Juniorki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia II13
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II13
Natalia SoczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II13
Julia Kowalska UKS Reda Ciechocino12
Julia Sudnik UKS Reda Ciechocino12
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino12
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino12
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia II12
Paulina Plichta GKS Wieżyca Stężyca12
Wiktoria Grochowina UKS Reda Ciechocino12
Zuzanna Gruchała UKS Reda Ciechocino12
Andżelika Stencel GKS Wieżyca Stężyca11
Nikola LassinUKS Zatoka 95 Puck11
Klaudia Bazychowska UKS Reda Ciechocino11
Aleksandra Cybula GKS Wieżyca Stężyca11
Nikola Łysakowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II11
Kinga Stanisławska GKS Wieżyca Stężyca11
Karolina BudziszUKS Zatoka 95 Puck10
Patrycja ParchemUKS Zatoka 95 Puck10
Natalia Mazurkiewicz Gedania Gdańsk10
Helena Kozikowska GKS Wieżyca Stężyca10
Marcela TrzcińskaGedania Gdańsk10
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Paulina Drąg PTPS Człuchów 10
Paulina Lubińska PTPS Człuchów 10
Julia Gardzielewska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk10
Aleksandra Szarek MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk10
Anna ZakrzewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I10
Karolina Domaschke GKS Wieżyca Stężyca10
Agata Rekowska PTPS Człuchów 9
Anna ButkusMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Kalina ChełmińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Weronika Stefańska PTPS Człuchów 9
Wiktoria PiszczekGedania Gdańsk9
Agata Skindel Akademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Magdalena Majewska GKS Wieżyca Stężyca9
Maja Peciak PTPS Człuchów 9
Weronika Witkowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Zuzanna Wesołowska PTPS Człuchów 9
Kaja WitkowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk9
Adriana Stencel GKS Wieżyca Stężyca9
Kamila Żak Akademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino9
Sara KorusewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Zuzanna Pietrzak UKS Zatoka 95 Puck8
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Karolina Thrun UKS Zatoka 95 Puck8
Natalia GłowienkeUKS Zatoka 95 Puck8
Julia Zielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Aleksandra GawrońskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.8
Julia BartosikAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Natalia LeszmanMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk8
Natalia RzóskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I8
Paulina JankowskaGedania Gdańsk7
Marta Bielińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Małgorzata Budzisz UKS Zatoka 95 Puck7
Joanna Kubicka UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Marta Dąbrowska Gedania Gdańsk7
Karolina Lignowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Marta Darga UKS Zatoka 95 Puck7
Wiktoria Nawrocka UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Paulina Sonnberg UKS Zatoka 95 Puck7
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca Stężyca7
Paulina Rynkowska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.7
Maja Malczewska Gedania Gdańsk7
Klaudia StrysikGedania Gdańsk7
Aleksandra Laska GKS Wieżyca Stężyca7
Marta PrzyradzkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I7
Weronika KwiatkowskaGedania Gdańsk7
Nikola PauczyńskaUKS Morena Miastko6
Nadia Tomaszczyk PTPS Człuchów 6
Julia SynakUKS Morena Miastko6
Agnieszka TomszaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Natalia Jacyno-OnuszkiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Emilia Sulińska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.6
Klaudia Witkowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk6
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Aleksandra Wilimowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Natalia Smolińska PTPS Człuchów 6
Anna Drywa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Laura Walewska Gedania Gdańsk6
Patrycja KropiewskaUKS Morena Miastko6
Julia Wiśniewska PTPS Człuchów 6
Oliwia BorowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk6
Natalia KuryśUKS Morena Miastko6
Klaudia Klepin UKS Zatoka 95 Puck5
Anna StolińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Jolanta Braczkowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Angelika Wiedemann GKS Wieżyca Stężyca5
Paulina NowakGedania Gdańsk5
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino5
Aleksandra KępaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Julia MichońskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Karolina Nowicka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Julita OlszewskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Sandra MazurekAkademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Marta Ekstowicz Akademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Eliza Wesołowska PTPS Człuchów 5
Marlena Potrykus MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk5
Małgorzata Niedźwiedź PTPS Człuchów 5
Alicja Hebel UKS Zatoka 95 Puck5
Sandra Śpiewakowska UKS Morena Miastko5
Alicja Parchem UKS Zatoka 95 Puck5
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino4
Zuzanna HincGedania Gdańsk4
Martyna DamrauAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Maria MajewskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Weronika Dybała Gedania Gdańsk4
Weronika ŻylińskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Sara Formela GKS Wieżyca Stężyca4
Alicja Iwaniec Gedania Gdańsk4
Agata Łopuska Gedania Gdańsk4
Natalia Macinkiewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Angela Brandimarte Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Agata Stanisławska GKS Wieżyca Stężyca4
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko4
Sandra ReiterAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Emilia Jakimska Gedania Gdańsk4
Dominika Lenkiewicz UKS Zatoka 95 Puck3
Martyna ŻurawikUKS Morena Miastko3
Klaudia Bronk GKS Wieżyca Stężyca3
Wiktoria Kajzer MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk3
Julia Kneba GKS Wieżyca Stężyca3
Katarzyna Orłowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Alicja SawickaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko3
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk3
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk3
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino3
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino3
Katarzyna Śniegulska UKS Morena Miastko2
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino2
Martyna Swakowska PTPS Człuchów 2
Natalia SmmerlingUKS Reda Ciechocino2
Daria Krauza PTPS Człuchów 2
Martyna Pliszczyńska UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Wiktoria WolnikMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Klaudia Wachnik Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
MAŁGORZATA KAPŁOŃSKA MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Izabela BulajMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Martyna DybowskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Kinga Torym Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Zuzanna Sówka-SowińskaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Natalia BarbarewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Klaudia TorymEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Aneta OpalaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk2
Paulina ReiterGKS Wieżyca Stężyca2
Paulina Labudda Gedania Gdańsk2
Klaudia Łopacka UKS Morena Miastko2
Weronika MarunowskaUKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.2
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
Oliwia Bulczak UKS Morena Miastko1
Anna Dąbrowska MKS Olimpijczyk Kamionka Gdańsk1
Weronika Adamik Gedania Gdańsk1
Kamelia OsińskaUKS Reda Ciechocino1
Aleksnadra Witek Gedania Gdańsk1
Weronika Majewska UKS Morena Miastko1
Aleksandra WołosowiczUKS Reda Ciechocino1
Weronika Bednarek UKS Olimpijczyk Pruszcz Gd.1
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Wiktoria BrydaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I1
Martyna Gałek Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Weronika Stanulewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Natalia Makar Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Anna StaszkiewiczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1