Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Wiktoria Jaśko Gedania Gdańsk II14
Natalia Patoka Gedania Gdańsk II14
Magdalena Zioło Gedania Gdańsk II14
Kinga Gomółka-Kulas Gedania Gdańsk II13
Monika Serocka MTS Kwidzyn13
Karolina Malon Gedania Gdańsk II13
Agata Radawiec Gedania Gdańsk II12
Agnieszka Zioło Gedania Gdańsk II12
Agata Dąbrowska MTS Kwidzyn12
Roksan Kropisz MTS Kwidzyn12
Zuzanna Walenczewska MTS Kwidzyn12
Kamila Fiedorowicz Gedania Gdańsk II12
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki11
Paulina Drąg PTPS Człuchów11
Paulina Lubińska PTPS Człuchów11
Julia Szawlińska Gedania Gdańsk II11
Katarzyna Świniarska Gedania Gdańsk II11
Martyna Swakowska PTPS Człuchów11
Karolina Konieczna Gdyńska Akademia Siatkówki11
Maja Murawska Gdyńska Akademia Siatkówki11
Klaudia Szubarga Gdyńska Akademia Siatkówki11
Weronika Stefańska PTPS Człuchów11
Julia Zaremba Gdyńska Akademia Siatkówki11
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki11
Agata Dejnakowska Gedania Gdańsk II11
Agata Rekowska PTPS Człuchów10
Natalia LeszmanMKS Olimpijczyk Gdańsk10
Patrycja Grabowska MTS Kwidzyn10
Roksana Jaśkiewicz UKS Morena Miastko10
Amelia Rutkowska MTS Kwidzyn10
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn10
Izabela Cybulska Gdyńska Akademia Siatkówki10
Agnieszka LabuddaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Julia Krakowska MKS Olimpijczyk Gdańsk10
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk10
Karolina Piesik UKS Libero MOS Ola Starogard Gd9
Katarzyna Śniegulska UKS Morena Miastko9
Milena Zimny MKS Olimpijczyk Gdańsk9
Julia JałochaGdyńska Akademia Siatkówki9
Amelia Zwolicka MKS Olimpijczyk Gdańsk9
Weronika Majewska UKS Morena Miastko9
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Agata Chłusewicz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd9
Klaudia BazychowskaUKS Reda Ciechocino9
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Zuzanna Gruchała UKS Reda Ciechocino9
Nadia Tomaszczyk PTPS Człuchów9
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Weronika Żabińska PTPS Człuchów9
Julia Kowalska UKS Reda Ciechocino9
Julia Sudnik UKS Reda Ciechocino9
Kinga Teresa MikołajczakPTPS Człuchów9
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino9
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino9
Kinga Gornowicz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd9
Oliwia Bulczak UKS Morena Miastko9
Julia Gneba MKS Olimpijczyk Gdańsk9
Maja GłąbAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Wiktoria Narloch UKS Libero MOS Ola Starogard Gd9
Aleksandra Gostkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Wiktoria Szwoch UKS Libero MOS Ola Starogard Gd8
Karolina NowakowskaUKS Ogólniak Nowy Dwór8
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Gdańsk8
Jolanta Braczkowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Julia Kamerka KATS Alpat Gdynia8
Julia MichońskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Wiktoria Śmigiel KATS Alpat Gdynia8
Olivia Aubriot MTS Kwidzyn8
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino8
Alicja SawickaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Daria Krauza PTPS Człuchów8
Aleksandra Wilimowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Dagmara SkirzyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk8
Monika Kalisiak KATS Alpat Gdynia8
Karolina Cieślak UKS Ogólniak Nowy Dwór8
Anna Drywa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Katarzyna Marszewska KATS Alpat Gdynia8
Wiktoria Krasowska UKS Ogólniak Nowy Dwór8
Julia Szmitke UKS Ogólniak Nowy Dwór8
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn8
Zuzanna Karaś MTS Kwidzyn8
Malwina Wiśniewska UKS Ogólniak Nowy Dwór8
Marta Grzesik UKS Libero MOS Ola Starogard Gd8
Oliwia KubikUKS Libero MOS Ola Starogard Gd8
Martyna Janik MKS Olimpijczyk Gdańsk8
Weronika Dworakowska UKS Morena Miastko8
Natalia Maik PTPS Człuchów8
Oliwia Brzeska MKS Olimpijczyk Gdańsk8
Dominika Kawecka MKS Olimpijczyk Gdańsk8
Kaja Cieślak UKS Ogólniak Nowy Dwór8
Aleksandra Kotkiewicz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd8
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki8
Patrycja Bućko Gedania Gdańsk II8
Martyna Tomoń Akademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Roksana Karczewska UKS Ogólniak Nowy Dwór8
Patrycja Urban UKS Ogólniak Nowy Dwór7
Natalia Macinkiewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Wiktoria Krajewska KS Jedynka Pelplin7
Wiktoria Kropisz KS Jedynka Pelplin7
Anna CzarneckaUKS Ogólniak Nowy Dwór7
Sylwia Gnas KATS Alpat Gdynia7
Sara Formela GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Wiktoria Grochowina UKS Reda Ciechocino7
Alicja Lorenc KS Jedynka Pelplin7
Zuzanna BielickaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd7
Agata Pruszak KS Jedynka Pelplin7
Karolina Nowicka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Zuzanna SzycaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd7
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia7
