnochTrefl Gdańsk II10
Jan KortasMKS KORAB POSM Puck10
Kajetan KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.9
Jakub Romanowski SPS Lębork9
Maciej Gliniecki Trefl Gdańsk I9
Jakub DąbkowskiUKS Omega Gdynia9
Tytus WoźnyTrefl Gdańsk I9
Kacper KamerkaKATS Alpat Gdynia9
Hubert Rajkowski SPS Lębork8
Jakub DomzałaKATS Alpat Gdynia8
Michał WitkowskiUKS Wilki Chwaszczyno8
Maciej Burczyk UKS SET Starogard Gd.8
Oskar GrzeleckiUKS Omega Gdynia8
Michał Kazusek UKS SET Starogard Gd.8
Krzysztof Kamiński UKS w Jastarni8
Dawid Przewoźny SKS Starogard Gd.8
Paweł Dolak Trefl Gdańsk I8
Filip Kowalski UKS Suchanik Gdańsk8
Ziemowit StachTrefl Gdańsk II8
Mateusz Repetowski SKS Starogard Gd.8
Patryk Kasprzyk UMKS JURAND Malbork8
Brunon Muża UKS w Jastarni8
Michał Ringwelski SKS Starogard Gd.8
Jakub DawidowskiUKS Wilki Chwaszczyno8
Paweł JatkowskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Maciej RodaSPS Lębork8
Przemysław Marcinek UKS Suchanik Gdańsk8
Jakub Szymański UKS w Jastarni8
Radosław Wołodko UKS Suchanik Gdańsk8
Maciej FeliksUKS Suchanik Gdańsk8
Kacper Zwara UKS w Jastarni8
Michał PrusakUKS Omega Gdynia8
Jakub KoniecznyUKS Suchanik Gdańsk8
Mateusz Stasiak Trefl Gdańsk I8
Antoni WińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Kacper Myśków UKS SET Starogard Gd.8
Jakub Goździelewski SKS Starogard Gd.8
Dawid FernerKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Miłosz Figura SKS Starogard Gd.8
Sebastian Pospieszny UKS Wilki Chwaszczyno8
Adrian Płócienniczak UMKS JURAND Malbork8
Maks GawlikKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.8
Bartłomiej PotrykusTrefl Gdańsk II8
Jakub GawełSKS Starogard Gd.8
Igor SikoraUKS Wilki Chwaszczyno8
Marcel Gołąb SKS Starogard Gd.8
Damian ŁukomskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.7
Bartosz Bielecki UKS Suchanik Gdańsk7
Tomasz Konkel UKS w Jastarni7
Mateusz Kusznerczuk UKS Suchanik Gdańsk7
Damian KlasSPS Lębork7
Piotr Strachanowski UKS w Jastarni7
Jan Kolczyński UMKS JURAND Malbork7
Jakub Wacholc UKS SET Starogard Gd.7
Maciej WercUKS Wilki Chwaszczyno6
Jakub Grajewski SKS Starogard Gd.6
Jakub Mikołajczyk SKS Starogard Gd.6
Dawid Murmiło SKS Starogard Gd.6
Kacper KapiszkaKATS Alpat Gdynia6
Dominik Jażdżewski UKS Wilki Chwaszczyno6
Dominik Dąbrowski UKS Omega Gdynia6
Marcin Kwiatkowski UKS Suchanik Gdańsk6
Wiktor RadkowskiUMKS JURAND Malbork6
Kacper KopczyńskiUKS SET Starogard Gd.6
Juliusz LandsbergKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.6
Jakub Bandysik UMKS JURAND Malbork6
Radosław Wojciechowski UMKS JURAND Malbork6
Maksymilian WdowczykKATS Alpat Gdynia6
Jan CiupaSPS Lębork5
Ksawery RonowskiSPS Lębork5
Igor Bogucki Trefl Gdańsk I5
Marcin NeumannKATS Alpat Gdynia5
Kacper KapcińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Tomasz Żakowski SPS Lębork4
Michał Janczak UKS Wilki Chwaszczyno4
Jakub JankowskiTrefl Gdańsk II4
Zachariasz Pozorski UKS w Jastarni4
Maciej MiąskowskiUKS Wilki Chwaszczyno4
Kacper Macheta UKS w Jastarni4
Jakub Gasinski KATS Alpat Gdynia4
Kacper SzopińskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Jan SzymoniakSPS Lębork4
Szymon DejaKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.4
Mateusz JamorożKATS Alpat Gdynia3
Krzysztof RocławskiKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.3
Oskar Konkel UKS w Jastarni3
Jakub GłowienkeMKS KORAB POSM Puck3
Jędrzej MigasUKS Suchanik Gdańsk2
Jakub MendalkaUKS Suchanik Gdańsk2
Kacper MiszewskiUKS Omega Gdynia2
Wiktor CybulaSPS Lębork2
Adam ŁapigrowskiSPS Lębork2
Jakub Więckowicz UKS Suchanik Gdańsk2
Mikołaj RogińskiUKS Omega Gdynia2
Mateusz Gontarczyk UKS Suchanik Gdańsk2
Marcel Szkodowski UKS SET Starogard Gd.2
Jakub Gajkowski SKS Starogard Gd.2
Tomasz RudnickiUKS SET Starogard Gd.2
Mateusz ŻakTrefl Gdańsk I2
Damian ZiółekKaEmKa Stahlberg Starogard Gd.1
Damian Pankowski SKS Starogard Gd.1
Hubert PodgórskiUKS Wilki Chwaszczyno1