Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Paulina Plichta GKS Wieżyca Stężyca14
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia II14
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II14
Natalia SoczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II14
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia II13
Kinga Stanisławska GKS Wieżyca Stężyca13
Wiktoria Grochowina UKS Reda Ciechocino13
Zuzanna Gruchała UKS Reda Ciechocino13
Andżelika Stencel GKS Wieżyca Stężyca13
Julia Kowalska UKS Reda Ciechocino13
Julia Sudnik UKS Reda Ciechocino13
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino13
Aleksandra Cybula GKS Wieżyca Stężyca13
Natalia Mazurkiewicz Gedania Gdańsk13
Marcela TrzcińskaGedania Gdańsk13
Nikola Łysakowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II12
Karolina Domaschke GKS Wieżyca Stężyca12
Wiktoria PiszczekGedania Gdańsk12
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino12
Helena Kozikowska GKS Wieżyca Stężyca12
Paulina Lubińska PTPS Człuchów 11
Adriana Stencel GKS Wieżyca Stężyca11
Nikola LassinUKS Zatoka 95 Puck11
Klaudia Bazychowska UKS Reda Ciechocino11
Magdalena Majewska GKS Wieżyca Stężyca11
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia II11
Paulina Drąg PTPS Człuchów 11
Julia Gardzielewska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk10
Aleksandra Szarek MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk10
Anna ZakrzewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I10
Weronika KwiatkowskaGedania Gdańsk10
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino10
Weronika Stefańska PTPS Człuchów 10
Karolina BudziszUKS Zatoka 95 Puck10
Patrycja ParchemUKS Zatoka 95 Puck10
Aleksandra Laska GKS Wieżyca Stężyca9
Aleksandra GawrońskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Maja Peciak PTPS Człuchów 9
Weronika Witkowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Kaja WitkowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Laura Walewska Gedania Gdańsk9
Kamila Żak Akademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Zuzanna Wesołowska PTPS Człuchów 9
Anna ButkusMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Kalina ChełmińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Agata Rekowska PTPS Człuchów 9
Marta Dąbrowska Gedania Gdańsk9
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Agata Skindel Akademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca Stężyca9
Julia Zielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Klaudia StrysikGedania Gdańsk9
Julia BartosikAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Natalia LeszmanMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk8
Natalia RzóskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Paulina JankowskaGedania Gdańsk8
Sara KorusewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Zuzanna Pietrzak UKS Zatoka 95 Puck8
Karolina Lignowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Karolina Thrun UKS Zatoka 95 Puck8
Wiktoria Nawrocka UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Paulina Rynkowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Natalia GłowienkeUKS Zatoka 95 Puck8
Marta PrzyradzkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I7
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Nadia Tomaszczyk PTPS Człuchów 7
Marta Bielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Małgorzata Budzisz UKS Zatoka 95 Puck7
Joanna Kubicka UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Agnieszka TomszaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Marta Darga UKS Zatoka 95 Puck7
Paulina Sonnberg UKS Zatoka 95 Puck7
Maja Malczewska Gedania Gdańsk7
Emilia Sulińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Eliza Wesołowska PTPS Człuchów 6
Aleksandra Wilimowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Anna Drywa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Natalia Smolińska PTPS Człuchów 6
Patrycja KropiewskaUKS Morena Miastko6
Oliwia BorowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk6
Natalia KuryśUKS Morena Miastko6
Julia Wiśniewska PTPS Człuchów 6
Nikola PauczyńskaUKS Morena Miastko6
Julia SynakUKS Morena Miastko6
Weronika Dybała Gedania Gdańsk6
Natalia Jacyno-OnuszkiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Sara Formela GKS Wieżyca Stężyca6
Alicja Iwaniec Gedania Gdańsk6
Angelika Wiedemann GKS Wieżyca Stężyca6
Klaudia Witkowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk6
Julita OlszewskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Sandra MazurekAkademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Karolina Nowicka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Marta Ekstowicz Akademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Marlena Potrykus MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Małgorzata Niedźwiedź PTPS Człuchów 5
Alicja Hebel UKS Zatoka 95 Puck5
Sandra Śpiewakowska UKS Morena Miastko5
Alicja Parchem UKS Zatoka 95 Puck5
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino5
Klaudia Klepin UKS Zatoka 95 Puck5
Agata Łopuska Gedania Gdańsk5
Anna StolińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Jolanta Braczkowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Paulina NowakGedania Gdańsk5
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino5
Julia MichońskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Aleksandra KępaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Paulina ReiterGKS Wieżyca Stężyca4
Agata Stanisławska GKS Wieżyca Stężyca4
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko4
Sandra ReiterAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Emilia Jakimska Gedania Gdańsk4
Zuzanna HincGedania Gdańsk4
Martyna DamrauAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Maria MajewskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Weronika ŻylińskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Natalia Macinkiewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Angela Brandimarte Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Katarzyna Orłowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko3
Alicja SawickaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Paulina Labudda Gedania Gdańsk3
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk3
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk3
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino3
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino3
Martyna Swakowska PTPS Człuchów 3
Dominika Lenkiewicz UKS Zatoka 95 Puck3
Daria Krauza PTPS Człuchów 3
Martyna ŻurawikUKS Morena Miastko3
Martyna Pliszczyńska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Klaudia Bronk GKS Wieżyca Stężyca3
Wiktoria Kajzer MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk3
Julia Kneba GKS Wieżyca Stężyca3
Zuzanna Sówka-SowińskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Natalia BarbarewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Weronika Bednarek UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Klaudia TorymEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Aneta OpalaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Martyna Gałek Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Weronika MarunowskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Klaudia Łopacka UKS Morena Miastko2
Katarzyna Śniegulska UKS Morena Miastko2
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino2
Natalia SmmerlingUKS Reda Ciechocino2
Wiktoria WolnikMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Klaudia Wachnik Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Kamelia OsińskaUKS Reda Ciechocino2
MAŁGORZATA KAPŁOŃSKA MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Martyna DybowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Izabela BulajMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Kinga Torym Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Wiktoria BrydaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I1
Martyna Damps Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Weronika Stanulewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Natalia Makar Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Marta GrabowskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Aleksandra Jasiurska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Anna StaszkiewiczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Karolina Sikora Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Sara SuryśEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
Daria Świerk Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Martyna Tejchman Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Oliwia Bulczak UKS Morena Miastko1
Maja Ziemianowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Anna Dąbrowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
Michelle KupraczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Weronika Adamik Gedania Gdańsk1
Magdalena EjsmontPTPS Człuchów 1
Weronika Żabińska PTPS Człuchów 1
Aleksnadra Witek Gedania Gdańsk1
Helena Górska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.1
Weronika Majewska UKS Morena Miastko1
Aleksandra WołosowiczUKS Reda Ciechocino1