Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Patrycja Grabowska MTS Kwidzyn5
Olivia Aubriot MTS Kwidzyn5
Roksan Kropisz MTS Kwidzyn5
Amelia Rutkowska MTS Kwidzyn5
Monika Serocka MTS Kwidzyn5
Zuzanna Walenczewska MTS Kwidzyn5
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Dominika Kawecka MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Kaja Cieślak UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Martyna Misiuro Gedania Gdańsk I4
Karolina Malon Gedania Gdańsk II4
Julia Krakowska MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Laura Walewska Gedania Gdańsk I4
Patrycja Bućko Gedania Gdańsk II4
Agnieszka LabuddaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Roksana Karczewska UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Agata Dejnakowska Gedania Gdańsk II4
Wiktoria Jaśko Gedania Gdańsk II4
Milena Zimny MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Patrycja Urban UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Natalia Patoka Gedania Gdańsk II4
Paulina Drąg PTPS Człuchów4
Paulina Lubińska PTPS Człuchów4
Karolina NowakowskaUKS Ogólniak Nowy Dwór4
Agata Rekowska PTPS Człuchów4
Aleksandra Gostkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Martyna Swakowska PTPS Człuchów4
Natalia LeszmanMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Jolanta Braczkowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Nadia Tomaszczyk PTPS Człuchów4
Julia MichońskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Magdalena Zioło Gedania Gdańsk II4
Karolina Nowicka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Kinga Gomółka-Kulas Gedania Gdańsk II4
Marta Dąbrowska Gedania Gdańsk I4
Agata Dąbrowska MTS Kwidzyn4
Alicja SawickaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Karolina Cieślak UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Weronika Dybała Gedania Gdańsk I4
Aleksandra Wilimowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Wiktoria Krasowska UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Weronika Stefańska PTPS Człuchów4
Agata Łopuska Gedania Gdańsk I4
Anna Drywa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn4
Julia Szmitke UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Julia Gneba MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Malwina Wiśniewska UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Martyna Janik MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Maja Malczewska Gedania Gdańsk I4
Karolina Sikora Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Julia Sudnik UKS Reda Ciechocino3
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino3
Zofia Głowacka UKS Ogólniak Nowy Dwór3
Aleksandra Kotkiewicz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino3
Wiktoria Narloch UKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Aleksnadra Witek Gedania Gdańsk I3
Nikola Łysakowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Karolina Piesik UKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Amelia Zwolicka MKS Olimpijczyk Gdańsk3
Wiktoria Szwoch UKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk I3
Agata Radawiec Gedania Gdańsk II3
Paulina Labudda Gedania Gdańsk I3
Julia Szawlińska Gedania Gdańsk II3
Zuzanna Karaś MTS Kwidzyn3
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Anna CzarneckaUKS Ogólniak Nowy Dwór3
Agata Chłusewicz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Katarzyna Świniarska Gedania Gdańsk II3
Agnieszka Zioło Gedania Gdańsk II3
Weronika Żabińska PTPS Człuchów3
Daria Krauza PTPS Człuchów3
Maja GłąbAkademia Piłki Siatkowej Rumia II3
Klaudia BazychowskaUKS Reda Ciechocino3
Kinga Teresa MikołajczakPTPS Człuchów3
Martyna Tomoń Akademia Piłki Siatkowej Rumia II3
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Weronika Dekańska UKS Ogólniak Nowy Dwór3
Wiktoria Grochowina UKS Reda Ciechocino3
Nicole Niewolska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II3
Zuzanna Gruchała UKS Reda Ciechocino3
Kinga Gornowicz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Natalia Macinkiewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Kinga Domjan Gedania Gdańsk I3
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Zuzanna Lipa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn3
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino3
Natalia SoczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Weronika Stanulewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Julia Kowalska UKS Reda Ciechocino3
