Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Martyna Brzozowska MTS Kwidzyn II14
Martyna Mierzejewska MTS Kwidzyn II14
Natalia Szewczyk MTS Kwidzyn II14
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów14
Zofia EjsmontPTPS Człuchów14
Natalia KriesePTPS Człuchów14
Klaudia Wiśniewska PTPS Człuchów13
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn III12
Nikola SapkowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II12
Alicja PłotkaGKS Żukowo12
Martyna Tejchman Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Julaia Manista GKS Wieżyca 2011 Stężyca12
Zuzanna Jerzyk MTS Kwidzyn II12
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn I12
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino II12
Marta Witkowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I12
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn III12
Oliwia ŻywickaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II12
Magdalena Nawrot SPS Lębork 12
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn I12
Karolina Żukowska SPS Lębork 12
Aleksandra NiedźwiedźPTPS Człuchów12
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn II12
Agnieszka Cieślik SN Gedania Gdańsk12
Wiktoria WrońskaSPS Lębork 12
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca12
Nadia Bodnar UKS Morena Miastko12
Natalia Blank Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Waleria Oprawa MTS Kwidzyn II12
Agata MielnikowSN Gedania Gdańsk12
Martyna Gałek Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Sandra Lankamer UKS Morena Miastko12
Nikola Abczyńska SPS Lębork 12
Natalia Makar Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Marta WołoszynPTPS Człuchów12
Maja WielgusSN Gedania Gdańsk12
Weronika KreftKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II12
Karolina Sikora Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Dominika ŻmudzińskaSN Gedania Gdańsk12
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn III12
Laura GrubaGKS Żukowo12
Sandra Śpiewakowska UKS Morena Miastko12
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Maja GłąbAkademia Piłk Siatkowej Rumia I12
Nicole Niewolska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I12
Aleksandra Dulińska SPS Lębork 12
Oliwia GrubaGKS Żukowo12
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn I12
Kalina SikorskaUKS Reda Ciechocino II12
Martyna Jeżewska GKS Żukowo12
Daria Świerk Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Wiktoria Jaśko Gedania Gdańsk I11
Natalia Patoka Gedania Gdańsk I11
Paulina Bańkiewicz SN Gedania Gdańsk11
Weronika KloskowskaSN Gedania Gdańsk11
Kinga ŁukomskaSN Gedania Gdańsk11
Agata PlutaSN Gedania Gdańsk11
Ewa PłocharczykSN Gedania Gdańsk11
Paulina GnatowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II11
Kinga Domjan Gedania Gdańsk I11
Kinga LicaUKS Reda Ciechocino II11
Julia KuchtaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II11
Martyna Tomoń Akademia Piłk Siatkowej Rumia I11
Aleksandra WasiutaUKS Reda Ciechocino II11
Amelia Wajda Akademia Piłk Siatkowej Rumia I10
Klaudia BazychowskaUKS Reda Ciechocino I10
Zuzanna Sobczyńska GKS Żukowo10
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Karolina PosańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I10
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn III10
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino I10
Michelle KupraczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I10
Patrycja CymanGKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Agata KreftUKS Libero MOS Starogard Gd.10
Julia StaniuchAkademia Piłk Siatkowej Rumia I10
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino I10
Julia Burdyn UKS AS Trefl Gdańsk I10
Adrianna ZarębskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Izabela Cybulska Gdyńska Akademia Siatkówki10
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino I10
Maja Fenikowska UKS AS Trefl Gdańsk I10
Zuzanna Makowska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I10
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki10
Zuzanna KlocekUKS Wilki Chwaszczyno10
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino I10
Alicja Gajowniczek UKS AS Trefl Gdańsk I10
Karolina Jędryczka Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I10
Katarzyna Świniarska Gedania Gdańsk I10
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I10
Kamila Dusowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I10
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki10
