Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Paulina Plichta GKS Wieżyca Stężyca15
Wiktoria Grochowina UKS Reda Ciechocino14
Kinga Stanisławska GKS Wieżyca Stężyca14
Zuzanna Gruchała UKS Reda Ciechocino14
Julia Kowalska UKS Reda Ciechocino14
Andżelika Stencel GKS Wieżyca Stężyca14
Julia Sudnik UKS Reda Ciechocino14
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino14
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia II14
Aleksandra Cybula GKS Wieżyca Stężyca14
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II14
Natalia SoczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II14
Marcela TrzcińskaGedania Gdańsk13
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia II13
Karolina Domaschke GKS Wieżyca Stężyca13
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino13
Natalia Mazurkiewicz Gedania Gdańsk13
Helena Kozikowska GKS Wieżyca Stężyca12
Nikola Łysakowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II12
Wiktoria PiszczekGedania Gdańsk12
Klaudia Bazychowska UKS Reda Ciechocino12
Magdalena Majewska GKS Wieżyca Stężyca12
Paulina Drąg PTPS Człuchów 11
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia II11
Paulina Lubińska PTPS Człuchów 11
Anna ZakrzewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I11
Adriana Stencel GKS Wieżyca Stężyca11
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino11
Nikola LassinUKS Zatoka 95 Puck11
Aleksandra Laska GKS Wieżyca Stężyca10
Julia Gardzielewska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk10
Aleksandra Wilimowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk10
Aleksandra Szarek MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk10
Anna Drywa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk10
Kamila Żak Akademia Piłki Siatkowej Rumia I10
Weronika KwiatkowskaGedania Gdańsk10
Kalina ChełmińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I10
Weronika Stefańska PTPS Człuchów 10
Karolina BudziszUKS Zatoka 95 Puck10
Agata Skindel Akademia Piłki Siatkowej Rumia I10
Patrycja ParchemUKS Zatoka 95 Puck10
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca Stężyca10
Klaudia StrysikGedania Gdańsk9
Julia MichońskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk9
Julia Zielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Aleksandra GawrońskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.9
Julia BartosikAkademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Maja Peciak PTPS Człuchów 9
Weronika Witkowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Zuzanna Wesołowska PTPS Człuchów 9
Kaja WitkowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Laura Walewska Gedania Gdańsk9
Natalia RzóskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Agata Rekowska PTPS Człuchów 9
Anna ButkusMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Marta Dąbrowska Gedania Gdańsk9
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Karolina Nowicka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Natalia LeszmanMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk8
Marta PrzyradzkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Paulina JankowskaGedania Gdańsk8
Sara KorusewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Zuzanna Pietrzak UKS Zatoka 95 Puck8
Karolina Lignowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Karolina Thrun UKS Zatoka 95 Puck8
Wiktoria Nawrocka UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Natalia GłowienkeUKS Zatoka 95 Puck8
Jolanta Braczkowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Paulina Rynkowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Alicja SawickaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Patrycja KropiewskaUKS Morena Miastko7
Natalia KuryśUKS Morena Miastko7
Nikola PauczyńskaUKS Morena Miastko7
Nadia Tomaszczyk PTPS Człuchów 7
Julia SynakUKS Morena Miastko7
Marta Bielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Małgorzata Budzisz UKS Zatoka 95 Puck7
Joanna Kubicka UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Weronika ŻylińskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Natalia Jacyno-OnuszkiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I7
Agnieszka TomszaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Marta Darga UKS Zatoka 95 Puck7
Natalia Macinkiewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Paulina Sonnberg UKS Zatoka 95 Puck7
Maja Malczewska Gedania Gdańsk7
Angelika Wiedemann GKS Wieżyca Stężyca7
Emilia Sulińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Klaudia Witkowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk6
Sandra MazurekAkademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Eliza Wesołowska PTPS Człuchów 6
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Natalia Smolińska PTPS Człuchów 6
Sandra Śpiewakowska UKS Morena Miastko6
Julia Wiśniewska PTPS Człuchów 6
Oliwia BorowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk6
Weronika Dybała Gedania Gdańsk6
Sara Formela GKS Wieżyca Stężyca6
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino6
Alicja Iwaniec Gedania Gdańsk6
Aleksandra KępaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Julita OlszewskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Marta Ekstowicz Akademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Małgorzata Niedźwiedź PTPS Człuchów 5
Marlena Potrykus MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Alicja Hebel UKS Zatoka 95 Puck5
Alicja Parchem UKS Zatoka 95 Puck5
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino5
Martyna DamrauAkademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Maria MajewskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Klaudia Klepin UKS Zatoka 95 Puck5
Anna StolińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Agata Łopuska Gedania Gdańsk5
Paulina NowakGedania Gdańsk5
Weronika Stanulewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Paulina ReiterGKS Wieżyca Stężyca4
Emilia Jakimska Gedania Gdańsk4
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Agata Stanisławska GKS Wieżyca Stężyca4
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko4
Sandra ReiterAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Zuzanna HincGedania Gdańsk4
Klaudia Bronk GKS Wieżyca Stężyca4
Angela Brandimarte Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Martyna Gałek Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Katarzyna Orłowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko3
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk3
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk3
Paulina Labudda Gedania Gdańsk3
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino3
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino3
Martyna Swakowska PTPS Człuchów 3
Karolina Sikora Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Daria Krauza PTPS Człuchów 3
Martyna ŻurawikUKS Morena Miastko3
Dominika Lenkiewicz UKS Zatoka 95 Puck3
Martyna Pliszczyńska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.3
Wiktoria Kajzer MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk3
Julia Kneba GKS Wieżyca Stężyca3
Kinga Torym Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Zuzanna Sówka-SowińskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Weronika Bednarek UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Klaudia TorymEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Aneta OpalaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Natalia BarbarewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Zuzanna Lipa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Maja Ziemianowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Klaudia Łopacka UKS Morena Miastko2
Weronika MarunowskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Katarzyna Śniegulska UKS Morena Miastko2
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino2
Oliwia Bulczak UKS Morena Miastko2
Natalia SmmerlingUKS Reda Ciechocino2
Weronika Majewska UKS Morena Miastko2
Klaudia Wachnik Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Wiktoria WolnikMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Kamelia OsińskaUKS Reda Ciechocino2
MAŁGORZATA KAPŁOŃSKA MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Izabela BulajMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Martyna DybowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Aleksnadra Witek Gedania Gdańsk1
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Aleksandra WołosowiczUKS Reda Ciechocino1
Natalia Makar Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Wiktoria BrydaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I1
Anna StaszkiewiczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Martyna Damps Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Marta GrabowskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
Aleksandra Jasiurska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Sara SuryśEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Daria Świerk Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Anna Dąbrowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
Martyna Tejchman Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Michelle KupraczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Magdalena EjsmontPTPS Człuchów 1
Weronika Żabińska PTPS Człuchów 1
Weronika Adamik Gedania Gdańsk1
Helena Górska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.1