Klaudia Cholewa UKS Ogólniak Nowy Dwór3
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Kamila Fiedorowicz Gedania Gdańsk II3
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Anna Stybor Gedania Gdańsk II2
Maja Kłopecka UKS Libero MOS Ola Starogard Gd2
Karolina Konieczna Gdyńska Akademia Siatkówki2
Natalia BućAkademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Maja Murawska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Maja Ziemianowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Zuzanna Jabłonka KS Jedynka Pelplin2
Emilia Jakimska Gedania Gdańsk I2
Klaudia Szubarga Gdyńska Akademia Siatkówki2
Weronika Knut KS Jedynka Pelplin2
Olimpia Butkiewicz UKS Morena Miastko2
Julia Zaremba Gdyńska Akademia Siatkówki2
Marta Bobkowska Gedania Gdańsk I2
Alicja Iwaniec Gedania Gdańsk I2
Wiktoria Krajewska KS Jedynka Pelplin2
Weronika Dworakowska UKS Morena Miastko2
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Monika Ziętarska UKS Ogólniak Nowy Dwór2
Izabela Cybulska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Wiktoria Kropisz KS Jedynka Pelplin2
Sara Formela GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Natalia Laskowska KS Jedynka Pelplin2
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Alicja Lorenc KS Jedynka Pelplin2
Katarzyna Śniegulska UKS Morena Miastko2
Oliwia KubikUKS Libero MOS Ola Starogard Gd2
Dominika Bartos UKS Libero MOS Ola Starogard Gd2
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki2
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Amelia Wajda Akademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Agata Pruszak KS Jedynka Pelplin2
Oliwia Brzeska MKS Olimpijczyk Gdańsk2
Zuzanna BielickaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd2
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki2
Wiktoria AndrychowiczKATS Alpat Gdynia2
Oliwia Reszke KS Jedynka Pelplin2
Weronika Majewska UKS Morena Miastko2
Natalia Maik PTPS Człuchów2
Zuzanna SzycaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd2
Sylwia Gnas KATS Alpat Gdynia2
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Paulina ReiterGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Julia Kamerka KATS Alpat Gdynia2
Dagmara SkirzyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Wiktoria Śmigiel KATS Alpat Gdynia2
Laura KuberaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Agata Bulińska MKS Olimpijczyk Gdańsk2
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia2
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Monika Kalisiak KATS Alpat Gdynia2
Marta Grzesik UKS Libero MOS Ola Starogard Gd2
Weronika Karbownik Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Zuzanna Jagła Gedania Gdańsk I2
Katarzyna Marszewska KATS Alpat Gdynia2
Kaja KłopeckaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd2
Aleksandra AlaburdaKATS Alpat Gdynia1
Oliwia Wesołowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II1
Aleksandra CiszkiewiczGedania Gdańsk I1
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Oliwia Dobrzyńska KS Jedynka Pelplin1
Julia HlavatyKATS Alpat Gdynia1
Anna StaszkiewiczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Weronika Grzywacz UKS Morena Miastko1
Agnieszka Bartosińska UKS Ogólniak Nowy Dwór1
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino1
Roksana Jaśkiewicz UKS Morena Miastko1
Klaudia Samulewska Gedania Gdańsk I1
Klaudia Łopacka UKS Morena Miastko1
Oliwia Bulczak UKS Morena Miastko1
Julia Mazurkiewicz MKS Olimpijczyk Gdańsk1
Gabriela Zadurska UKS Libero MOS Ola Starogard Gd1
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki1
Weronika Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Natalia PliskowskaUKS Morena Miastko1
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Weronika Adamik Gedania Gdańsk I1
Natalia Furtak KATS Alpat Gdynia1
Paulina Wolska UKS Morena Miastko1
Weronika LewandowskaKATS Alpat Gdynia1
Zuzanna Możyszek Gedania Gdańsk II1
Julia JałochaGdyńska Akademia Siatkówki1
Aleksandra KępaMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Anna MajkowskaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd1
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn1
Zofia Szyszkowska KS Jedynka Pelplin1
Aleksandra Talaśka KS Jedynka Pelplin1
Nikola Kałuża Gedania Gdańsk II1
Klaudia Górska Gdyńska Akademia Siatkówki1
Zofia EjsmontPTPS Człuchów1