Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Paulina Drąg PTPS Człuchów 6
Paulina Lubińska PTPS Człuchów 6
Paulina Plichta GKS Wieżyca Stężyca6
Julia Gardzielewska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk6
Aleksandra Szarek MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk6
Kinga Stanisławska GKS Wieżyca Stężyca6
Natalia Smolińska PTPS Człuchów 6
Adriana Stencel GKS Wieżyca Stężyca6
Agata Rekowska PTPS Człuchów 6
Weronika Stefańska PTPS Człuchów 6
Nikola LassinUKS Zatoka 95 Puck6
Zuzanna Pietrzak UKS Zatoka 95 Puck5
Patrycja ParchemUKS Zatoka 95 Puck5
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino5
Paulina Sonnberg UKS Zatoka 95 Puck5
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca Stężyca5
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Aleksandra Cybula GKS Wieżyca Stężyca5
Natalia SoczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Helena Kozikowska GKS Wieżyca Stężyca5
Aleksandra Laska GKS Wieżyca Stężyca5
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Małgorzata Niedźwiedź PTPS Człuchów 5
Nikola Łysakowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Maja Peciak PTPS Człuchów 5
Weronika Witkowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Wiktoria Grochowina UKS Reda Ciechocino5
Kaja WitkowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Zuzanna Gruchała UKS Reda Ciechocino5
Zuzanna Wesołowska PTPS Człuchów 5
Anna ButkusMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Andżelika Stencel GKS Wieżyca Stężyca5
Julia Kowalska UKS Reda Ciechocino5
Karolina BudziszUKS Zatoka 95 Puck5
Julia Sudnik UKS Reda Ciechocino5
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino5
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Maria MajewskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Klaudia Bazychowska UKS Reda Ciechocino4
Karolina Thrun UKS Zatoka 95 Puck4
Marta Darga UKS Zatoka 95 Puck4
Weronika ŻylińskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Wiktoria Nawrocka UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Magdalena Majewska GKS Wieżyca Stężyca4
Paulina Rynkowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Natalia GłowienkeUKS Zatoka 95 Puck4
Angela Brandimarte Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Klaudia Witkowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk4
Julia Zielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Aleksandra GawrońskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Julia BartosikAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Natalia LeszmanMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk4
Marta PrzyradzkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Sandra ReiterAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Aleksandra Wilimowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Anna ZakrzewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Anna Drywa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Kamila Żak Akademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Karolina Domaschke GKS Wieżyca Stężyca4
Natalia RzóskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Marta Bielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Joanna Kubicka UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Agata Skindel Akademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Klaudia Klepin UKS Zatoka 95 Puck3
Karolina Lignowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Sara Formela GKS Wieżyca Stężyca3
Maja Malczewska Gedania Gdańsk3
Jolanta Braczkowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Angelika Wiedemann GKS Wieżyca Stężyca3
Emilia Sulińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Natalia Mazurkiewicz Gedania Gdańsk3
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino3
Marcela TrzcińskaGedania Gdańsk3
Julia MichońskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Aleksandra KępaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk3
Julita OlszewskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk3
Karolina Nowicka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Marta Ekstowicz Akademia Piłki Siatkowej Rumia II3
Katarzyna Orłowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Agata Stanisławska GKS Wieżyca Stężyca3
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko3
Sandra Śpiewakowska UKS Morena Miastko3
Patrycja KropiewskaUKS Morena Miastko3
Weronika KwiatkowskaGedania Gdańsk3
Oliwia BorowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk3
Natalia KuryśUKS Morena Miastko3
Julia Wiśniewska PTPS Człuchów 3
Nikola PauczyńskaUKS Morena Miastko3
Kalina ChełmińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Zuzanna HincGedania Gdańsk3
Nadia Tomaszczyk PTPS Człuchów 3
Julia SynakUKS Morena Miastko3
Wiktoria PiszczekGedania Gdańsk3
Małgorzata Budzisz UKS Zatoka 95 Puck3
Sara KorusewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Marta Dąbrowska Gedania Gdańsk2
Agnieszka TomszaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Natalia Jacyno-OnuszkiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Wiktoria WolnikMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Natalia Macinkiewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Klaudia Wachnik Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Anna StolińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Martyna DybowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Izabela BulajMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Kinga Torym Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Sandra MazurekAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Klaudia TorymEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Zuzanna Sówka-SowińskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Aneta OpalaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Eliza Wesołowska PTPS Człuchów 2
Marlena Potrykus MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko2
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Alicja SawickaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Alicja Hebel UKS Zatoka 95 Puck2
Emilia Jakimska Gedania Gdańsk2
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk2
Weronika MarunowskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino2
Paulina JankowskaGedania Gdańsk2
Martyna Swakowska PTPS Człuchów 2
Martyna DamrauAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Daria Krauza PTPS Człuchów 2
Martyna ŻurawikUKS Morena Miastko2
Natalia SmmerlingUKS Reda Ciechocino2
Anna Dąbrowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
Weronika Dybała Gedania Gdańsk1
Klaudia Bronk GKS Wieżyca Stężyca1
Agata Łopuska Gedania Gdańsk1
Wiktoria Kajzer MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
MAŁGORZATA KAPŁOŃSKA MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
Kamelia OsińskaUKS Reda Ciechocino1
Julia Kneba GKS Wieżyca Stężyca1
Weronika Bednarek UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.1
Paulina ReiterGKS Wieżyca Stężyca1
Weronika Stanulewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Paulina Labudda Gedania Gdańsk1
Anna StaszkiewiczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Laura Walewska Gedania Gdańsk1
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino1
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino1
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino1
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino1