Kadetki - Cały terminarz
Sortuj wg rund

Akademia Piłki Siatkowej Rumia II-UKS Morena Miastko2017-10-07 
Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk-PTPS Człuchów2017-10-07 
Gdyńska Akademia Siatkówki-KATS Alpat Gdynia2017-10-07 
PTPS Człuchów-Gdyńska Akademia Siatkówki2017-10-14 
Akademia Piłki Siatkowej Rumia II-Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2017-10-14 12:00adres
UKS Morena Miastko-KATS Alpat Gdynia2017-10-14 15:30 
Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk-UKS Morena Miastko2017-10-21 
Gdyńska Akademia Siatkówki-Akademia Piłki Siatkowej Rumia II2017-10-21 
KATS Alpat Gdynia-PTPS Człuchów2017-10-21 14:00adres
UKS Morena Miastko-PTPS Człuchów2017-10-28 
Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk-Gdyńska Akademia Siatkówki2017-10-28 
Akademia Piłki Siatkowej Rumia II-KATS Alpat Gdynia2017-10-28 11:00adres
KATS Alpat Gdynia-Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2017-11-04 13:30adres
PTPS Człuchów-Akademia Piłki Siatkowej Rumia II2017-11-04 17:00adres
Gdyńska Akademia Siatkówki-UKS Morena Miastko2017-11-12 11:00adres
PTPS Człuchów-Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2017-11-18 10:00adres
UKS Morena Miastko-Akademia Piłki Siatkowej Rumia II2017-11-18 11:00adres
KATS Alpat Gdynia-Gdyńska Akademia Siatkówki2017-11-18 13:30adres
Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk-Akademia Piłki Siatkowej Rumia II2017-11-22adres
Gdyńska Akademia Siatkówki-PTPS Człuchów2017-11-25 
KATS Alpat Gdynia-UKS Morena Miastko2017-11-25 14:30adres
Akademia Piłki Siatkowej Rumia II-Gdyńska Akademia Siatkówki2017-12-02 10:00adres
PTPS Człuchów-KATS Alpat Gdynia2017-12-02 11:00adres
UKS Morena Miastko-Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2017-12-02 11:00adres
Gdyńska Akademia Siatkówki-Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk2017-12-09 
KATS Alpat Gdynia-Akademia Piłki Siatkowej Rumia II2017-12-09 
PTPS Człuchów-UKS Morena Miastko2017-12-09 
Akademia Piłki Siatkowej Rumia II-PTPS Człuchów2017-12-16 
Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk-KATS Alpat Gdynia2017-12-16 
UKS Morena Miastko-Gdyńska Akademia Siatkówki2017-12-16