Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Paulina Plichta GKS Wieżyca Stężyca15
Kinga Stanisławska GKS Wieżyca Stężyca14
Wiktoria Grochowina UKS Reda Ciechocino14
Zuzanna Gruchała UKS Reda Ciechocino14
Andżelika Stencel GKS Wieżyca Stężyca14
Julia Kowalska UKS Reda Ciechocino14
Julia Sudnik UKS Reda Ciechocino14
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino14
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia II14
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II14
Aleksandra Cybula GKS Wieżyca Stężyca14
Natalia SoczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II14
Karolina Domaschke GKS Wieżyca Stężyca13
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino13
Natalia Mazurkiewicz Gedania Gdańsk13
Marcela TrzcińskaGedania Gdańsk13
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia II13
Wiktoria PiszczekGedania Gdańsk12
Klaudia Bazychowska UKS Reda Ciechocino12
Magdalena Majewska GKS Wieżyca Stężyca12
Helena Kozikowska GKS Wieżyca Stężyca12
Nikola Łysakowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II12
Anna ZakrzewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I11
Adriana Stencel GKS Wieżyca Stężyca11
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino11
Nikola LassinUKS Zatoka 95 Puck11
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia II11
Paulina Drąg PTPS Człuchów 11
Paulina Lubińska PTPS Człuchów 11
Anna Drywa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk10
Kamila Żak Akademia Piłki Siatkowej Rumia I10
Weronika KwiatkowskaGedania Gdańsk10
Kalina ChełmińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I10
Karolina BudziszUKS Zatoka 95 Puck10
Weronika Stefańska PTPS Człuchów 10
Patrycja ParchemUKS Zatoka 95 Puck10
Agata Skindel Akademia Piłki Siatkowej Rumia I10
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca Stężyca10
Aleksandra Laska GKS Wieżyca Stężyca10
Julia Gardzielewska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk10
Aleksandra Szarek MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk10
Aleksandra Wilimowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk10
Weronika Witkowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Kaja WitkowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Laura Walewska Gedania Gdańsk9
Zuzanna Wesołowska PTPS Człuchów 9
Natalia RzóskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Anna ButkusMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Agata Rekowska PTPS Człuchów 9
Marta Dąbrowska Gedania Gdańsk9
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Julia Zielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Klaudia StrysikGedania Gdańsk9
Julia MichońskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk9
Aleksandra GawrońskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Julia BartosikAkademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Maja Peciak PTPS Człuchów 9
Paulina JankowskaGedania Gdańsk8
Sara KorusewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Zuzanna Pietrzak UKS Zatoka 95 Puck8
Karolina Lignowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Karolina Thrun UKS Zatoka 95 Puck8
Wiktoria Nawrocka UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Paulina Rynkowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Natalia GłowienkeUKS Zatoka 95 Puck8
Jolanta Braczkowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Karolina Nowicka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Natalia LeszmanMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk8
Marta PrzyradzkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Patrycja KropiewskaUKS Morena Miastko7
Natalia KuryśUKS Morena Miastko7
Nikola PauczyńskaUKS Morena Miastko7
Nadia Tomaszczyk PTPS Człuchów 7
Julia SynakUKS Morena Miastko7
Małgorzata Budzisz UKS Zatoka 95 Puck7
Marta Bielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Joanna Kubicka UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Agnieszka TomszaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Marta Darga UKS Zatoka 95 Puck7
Weronika ŻylińskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Natalia Jacyno-OnuszkiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I7
Natalia Macinkiewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Paulina Sonnberg UKS Zatoka 95 Puck7
Maja Malczewska Gedania Gdańsk7
Angelika Wiedemann GKS Wieżyca Stężyca7
Emilia Sulińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Alicja SawickaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Sandra Śpiewakowska UKS Morena Miastko6
Natalia Smolińska PTPS Człuchów 6
Oliwia BorowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk6
Julia Wiśniewska PTPS Człuchów 6
Weronika Dybała Gedania Gdańsk6
Sara Formela GKS Wieżyca Stężyca6
Alicja Iwaniec Gedania Gdańsk6
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino6
Klaudia Witkowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk6
Sandra MazurekAkademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Eliza Wesołowska PTPS Człuchów 6
Alicja Parchem UKS Zatoka 95 Puck5
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino5
Martyna DamrauAkademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Maria MajewskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Klaudia Klepin UKS Zatoka 95 Puck5
Agata Łopuska Gedania Gdańsk5
Anna StolińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Paulina NowakGedania Gdańsk5
Aleksandra KępaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Julita OlszewskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Marta Ekstowicz Akademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Marlena Potrykus MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Małgorzata Niedźwiedź PTPS Człuchów 5
Alicja Hebel UKS Zatoka 95 Puck5
Zuzanna HincGedania Gdańsk4
Klaudia Bronk GKS Wieżyca Stężyca4
Angela Brandimarte Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Paulina ReiterGKS Wieżyca Stężyca4
Weronika Stanulewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Agata Stanisławska GKS Wieżyca Stężyca4
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko4
Sandra ReiterAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Emilia Jakimska Gedania Gdańsk4
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Paulina Labudda Gedania Gdańsk3
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk3
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk3
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino3
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino3
Martyna Swakowska PTPS Człuchów 3
Daria Krauza PTPS Człuchów 3
Martyna ŻurawikUKS Morena Miastko3
Karolina Sikora Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Dominika Lenkiewicz UKS Zatoka 95 Puck3
Martyna Pliszczyńska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Wiktoria Kajzer MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk3
Julia Kneba GKS Wieżyca Stężyca3
Martyna Gałek Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Katarzyna Orłowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko3
Maja Ziemianowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Weronika MarunowskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Klaudia Łopacka UKS Morena Miastko2
Katarzyna Śniegulska UKS Morena Miastko2
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino2
Oliwia Bulczak UKS Morena Miastko2
Natalia SmmerlingUKS Reda Ciechocino2
Weronika Majewska UKS Morena Miastko2
Wiktoria WolnikMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Klaudia Wachnik Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
MAŁGORZATA KAPŁOŃSKA MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Kamelia OsińskaUKS Reda Ciechocino2
Martyna DybowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Izabela BulajMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Kinga Torym Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Weronika Bednarek UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Klaudia TorymEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Zuzanna Sówka-SowińskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Aneta OpalaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Natalia BarbarewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Zuzanna Lipa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Martyna Damps Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Anna StaszkiewiczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Marta GrabowskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
Aleksandra Jasiurska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Sara SuryśEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Daria Świerk Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Anna Dąbrowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
Martyna Tejchman Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Michelle KupraczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Magdalena EjsmontPTPS Człuchów 1
Weronika Adamik Gedania Gdańsk1
Weronika Żabińska PTPS Człuchów 1
Helena Górska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.1
Aleksnadra Witek Gedania Gdańsk1
Aleksandra WołosowiczUKS Reda Ciechocino1
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Natalia Makar Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Wiktoria BrydaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I1