Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Wiktoria Jaśko Gedania Gdańsk II14
Natalia Patoka Gedania Gdańsk II14
Magdalena Zioło Gedania Gdańsk II14
Karolina Malon Gedania Gdańsk II13
Kinga Gomółka-Kulas Gedania Gdańsk II13
Monika Serocka MTS Kwidzyn13
Zuzanna Walenczewska MTS Kwidzyn12
Kamila Fiedorowicz Gedania Gdańsk II12
Paulina Drąg PTPS Człuchów12
Agata Radawiec Gedania Gdańsk II12
Paulina Lubińska PTPS Człuchów12
Martyna Swakowska PTPS Człuchów12
Agnieszka Zioło Gedania Gdańsk II12
Agata Dąbrowska MTS Kwidzyn12
Roksan Kropisz MTS Kwidzyn12
Agnieszka LabuddaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II11
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki11
Agata Dejnakowska Gedania Gdańsk II11
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki11
Julia Szawlińska Gedania Gdańsk II11
Katarzyna Świniarska Gedania Gdańsk II11
Karolina Konieczna Gdyńska Akademia Siatkówki11
Maja Murawska Gdyńska Akademia Siatkówki11
Klaudia Szubarga Gdyńska Akademia Siatkówki11
Weronika Stefańska PTPS Człuchów11
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II11
Julia Zaremba Gdyńska Akademia Siatkówki11
Izabela Cybulska Gdyńska Akademia Siatkówki10
Malwina Wiśniewska UKS Ogólniak Nowy Dwór10
Kaja Cieślak UKS Ogólniak Nowy Dwór10
Maja GłąbAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Julia Krakowska MKS Olimpijczyk Gdańsk10
Wiktoria Narloch UKS Libero MOS Ola Starogard Gd10
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk10
Roksana Karczewska UKS Ogólniak Nowy Dwór10
Karolina Piesik UKS Libero MOS Ola Starogard Gd10
Karolina NowakowskaUKS Ogólniak Nowy Dwór10
Agata Rekowska PTPS Człuchów10
Natalia LeszmanMKS Olimpijczyk Gdańsk10
Wiktoria Śmigiel KATS Alpat Gdynia10
Nadia Tomaszczyk PTPS Człuchów10
Patrycja Grabowska MTS Kwidzyn10
Weronika Żabińska PTPS Człuchów10
Monika Kalisiak KATS Alpat Gdynia10
Karolina Cieślak UKS Ogólniak Nowy Dwór10
Kinga Teresa MikołajczakPTPS Człuchów10
Roksana Jaśkiewicz UKS Morena Miastko10
Amelia Rutkowska MTS Kwidzyn10
Katarzyna Marszewska KATS Alpat Gdynia10
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn10
Kinga Gornowicz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd10
Oliwia Bulczak UKS Morena Miastko9
Julia Gneba MKS Olimpijczyk Gdańsk9
Marta Grzesik UKS Libero MOS Ola Starogard Gd9
Aleksandra Kotkiewicz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd9
Martyna Tomoń Akademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Aleksandra Gostkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Katarzyna Śniegulska UKS Morena Miastko9
Milena Zimny MKS Olimpijczyk Gdańsk9
Julia JałochaGdyńska Akademia Siatkówki9
Amelia Zwolicka MKS Olimpijczyk Gdańsk9
Weronika Majewska UKS Morena Miastko9
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Agata Chłusewicz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd9
Klaudia BazychowskaUKS Reda Ciechocino9
Sylwia Gnas KATS Alpat Gdynia9
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Zuzanna Gruchała UKS Reda Ciechocino9
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Julia Kowalska UKS Reda Ciechocino9
Daria Krauza PTPS Człuchów9
Julia Sudnik UKS Reda Ciechocino9
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino9
Wiktoria Krasowska UKS Ogólniak Nowy Dwór9
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino9
Julia Szmitke UKS Ogólniak Nowy Dwór9
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn8
Zuzanna Karaś MTS Kwidzyn8
Oliwia KubikUKS Libero MOS Ola Starogard Gd8
Martyna Janik MKS Olimpijczyk Gdańsk8
Klaudia Cholewa UKS Ogólniak Nowy Dwór8
Weronika Dworakowska UKS Morena Miastko8
Natalia Maik PTPS Człuchów8
Oliwia Brzeska MKS Olimpijczyk Gdańsk8
Dominika Kawecka MKS Olimpijczyk Gdańsk8
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki8
Amelia Wajda Akademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Patrycja Bućko Gedania Gdańsk II8
Zuzanna Jabłonka KS Jedynka Pelplin8
Patrycja Urban UKS Ogólniak Nowy Dwór8
Wiktoria Szwoch UKS Libero MOS Ola Starogard Gd8
Wiktoria Krajewska KS Jedynka Pelplin8
Wiktoria Kropisz KS Jedynka Pelplin8
Julia BieszkaMKS Olimpijczyk Gdańsk8
Jolanta Braczkowska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Julia Kamerka KATS Alpat Gdynia8
Alicja Lorenc KS Jedynka Pelplin8
Julia MichońskaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Zuzanna BielickaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd8
Agata Pruszak KS Jedynka Pelplin8
Olivia Aubriot MTS Kwidzyn8
Zuzanna SzycaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd8
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino8
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia8
Nicole Niewolska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Alicja SawickaEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Aleksandra Wilimowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Dagmara SkirzyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk8
Anna Drywa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk8
Natalia BućAkademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Weronika Stanulewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Maja Kłopecka UKS Libero MOS Ola Starogard Gd7
Weronika Knut KS Jedynka Pelplin7
Natalia Macinkiewicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Monika Ziętarska UKS Ogólniak Nowy Dwór7
Anna CzarneckaUKS Ogólniak Nowy Dwór7
Sara Formela GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Natalia Laskowska KS Jedynka Pelplin7
Dominika Bartos UKS Libero MOS Ola Starogard Gd7
Wiktoria Grochowina UKS Reda Ciechocino7
Karolina Nowicka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk7
Oliwia Reszke KS Jedynka Pelplin7
Marta RozwadowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk7
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Natalia JasińskaMTS Kwidzyn7
Weronika Dekańska UKS Ogólniak Nowy Dwór7
Aleksandra Talaśka KS Jedynka Pelplin6
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Julia HlavatyKATS Alpat Gdynia6
Anna Stybor Gedania Gdańsk II6
Natalia PliskowskaUKS Morena Miastko6
Laura KuberaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Weronika Kiedrowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Kamila Bryła Akademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Marta Dąbrowska Gedania Gdańsk I6
Natalia SoczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Weronika Dybała Gedania Gdańsk I6
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Agata Łopuska Gedania Gdańsk I6
Julia TrościankoAkademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Klaudia Górska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Maja Malczewska Gedania Gdańsk I6
Martyna Misiuro Gedania Gdańsk I6
Katarzyna Wolska UKS Morena Miastko6
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn6
Zuzanna Lipa Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk6
Laura Walewska Gedania Gdańsk I6
Zofia Szyszkowska KS Jedynka Pelplin6
Natalia Furtak KATS Alpat Gdynia5
Karolina Sikora Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Klaudia Łopacka UKS Morena Miastko5
Zuzanna Możyszek Gedania Gdańsk II5
Zofia Głowacka UKS Ogólniak Nowy Dwór5
Maja Ziemianowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk5
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Paulina ReiterGKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Weronika LewandowskaKATS Alpat Gdynia5
Kinga Domjan Gedania Gdańsk I5
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Nikola Łysakowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Lena Krzyżanowska Gedania Gdańsk I5
Aleksnadra Witek Gedania Gdańsk I4
Olimpia Butkiewicz UKS Morena Miastko4
Oliwia Wesołowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Anna KorthAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Paulina Wolska UKS Morena Miastko4
Zuzanna DylewiczKATS Alpat Gdynia4
Kinga KreftKATS Alpat Gdynia4
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino4
Weronika Grzywacz UKS Morena Miastko4
Alicja Iwaniec Gedania Gdańsk I4
Paulina Labudda Gedania Gdańsk I3
Nikola Kałuża Gedania Gdańsk II3
Kaja KłopeckaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk3
Zofia Piotrowska Gdyńska Akademia Siatkówki3
Emilia Jakimska Gedania Gdańsk I3
Agnieszka Bartosińska UKS Ogólniak Nowy Dwór3
Gabriela Zadurska UKS Libero MOS Ola Starogard Gd3
Wiktoria AndrychowiczKATS Alpat Gdynia3
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino3
Aleksandra KępaMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Agata Bulińska MKS Olimpijczyk Gdańsk3
Weronika Adamik Gedania Gdańsk I2
Marta Bobkowska Gedania Gdańsk I2
Zofia EjsmontPTPS Człuchów2
Laura BaseAkademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Anna StaszkiewiczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Weronika Konefke Akademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Weronika Karbownik Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2
Magdalena EjsmontPTPS Człuchów2
Kamila OsińskaUKS Reda Ciechocino2
Natasza SkulichKATS Alpat Gdynia2
Zuzanna Jagła Gedania Gdańsk I2
Małgorzata Jasnoch KATS Alpat Gdynia2
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II2
Katarzyna Krochmalska UKS Morena Miastko2
Amanda Skolimowska UKS Libero MOS Ola Starogard Gd1
Anna KrukowskaMTS Kwidzyn1
Klaudia Samulewska Gedania Gdańsk I1
Michelle KupraczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Oliwia Dobrzyńska KS Jedynka Pelplin1
Weronika Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Aleksandra CiszkiewiczGedania Gdańsk I1
Aleksandra AlaburdaKATS Alpat Gdynia1
Paulina TomaszewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II1
Natalia Świdzińska UKS Morena Miastko1
Natalia Makar Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Marta Guz UKS Libero MOS Ola Starogard Gd1
Julia Mazurkiewicz MKS Olimpijczyk Gdańsk1
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino1
MAŁGORZATA KAPŁOŃSKA MKS Olimpijczyk Gdańsk1
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk1
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia1
Daria SzalewskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Julia PachowiczKATS Alpat Gdynia1
Anna MajkowskaUKS Libero MOS Ola Starogard Gd1
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino1
Sylwia Pliskowska UKS Morena Miastko1
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn1