Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Wiktoria Jaśko Gedania Gdańsk II10
Natalia Patoka Gedania Gdańsk II10
Magdalena Zioło Gedania Gdańsk II10
Weronika Stefańska PTPS Człuchów9
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Amelia Rutkowska MTS Kwidzyn9
Monika Serocka MTS Kwidzyn9
Agnieszka LabuddaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Karolina Malon Gedania Gdańsk II9
Julia Krakowska MKS Olimpijczyk Gdańsk9
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk9
Katarzyna Śniegulska UKS Morena Miastko9
Paulina Drąg PTPS Człuchów9
Paulina Lubińska PTPS Człuchów9
Katarzyna Świniarska Gedania Gdańsk II9
Martyna Swakowska PTPS Człuchów9
Natalia LeszmanMKS Olimpijczyk Gdańsk9
Patrycja Grabowska MTS Kwidzyn9
Kinga Gomółka-Kulas Gedania Gdańsk II9
Katarzyna Marszewska KATS Alpat Gdynia8
Wiktoria Krasowska UKS Ogólniak Nowy Dwór8
Julia Szmitke UKS Ogólniak Nowy Dwór8
Kinga Gornowicz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd8
Julia Gneba MKS Olimpijczyk Gdańsk8
Malwina Wiśniewska UKS Ogólniak Nowy Dwór8
Zuzanna Walenczewska MTS Kwidzyn8
Kamila Fiedorowicz Gedania Gdańsk II8
Kaja Cieślak UKS Ogólniak Nowy Dwór8
Maja GłąbAkademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Patrycja Bućko Gedania Gdańsk II8
Roksana Karczewska UKS Ogólniak Nowy Dwór8
Wiktoria Narloch UKS Libero MOS Ola Starogard Gd8
Milena Zimny MKS Olimpijczyk Gdańsk8
Karolina Piesik UKS Libero MOS Ola Starogard Gd8
Amelia Zwolicka MKS Olimpijczyk Gdańsk8
Karolina NowakowskaUKS Ogólniak Nowy Dwór8
Agata Radawiec Gedania Gdańsk II8
Agata Rekowska PTPS Człuchów8
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Gdańsk8
Agata Chłusewicz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd8
Julia Szawlińska Gedania Gdańsk II8
Julia Kamerka KATS Alpat Gdynia8
Agnieszka Zioło Gedania Gdańsk II8
Wiktoria Śmigiel KATS Alpat Gdynia8
Weronika Żabińska PTPS Człuchów8
Olivia Aubriot MTS Kwidzyn8
Agata Dąbrowska MTS Kwidzyn8
Monika Kalisiak KATS Alpat Gdynia8
Karolina Cieślak UKS Ogólniak Nowy Dwór8
Roksana Jaśkiewicz UKS Morena Miastko8
Roksan Kropisz MTS Kwidzyn8
Klaudia Szubarga Gdyńska Akademia Siatkówki7
Natalia BućAkademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Julia Zaremba Gdyńska Akademia Siatkówki7
Marta Grzesik UKS Libero MOS Ola Starogard Gd7
Oliwia Bulczak UKS Morena Miastko7
Izabela Cybulska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Oliwia KubikUKS Libero MOS Ola Starogard Gd7
Martyna Janik MKS Olimpijczyk Gdańsk7
Klaudia Cholewa UKS Ogólniak Nowy Dwór7
Oliwia Brzeska MKS Olimpijczyk Gdańsk7
Dominika Kawecka MKS Olimpijczyk Gdańsk7
Maja Kłopecka UKS Libero MOS Ola Starogard Gd7
Aleksandra Kotkiewicz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd7
Martyna Tomoń Akademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Agata Dejnakowska Gedania Gdańsk II7
Patrycja Urban UKS Ogólniak Nowy Dwór7
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki7
Wiktoria Szwoch UKS Libero MOS Ola Starogard Gd7
Weronika Majewska UKS Morena Miastko7
Anna CzarneckaUKS Ogólniak Nowy Dwór7
Sylwia Gnas KATS Alpat Gdynia7
Nadia Tomaszczyk PTPS Człuchów7
Zuzanna SzycaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd7
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia7
Daria Krauza PTPS Człuchów7
Karolina Konieczna Gdyńska Akademia Siatkówki7
Kinga Teresa MikołajczakPTPS Człuchów7
Maja Murawska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Dagmara SkirzyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk7
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino6
Anna Drywa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Martyna Misiuro Gedania Gdańsk I6
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino6
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn6
Laura Walewska Gedania Gdańsk I6
Anna Stybor Gedania Gdańsk II6
Weronika Dworakowska UKS Morena Miastko6
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Natalia Maik PTPS Człuchów6
Amelia Wajda Akademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Zuzanna Jabłonka KS Jedynka Pelplin6
Aleksandra Gostkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Laura KuberaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Wiktoria Krajewska KS Jedynka Pelplin6
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Monika Ziętarska UKS Ogólniak Nowy Dwór6
Wiktoria Kropisz KS Jedynka Pelplin6
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Natalia SoczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Marta Dąbrowska Gedania Gdańsk I6
Klaudia BazychowskaUKS Reda Ciechocino6
Alicja Lorenc KS Jedynka Pelplin6
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Jolanta Braczkowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Weronika Dybała Gedania Gdańsk I6
Wiktoria Grochowina UKS Reda Ciechocino6
Agata Pruszak KS Jedynka Pelplin6
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Julia MichońskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Zuzanna BielickaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd6
Agata Łopuska Gedania Gdańsk I6
Zuzanna Gruchała UKS Reda Ciechocino6
Nicole Niewolska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Oliwia Reszke KS Jedynka Pelplin6
Karolina Nowicka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino6
Alicja SawickaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Julia Kowalska UKS Reda Ciechocino6
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Aleksandra Wilimowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Maja Malczewska Gedania Gdańsk I6
Julia Sudnik UKS Reda Ciechocino6
Weronika Dekańska UKS Ogólniak Nowy Dwór5
Zofia Szyszkowska KS Jedynka Pelplin5
Katarzyna Wolska UKS Morena Miastko5
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk I5
Zuzanna Lipa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Zuzanna Karaś MTS Kwidzyn5
Weronika Stanulewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Natalia Furtak KATS Alpat Gdynia5
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Julia HlavatyKATS Alpat Gdynia5
Karolina Sikora Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki5
Weronika Knut KS Jedynka Pelplin5
Natalia Macinkiewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Julia JałochaGdyńska Akademia Siatkówki5
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Natalia Laskowska KS Jedynka Pelplin5
Dominika Bartos UKS Libero MOS Ola Starogard Gd5
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Kinga Domjan Gedania Gdańsk I5
Nikola Łysakowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Alicja Iwaniec Gedania Gdańsk I4
Aleksandra Talaśka KS Jedynka Pelplin4
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn4
Aleksnadra Witek Gedania Gdańsk I4
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki4
Oliwia Wesołowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Zuzanna Możyszek Gedania Gdańsk II4
Zofia Głowacka UKS Ogólniak Nowy Dwór4
Klaudia Łopacka UKS Morena Miastko4
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Natalia PliskowskaUKS Morena Miastko4
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Paulina Wolska UKS Morena Miastko4
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Sara Formela GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Weronika Grzywacz UKS Morena Miastko4
Natalia JasińskaMTS Kwidzyn3
Agata Bulińska MKS Olimpijczyk Gdańsk3
Paulina Labudda Gedania Gdańsk I3
Kaja KłopeckaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Olimpia Butkiewicz UKS Morena Miastko3
Nikola Kałuża Gedania Gdańsk II3
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Maja Ziemianowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Emilia Jakimska Gedania Gdańsk I3
Gabriela Zadurska UKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Wiktoria AndrychowiczKATS Alpat Gdynia3
Weronika LewandowskaKATS Alpat Gdynia3
Klaudia Górska Gdyńska Akademia Siatkówki3
Katarzyna Krochmalska UKS Morena Miastko2
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn2
Marta Bobkowska Gedania Gdańsk I2
Zofia EjsmontPTPS Człuchów2
Weronika Adamik Gedania Gdańsk I2
Zofia Piotrowska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Zuzanna DylewiczKATS Alpat Gdynia2
Agnieszka Bartosińska UKS Ogólniak Nowy Dwór2
Kinga KreftKATS Alpat Gdynia2
Weronika Karbownik Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Paulina ReiterGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Aleksandra KępaMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Zuzanna Jagła Gedania Gdańsk I2
Małgorzata Jasnoch KATS Alpat Gdynia2
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn1
Amanda Skolimowska UKS Libero MOS Ola Starogard Gd1
Anna KrukowskaMTS Kwidzyn1
Klaudia Samulewska Gedania Gdańsk I1
Laura BaseAkademia Piłki Siatkowej Rumia II1
Oliwia Dobrzyńska KS Jedynka Pelplin1
Weronika Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Aleksandra CiszkiewiczGedania Gdańsk I1
Paulina TomaszewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II1
Aleksandra AlaburdaKATS Alpat Gdynia1
Marta Guz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd1
Anna StaszkiewiczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Natalia Makar Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Magdalena EjsmontPTPS Człuchów1
Julia Mazurkiewicz MKS Olimpijczyk Gdańsk1
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino1
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino1
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia1
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino1
Natasza SkulichKATS Alpat Gdynia1
Julia PachowiczKATS Alpat Gdynia1
Anna MajkowskaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd1
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino1
Sylwia Pliskowska UKS Morena Miastko1