Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Julia Zaremba Gdyńska Akademia Siatkówki5
Monika Serocka MTS Kwidzyn5
Agnieszka LabuddaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Izabela Cybulska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Zuzanna Walenczewska MTS Kwidzyn5
Karolina Malon Gedania Gdańsk II5
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki5
Patrycja Bućko Gedania Gdańsk II5
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Agata Dejnakowska Gedania Gdańsk II5
Katarzyna Śniegulska UKS Morena Miastko5
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki5
Wiktoria Jaśko Gedania Gdańsk II5
Paulina Drąg PTPS Człuchów5
Natalia Patoka Gedania Gdańsk II5
Paulina Lubińska PTPS Człuchów5
Weronika Majewska UKS Morena Miastko5
Agata Rekowska PTPS Człuchów5
Martyna Swakowska PTPS Człuchów5
Nadia Tomaszczyk PTPS Człuchów5
Patrycja Grabowska MTS Kwidzyn5
Magdalena Zioło Gedania Gdańsk II5
Olivia Aubriot MTS Kwidzyn5
Kinga Gomółka-Kulas Gedania Gdańsk II5
Karolina Konieczna Gdyńska Akademia Siatkówki5
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Maja Murawska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Roksan Kropisz MTS Kwidzyn5
Weronika Stefańska PTPS Człuchów5
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Klaudia Szubarga Gdyńska Akademia Siatkówki5
Amelia Rutkowska MTS Kwidzyn5
Julia Szmitke UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Kinga Gornowicz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd4
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn4
Laura Walewska Gedania Gdańsk I4
Julia Gneba MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Malwina Wiśniewska UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Martyna Janik MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Dominika Kawecka MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Kaja Cieślak UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Weronika Dworakowska UKS Morena Miastko4
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki4
Julia Krakowska MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Aleksandra Kotkiewicz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd4
Maja GłąbAkademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Aleksandra Gostkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Roksana Karczewska UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Wiktoria Narloch UKS Libero MOS Ola Starogard Gd4
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Milena Zimny MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Patrycja Urban UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Karolina Piesik UKS Libero MOS Ola Starogard Gd4
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Wiktoria Szwoch UKS Libero MOS Ola Starogard Gd4
Julia JałochaGdyńska Akademia Siatkówki4
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Karolina NowakowskaUKS Ogólniak Nowy Dwór4
Agata Radawiec Gedania Gdańsk II4
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Agata Chłusewicz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd4
Marta Dąbrowska Gedania Gdańsk I4
Sylwia Gnas KATS Alpat Gdynia4
Julia Szawlińska Gedania Gdańsk II4
Katarzyna Świniarska Gedania Gdańsk II4
Natalia LeszmanMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Jolanta Braczkowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Weronika Dybała Gedania Gdańsk I4
Julia Kamerka KATS Alpat Gdynia4
Agnieszka Zioło Gedania Gdańsk II4
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Julia MichońskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Agata Łopuska Gedania Gdańsk I4
Wiktoria Śmigiel KATS Alpat Gdynia4
Weronika Żabińska PTPS Człuchów4
Nicole Niewolska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Karolina Nowicka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Daria Krauza PTPS Człuchów4
Weronika Grzywacz UKS Morena Miastko4
Agata Dąbrowska MTS Kwidzyn4
Alicja SawickaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Monika Kalisiak KATS Alpat Gdynia4
Karolina Cieślak UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Roksana Jaśkiewicz UKS Morena Miastko4
Aleksandra Wilimowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Maja Malczewska Gedania Gdańsk I4
Katarzyna Marszewska KATS Alpat Gdynia4
Wiktoria Krasowska UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Anna Drywa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk4
Martyna Misiuro Gedania Gdańsk I4
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino3
Natalia BućAkademia Piłki Siatkowej Rumia II3
Katarzyna Wolska UKS Morena Miastko3
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk I3
Zuzanna Lipa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Aleksnadra Witek Gedania Gdańsk I3