Oliwia Milkowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I10
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki10
Emilia LipińskaUKS Wilki Chwaszczyno10
Ewa CymerUKS Zatoka 95 Puck 10
Dominika DoppkeUKS Reda Ciechocino II10
Angelika Lubocka Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I10
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko10
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki10
Zuzanna DylewiczKATS Alpat Gdynia10
Maja Pawlun UKS AS Trefl Gdańsk I10
Martyna PuzdrowskaUKS Wilki Chwaszczyno10
Natalia Furtak KATS Alpat Gdynia10
Dominika Rodek UKS AS Trefl Gdańsk I10
Marta GrabowskaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II10
Maja Szymańska MTS Kwidzyn II10
Emilia Wisińska UKS AS Trefl Gdańsk I10
Laura Wiśniewska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I10
Agata LeykUKS AS Trefl Gdańsk I10
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko10
Karolina CemkaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II10
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia10
Dominika OrłowskaUKS AS Trefl Gdańsk I10
Paulina Bruchman STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I10
Sara SuryśEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I10
Weronika BudzyłaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I10
Agata Kuczkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Natalia JasińskaMTS Kwidzyn I10
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn III10
Weronika RzepkowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II10
Aleksandra OzolinEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II10
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn I10
Jessica AdamskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Oliwia Kołodziej SPS Lębork 9
Dominika Osmańska UKS Libero MOS Starogard Gd.9
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino I9
Weronika SzmigieroEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II9
Agata GuzUKS Libero MOS Starogard Gd.9
Julia CiesielskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II9
Katarzyna Taube GKS Żukowo9
Eliza GostkowskaSPS Lębork 9
Julia RomanowskaSPS Lębork 9
Julia Szawlińska Gedania Gdańsk I9
Marta BaranowskaPTPS Człuchów9
Martyna Loryńska UKS AS Trefl Gdańsk I9
Weronika Stanulewicz Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II9
Adrianna PłockaUKS Reda Ciechocino II9
Magdalena Zioło Gedania Gdańsk I9
Julia Piekarska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I9
Monika RedeckaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I9
Weronika Karbownik Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II9
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno9
Małgorzata Wojciechowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I9
Weronika Dejk SPS Lębork 9
Victoria OttaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II9
Bianka Kulwikowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Agata Dejnakowska Gedania Gdańsk I8
Natalia DawidowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Maja Ziemianowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I8
Olga Czaja UKS Zatoka 95 Puck 8
Maja PenkUKS AS Trefl Gdańsk I8
Milena Pallubicka UKS Zatoka 95 Puck 8
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Joanna Pałucka UKS Zatoka 95 Puck 8
Agata Radawiec Gedania Gdańsk I8
Weronika AniołkowskaUKS Wilki Chwaszczyno8
Marta OkońskaPTPS Człuchów8
Magdalena KozikowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Julia Niedbalska MTS Kwidzyn I8
Malwina ZielińskaUKS Libero MOS Starogard Gd.8
Natalia Ambroziak UKS Morena Miastko8
Sandra LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno8
Aleksandra Makaruk Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I8
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino I8
Agnieszka Zioło Gedania Gdańsk I8
Zuzanna Lipa Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II8
Aleksandra Marcińska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I8
Jagoda Paszt UKS AS Trefl Gdańsk I8
Kinga Gomółka-KulasGedania Gdańsk I8
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino I8
Martyna Damps Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I8
Wiktoria Piotrowska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I8
Nikola Kubarko Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II8
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki8
Jowita KraskaPTPS Człuchów8
Wioletta Spyra Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I8