Nicole Niewolska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk7
Natalia JasińskaMTS Kwidzyn7
Natalia BućAkademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Weronika Stanulewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Klaudia Cholewa UKS Ogólniak Nowy Dwór7
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Maja Kłopecka UKS Libero MOS Ola Starogard Gd7
Amelia Wajda Akademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Zuzanna Jabłonka KS Jedynka Pelplin7
Laura KuberaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Weronika Knut KS Jedynka Pelplin6
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Monika Ziętarska UKS Ogólniak Nowy Dwór6
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Marta Dąbrowska Gedania Gdańsk I6
Natalia Laskowska KS Jedynka Pelplin6
Natalia SoczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Dominika Bartos UKS Libero MOS Ola Starogard Gd6
Weronika Dybała Gedania Gdańsk I6
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Agata Łopuska Gedania Gdańsk I6
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Oliwia Reszke KS Jedynka Pelplin6
Klaudia Górska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Maja Malczewska Gedania Gdańsk I6
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Martyna Misiuro Gedania Gdańsk I6
Katarzyna Wolska UKS Morena Miastko6
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn6
Zuzanna Lipa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Laura Walewska Gedania Gdańsk I6
Zofia Szyszkowska KS Jedynka Pelplin6
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Anna Stybor Gedania Gdańsk II6
Natalia PliskowskaUKS Morena Miastko6
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Paulina ReiterGKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Kinga Domjan Gedania Gdańsk I5
Nikola Łysakowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Weronika Dekańska UKS Ogólniak Nowy Dwór5
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk I5
Aleksandra Talaśka KS Jedynka Pelplin5
Natalia Furtak KATS Alpat Gdynia5
Julia HlavatyKATS Alpat Gdynia5
Karolina Sikora Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Klaudia Łopacka UKS Morena Miastko5
Zuzanna Możyszek Gedania Gdańsk II5
Maja Ziemianowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Paulina Wolska UKS Morena Miastko4
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino4
Weronika Grzywacz UKS Morena Miastko4
Alicja Iwaniec Gedania Gdańsk I4
Aleksnadra Witek Gedania Gdańsk I4
Olimpia Butkiewicz UKS Morena Miastko4
Oliwia Wesołowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Zofia Głowacka UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Emilia Jakimska Gedania Gdańsk I3
Gabriela Zadurska UKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Wiktoria AndrychowiczKATS Alpat Gdynia3
Weronika LewandowskaKATS Alpat Gdynia3
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino3
Aleksandra KępaMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Agata Bulińska MKS Olimpijczyk Gdańsk3
Paulina Labudda Gedania Gdańsk I3
Nikola Kałuża Gedania Gdańsk II3
Kaja KłopeckaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Zofia Piotrowska Gdyńska Akademia Siatkówki3
Anna StaszkiewiczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Agnieszka Bartosińska UKS Ogólniak Nowy Dwór2
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Zuzanna DylewiczKATS Alpat Gdynia2
Kinga KreftKATS Alpat Gdynia2
Weronika Karbownik Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Magdalena EjsmontPTPS Człuchów2
Kamila OsińskaUKS Reda Ciechocino2
Zuzanna Jagła Gedania Gdańsk I2
Małgorzata Jasnoch KATS Alpat Gdynia2
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Katarzyna Krochmalska UKS Morena Miastko2
Weronika Adamik Gedania Gdańsk I2
Marta Bobkowska Gedania Gdańsk I2
Zofia EjsmontPTPS Człuchów2
Natalia Świdzińska UKS Morena Miastko1
Natalia Makar Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Marta Guz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd1
Julia Mazurkiewicz MKS Olimpijczyk Gdańsk1
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino1
MAŁGORZATA KAPŁOŃSKA MKS Olimpijczyk Gdańsk1
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia1
Daria SzalewskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Natasza SkulichKATS Alpat Gdynia1
Julia PachowiczKATS Alpat Gdynia1
Anna MajkowskaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd1
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino1
Sylwia Pliskowska UKS Morena Miastko1
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn1
Amanda Skolimowska UKS Libero MOS Ola Starogard Gd1
Anna KrukowskaMTS Kwidzyn1
Laura BaseAkademia Piłki Siatkowej Rumia II1
Klaudia Samulewska Gedania Gdańsk I1
Michelle KupraczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Oliwia Dobrzyńska KS Jedynka Pelplin1
Weronika Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Aleksandra CiszkiewiczGedania Gdańsk I1
Aleksandra AlaburdaKATS Alpat Gdynia1
Paulina TomaszewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II1