Zuzanna Karaś MTS Kwidzyn3
Marta Grzesik UKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Oliwia Bulczak UKS Morena Miastko3
Paulina Labudda Gedania Gdańsk I3
Weronika Stanulewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn3
Oliwia KubikUKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Klaudia Cholewa UKS Ogólniak Nowy Dwór3
Olimpia Butkiewicz UKS Morena Miastko3
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki3
Kamila Fiedorowicz Gedania Gdańsk II3
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Maja Kłopecka UKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Natalia Maik PTPS Człuchów3
Karolina Sikora Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Zofia Głowacka UKS Ogólniak Nowy Dwór3
Amelia Wajda Akademia Piłki Siatkowej Rumia II3
Martyna Tomoń Akademia Piłki Siatkowej Rumia II3
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Laura KuberaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II3
Amelia Zwolicka MKS Olimpijczyk Gdańsk3
Natalia Macinkiewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Wiktoria AndrychowiczKATS Alpat Gdynia3
Natalia SoczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Anna CzarneckaUKS Ogólniak Nowy Dwór3
Klaudia BazychowskaUKS Reda Ciechocino3
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Dominika Bartos UKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Wiktoria Grochowina UKS Reda Ciechocino3
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Zuzanna BielickaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Zuzanna Gruchała UKS Reda Ciechocino3
Zuzanna SzycaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Kinga Domjan Gedania Gdańsk I3
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino3
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia3
Nikola Łysakowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Julia Kowalska UKS Reda Ciechocino3
Julia Sudnik UKS Reda Ciechocino3
Kinga Teresa MikołajczakPTPS Człuchów3
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino3
Weronika Dekańska UKS Ogólniak Nowy Dwór3
Agata Bulińska MKS Olimpijczyk Gdańsk2
Marta Bobkowska Gedania Gdańsk I2
Kaja KłopeckaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd2
Natalia Furtak KATS Alpat Gdynia2
Anna Stybor Gedania Gdańsk II2
Oliwia Brzeska MKS Olimpijczyk Gdańsk2
Julia HlavatyKATS Alpat Gdynia2
Zuzanna Możyszek Gedania Gdańsk II2
Zuzanna Jabłonka KS Jedynka Pelplin2
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Maja Ziemianowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Weronika Knut KS Jedynka Pelplin2
Emilia Jakimska Gedania Gdańsk I2
Wiktoria Krajewska KS Jedynka Pelplin2
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Monika Ziętarska UKS Ogólniak Nowy Dwór2
Paulina Wolska UKS Morena Miastko2
Wiktoria Kropisz KS Jedynka Pelplin2
Weronika Karbownik Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Natalia Laskowska KS Jedynka Pelplin2
Sara Formela GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Alicja Lorenc KS Jedynka Pelplin2
Paulina ReiterGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Agata Pruszak KS Jedynka Pelplin2
Oliwia Reszke KS Jedynka Pelplin2
Klaudia Górska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Małgorzata Jasnoch KATS Alpat Gdynia2
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Zuzanna Jagła Gedania Gdańsk I2
Dagmara SkirzyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Katarzyna Krochmalska UKS Morena Miastko2
Alicja Iwaniec Gedania Gdańsk I2
Aleksandra Talaśka KS Jedynka Pelplin1
Zofia EjsmontPTPS Człuchów1
Nikola Kałuża Gedania Gdańsk II1
Oliwia Wesołowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II1
Weronika Adamik Gedania Gdańsk I1
Klaudia Samulewska Gedania Gdańsk I1
Aleksandra CiszkiewiczGedania Gdańsk I1
Oliwia Dobrzyńska KS Jedynka Pelplin1
Weronika Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Zofia Piotrowska Gdyńska Akademia Siatkówki1
Klaudia Łopacka UKS Morena Miastko1
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Natalia PliskowskaUKS Morena Miastko1
Aleksandra AlaburdaKATS Alpat Gdynia1
Anna StaszkiewiczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Agnieszka Bartosińska UKS Ogólniak Nowy Dwór1
Julia Mazurkiewicz MKS Olimpijczyk Gdańsk1
Gabriela Zadurska UKS Libero MOS Ola Starogard Gd1
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Weronika LewandowskaKATS Alpat Gdynia1
Aleksandra KępaMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Anna MajkowskaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd1
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn1
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino1
Zofia Szyszkowska KS Jedynka Pelplin1