Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Paulina Plichta GKS Wieżyca Stężyca17
Kinga Stanisławska GKS Wieżyca Stężyca16
Andżelika Stencel GKS Wieżyca Stężyca16
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia II16
Aleksandra Cybula GKS Wieżyca Stężyca16
Natalia SoczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II16
Marcela TrzcińskaGedania Gdańsk15
Karolina Domaschke GKS Wieżyca Stężyca15
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II15
Natalia Mazurkiewicz Gedania Gdańsk15
Helena Kozikowska GKS Wieżyca Stężyca14
Wiktoria Grochowina UKS Reda Ciechocino14
Zuzanna Gruchała UKS Reda Ciechocino14
Julia Kowalska UKS Reda Ciechocino14
Julia Sudnik UKS Reda Ciechocino14
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino14
Wiktoria PiszczekGedania Gdańsk14
Magdalena Majewska GKS Wieżyca Stężyca14
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia II13
Nikola Łysakowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II13
Nikola LassinUKS Zatoka 95 Puck13
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino13
Paulina Drąg PTPS Człuchów 12
Paulina Lubińska PTPS Człuchów 12
Weronika KwiatkowskaGedania Gdańsk12
Karolina BudziszUKS Zatoka 95 Puck12
Patrycja ParchemUKS Zatoka 95 Puck12
Agata Skindel Akademia Piłki Siatkowej Rumia I12
Klaudia Bazychowska UKS Reda Ciechocino12
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia II11
Anna ZakrzewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I11
Adriana Stencel GKS Wieżyca Stężyca11
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino11
Kalina ChełmińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I11
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia II11
Marta Dąbrowska Gedania Gdańsk11
Klaudia StrysikGedania Gdańsk10
Julia Zielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.10
Aleksandra Laska GKS Wieżyca Stężyca10
Julia Gardzielewska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk10
Aleksandra GawrońskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.10
Maja Peciak PTPS Człuchów 10
Aleksandra Wilimowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk10
Aleksandra Szarek MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk10
Anna Drywa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk10
Kamila Żak Akademia Piłki Siatkowej Rumia I10
Zuzanna Wesołowska PTPS Człuchów 10
Paulina JankowskaGedania Gdańsk10
Weronika Stefańska PTPS Człuchów 10
Karolina Thrun UKS Zatoka 95 Puck10
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Natalia GłowienkeUKS Zatoka 95 Puck10
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca Stężyca10
Julia MichońskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk9
Julia BartosikAkademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Weronika Witkowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Kaja WitkowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Laura Walewska Gedania Gdańsk9
Natalia KuryśUKS Morena Miastko9
Natalia RzóskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Nikola PauczyńskaUKS Morena Miastko9
Agata Rekowska PTPS Człuchów 9
Anna ButkusMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Julia SynakUKS Morena Miastko9
Małgorzata Budzisz UKS Zatoka 95 Puck9
Marta Darga UKS Zatoka 95 Puck9
Karolina Lignowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Wiktoria Nawrocka UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Paulina Rynkowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Sandra MazurekAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Karolina Nowicka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Marta PrzyradzkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Natalia LeszmanMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk8
Sara KorusewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Zuzanna Pietrzak UKS Zatoka 95 Puck8
Weronika Dybała Gedania Gdańsk8
Sara Formela GKS Wieżyca Stężyca8
Jolanta Braczkowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Maja Malczewska Gedania Gdańsk8
Alicja Iwaniec Gedania Gdańsk8
Emilia Sulińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Alicja SawickaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Patrycja KropiewskaUKS Morena Miastko7
Alicja Parchem UKS Zatoka 95 Puck7
Julia Wiśniewska PTPS Człuchów 7
Nadia Tomaszczyk PTPS Człuchów 7
Marta Bielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Klaudia Klepin UKS Zatoka 95 Puck7
Joanna Kubicka UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Agnieszka TomszaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Weronika ŻylińskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Natalia Jacyno-OnuszkiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I7
Natalia Macinkiewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Paulina Sonnberg UKS Zatoka 95 Puck7
Anna StolińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Agata Łopuska Gedania Gdańsk7
Angelika Wiedemann GKS Wieżyca Stężyca7
Klaudia Witkowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk6
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Eliza Wesołowska PTPS Człuchów 6
Małgorzata Niedźwiedź PTPS Człuchów 6
Paulina ReiterGKS Wieżyca Stężyca6
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko6
Sandra Śpiewakowska UKS Morena Miastko6
Natalia Smolińska PTPS Człuchów 6
Oliwia BorowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk6
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino6
Aleksandra KępaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Julita OlszewskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Marta Ekstowicz Akademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko5
Marlena Potrykus MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Alicja Hebel UKS Zatoka 95 Puck5
Agata Stanisławska GKS Wieżyca Stężyca5
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino5
Martyna DamrauAkademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Martyna ŻurawikUKS Morena Miastko5
Maria MajewskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Klaudia Bronk GKS Wieżyca Stężyca5
Dominika Lenkiewicz UKS Zatoka 95 Puck5
Paulina NowakGedania Gdańsk5
Weronika Stanulewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Sandra ReiterAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Emilia Jakimska Gedania Gdańsk4
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Zuzanna HincGedania Gdańsk4
Martyna Pliszczyńska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.4
Angela Brandimarte Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Martyna Gałek Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Katarzyna Orłowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Wiktoria BrydaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk3
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk3
Paulina Labudda Gedania Gdańsk3
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino3
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino3
Martyna Swakowska PTPS Człuchów 3
Daria Krauza PTPS Człuchów 3
Karolina Sikora Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Wiktoria Kajzer MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk3
Julia Kneba GKS Wieżyca Stężyca3
Kinga Torym Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Sandra KorusiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Klaudia TorymEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Oliwia TrederGedania Gdańsk2
Zuzanna Sówka-SowińskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Weronika Bednarek UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Aneta OpalaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Natalia BarbarewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Zuzanna Lipa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Maja Ziemianowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Klaudia Łopacka UKS Morena Miastko2
Weronika MarunowskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Katarzyna Śniegulska UKS Morena Miastko2
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino2
Oliwia Bulczak UKS Morena Miastko2
Natalia SmmerlingUKS Reda Ciechocino2
Weronika Majewska UKS Morena Miastko2
Wiktoria WolnikMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Klaudia Wachnik Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
MAŁGORZATA KAPŁOŃSKA MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Kamelia OsińskaUKS Reda Ciechocino2
Martyna DybowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Izabela BulajMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Aleksnadra Witek Gedania Gdańsk1
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Aleksandra WołosowiczUKS Reda Ciechocino1
Adrianna RybakGedania Gdańsk1
Natalia Makar Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Kinga FiedorowiczGedania Gdańsk1
Weronika Bronk GKS Wieżyca Stężyca1
Anna Michałowska PTPS Człuchów 1
Martyna Damps Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Kinga Teresa MikołajczakPTPS Człuchów 1
Anna StaszkiewiczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Marta GrabowskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
Aleksandra Jasiurska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Sara SuryśEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Daria Świerk Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Anna Dąbrowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
Martyna Tejchman Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Michelle KupraczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Magdalena EjsmontPTPS Człuchów 1
Weronika Żabińska PTPS Człuchów 1
Weronika Adamik Gedania Gdańsk1
Helena Górska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.1