Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Paulina Plichta GKS Wieżyca Stężyca17
Natalia SoczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II16
Kinga Stanisławska GKS Wieżyca Stężyca16
Andżelika Stencel GKS Wieżyca Stężyca16
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia II16
Aleksandra Cybula GKS Wieżyca Stężyca16
Natalia Mazurkiewicz Gedania Gdańsk15
Marcela TrzcińskaGedania Gdańsk15
Karolina Domaschke GKS Wieżyca Stężyca15
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II15
Helena Kozikowska GKS Wieżyca Stężyca14
Wiktoria Grochowina UKS Reda Ciechocino14
Zuzanna Gruchała UKS Reda Ciechocino14
Julia Kowalska UKS Reda Ciechocino14
Julia Sudnik UKS Reda Ciechocino14
Wiktoria PiszczekGedania Gdańsk14
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino14
Magdalena Majewska GKS Wieżyca Stężyca14
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia II13
Nikola Łysakowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II13
Nikola LassinUKS Zatoka 95 Puck13
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino13
Paulina Drąg PTPS Człuchów 12
Paulina Lubińska PTPS Człuchów 12
Weronika KwiatkowskaGedania Gdańsk12
Karolina BudziszUKS Zatoka 95 Puck12
Patrycja ParchemUKS Zatoka 95 Puck12
Agata Skindel Akademia Piłki Siatkowej Rumia I12
Klaudia Bazychowska UKS Reda Ciechocino12
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia II11
Anna ZakrzewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I11
Adriana Stencel GKS Wieżyca Stężyca11
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino11
Kalina ChełmińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I11
Marta Dąbrowska Gedania Gdańsk11
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia II11
Julia Zielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.10
Klaudia StrysikGedania Gdańsk10
Aleksandra Laska GKS Wieżyca Stężyca10
Julia Gardzielewska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk10
Aleksandra GawrońskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.10
Aleksandra Szarek MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk10
Maja Peciak PTPS Człuchów 10
Aleksandra Wilimowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk10
Anna Drywa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk10
Kamila Żak Akademia Piłki Siatkowej Rumia I10
Zuzanna Wesołowska PTPS Człuchów 10
Paulina JankowskaGedania Gdańsk10
Weronika Stefańska PTPS Człuchów 10
Karolina Thrun UKS Zatoka 95 Puck10
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca Stężyca10
Natalia GłowienkeUKS Zatoka 95 Puck10
Julia MichońskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk9
Julia BartosikAkademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Weronika Witkowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Kaja WitkowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Laura Walewska Gedania Gdańsk9
Natalia KuryśUKS Morena Miastko9
Natalia RzóskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Agata Rekowska PTPS Człuchów 9
Anna ButkusMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Nikola PauczyńskaUKS Morena Miastko9
Julia SynakUKS Morena Miastko9
Małgorzata Budzisz UKS Zatoka 95 Puck9
Karolina Lignowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Marta Darga UKS Zatoka 95 Puck9
Wiktoria Nawrocka UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Paulina Rynkowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Alicja Iwaniec Gedania Gdańsk8
Emilia Sulińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Sandra MazurekAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Karolina Nowicka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Natalia LeszmanMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk8
Marta PrzyradzkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Sara KorusewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Zuzanna Pietrzak UKS Zatoka 95 Puck8
Weronika Dybała Gedania Gdańsk8
Sara Formela GKS Wieżyca Stężyca8
Maja Malczewska Gedania Gdańsk8
Jolanta Braczkowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Angelika Wiedemann GKS Wieżyca Stężyca7
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Alicja SawickaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Patrycja KropiewskaUKS Morena Miastko7
Alicja Parchem UKS Zatoka 95 Puck7
Julia Wiśniewska PTPS Człuchów 7
Nadia Tomaszczyk PTPS Człuchów 7
Marta Bielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Joanna Kubicka UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Klaudia Klepin UKS Zatoka 95 Puck7
Agnieszka TomszaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Weronika ŻylińskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Natalia Jacyno-OnuszkiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I7
Agata Łopuska Gedania Gdańsk7
Natalia Macinkiewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Paulina Sonnberg UKS Zatoka 95 Puck7
Anna StolińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino6
Klaudia Witkowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk6
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Eliza Wesołowska PTPS Człuchów 6
Paulina ReiterGKS Wieżyca Stężyca6
Małgorzata Niedźwiedź PTPS Człuchów 6
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko6
Sandra Śpiewakowska UKS Morena Miastko6
Natalia Smolińska PTPS Człuchów 6
Oliwia BorowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk6
Paulina NowakGedania Gdańsk5
Aleksandra KępaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Julita OlszewskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Marta Ekstowicz Akademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Marlena Potrykus MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko5
Alicja Hebel UKS Zatoka 95 Puck5
Agata Stanisławska GKS Wieżyca Stężyca5
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino5
Martyna DamrauAkademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Martyna ŻurawikUKS Morena Miastko5
Maria MajewskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Dominika Lenkiewicz UKS Zatoka 95 Puck5
Klaudia Bronk GKS Wieżyca Stężyca5
Angela Brandimarte Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Weronika Stanulewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Sandra ReiterAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Emilia Jakimska Gedania Gdańsk4
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Zuzanna HincGedania Gdańsk4
Martyna Pliszczyńska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Julia Kneba GKS Wieżyca Stężyca3
Martyna Gałek Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Katarzyna Orłowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Wiktoria BrydaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Paulina Labudda Gedania Gdańsk3
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk3
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk3
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino3
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino3
Martyna Swakowska PTPS Człuchów 3
Karolina Sikora Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Daria Krauza PTPS Człuchów 3
Wiktoria Kajzer MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk3
Martyna DybowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Izabela BulajMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Kinga Torym Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Sandra KorusiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Zuzanna Sówka-SowińskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Weronika Bednarek UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Klaudia TorymEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Oliwia TrederGedania Gdańsk2
Aneta OpalaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Natalia BarbarewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Zuzanna Lipa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Maja Ziemianowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Weronika MarunowskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Klaudia Łopacka UKS Morena Miastko2
Katarzyna Śniegulska UKS Morena Miastko2
Oliwia Bulczak UKS Morena Miastko2
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino2
Natalia SmmerlingUKS Reda Ciechocino2
Weronika Majewska UKS Morena Miastko2
Wiktoria WolnikMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Klaudia Wachnik Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Kamelia OsińskaUKS Reda Ciechocino2
MAŁGORZATA KAPŁOŃSKA MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Helena Górska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.1
Aleksnadra Witek Gedania Gdańsk1
Aleksandra WołosowiczUKS Reda Ciechocino1
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Adrianna RybakGedania Gdańsk1
Natalia Makar Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Kinga FiedorowiczGedania Gdańsk1
Weronika Bronk GKS Wieżyca Stężyca1
Anna Michałowska PTPS Człuchów 1
Kinga Teresa MikołajczakPTPS Człuchów 1
Anna StaszkiewiczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Martyna Damps Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Marta GrabowskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
Aleksandra Jasiurska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Sara SuryśEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Daria Świerk Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Anna Dąbrowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
Martyna Tejchman Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Michelle KupraczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Magdalena EjsmontPTPS Człuchów 1
Weronika Adamik Gedania Gdańsk1
Weronika Żabińska PTPS Człuchów 1