Aleksandra Jasiurska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I8
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki8
Wiktoria Śmigiel KATS Alpat Gdynia8
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck 8
Kinga Korda GKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Katarzyna DąbrowskaMTS Kwidzyn I8
Kinga KreftKATS Alpat Gdynia8
Natasza PlotzkeUKS Reda Ciechocino II8
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn III8
Karolina Malon Gedania Gdańsk I8
Natasza SkulichKATS Alpat Gdynia8
Amelia Kowalska SPS Lębork 8
Wiktoria Wosińska UKS Morena Miastko8
Patrycja Bućko Gedania Gdańsk I8
Katarzyna Kuc MTS Kwidzyn I8
Malwina PeplińskaUKS Libero MOS Starogard Gd.8
Aleksandra Gajkowska UKS Libero MOS Starogard Gd.8
Magdalena PakułaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II7
Nikola RaszewskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I7
Kinga SzulkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I7
Sandra WentaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Oliwia SzwedaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I7
Milena Szarafińska MTS Kwidzyn I7
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Weronika LewandowskaKATS Alpat Gdynia7
Anita Osnowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I7
Nikola Trzecińska UKS Morena Miastko7
Kinga Kiryłko UKS Morena Miastko7
Aleksandra HermaszewskaMTS Kwidzyn III7
Nikola Kałuża Gedania Gdańsk I7
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno7
Nina ŻurowskaGdyńska Akademia Siatkówki7
Aleksandra MarglarczykEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II7
Kamila FiedorowiczGedania Gdańsk I7
Inga MarkowskaSN Gedania Gdańsk7
Daria MyśliwiecUKS Reda Ciechocino II6
Oliwia Wesołowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I6
Julia PastwaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II6
Anna Kurowska UKS Libero MOS Starogard Gd.6
Anna SocikAkademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Alicja WójciakUKS Libero MOS Starogard Gd.6
Kamila OsińskaUKS Reda Ciechocino I6
Natalia Kozioł UKS Morena Miastko6
Olga Bernat UKS Zatoka 95 Puck 6
Maja Wierzbicka Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II6
Aleksandra AlaburdaKATS Alpat Gdynia6
Antonina BurzyńskaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II6
Martyna PohnkeUKS Wilki Chwaszczyno6
Julia Czapp UKS Zatoka 95 Puck 6
Roksana Reda MTS Kwidzyn III6
Natalia SzrederMTS Kwidzyn II6
Maja Zdanowicz Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I6
Anna BuszekPTPS Człuchów6
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia6
Amelia RoczyniewskaUKS Reda Ciechocino II6
Anna Stybor Gedania Gdańsk I6
Aleksandra Frąckowiak Gdyńska Akademia Siatkówki6
Alicja Potrykus UKS Zatoka 95 Puck 6
Liliana TaddaUKS Reda Ciechocino II6
Zuzanna MożyszekGedania Gdańsk I6
Karolina WysockaUKS Wilki Chwaszczyno6
Dominika DembickaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II6
Zuzanna NajmrockaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II6
Julia LandowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Pola Pielak STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I5
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn III5
Julia KarbowskaUKS Libero MOS Starogard Gd.5
Nina PlotzkeUKS Reda Ciechocino II5
Daria ZanderGKS Żukowo5
Maria Kuc MTS Kwidzyn I5
Olga JagiełłoSN Gedania Gdańsk5
Anna LaskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Olga PalikowskaKATS Alpat Gdynia5
Maria SzczudrawaSN Gedania Gdańsk5
Adela Lewandowska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I5
Klaudia SudnikUKS Reda Ciechocino II5
Zuzanna Ramczyk Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I5
Athina GaliatsatosUKS Reda Ciechocino II5
Marta Mielewczyk UKS Zatoka 95 Puck 5
Sylwia Pliskowska UKS Morena Miastko5
Paula BukowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II5
Maja KraśniewskaMTS Kwidzyn III4
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino II4
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino II4
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I4
Wiktoria WojdaśSN Gedania Gdańsk4
Aleksandra WołosowiczUKS Reda Ciechocino I4
Karolina Kubiak MTS Kwidzyn III4
Karolina Piesik UKS Libero MOS Starogard Gd.4
Jagoda Dąbrowska SPS Lębork 4
Alicja IwulskaUKS Wilki Chwaszczyno4
Oliwia Loose UKS Libero MOS Starogard Gd.4
Wiktoria KamińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Milena Berbeć Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I4
Wiktoria Białk UKS Zatoka 95 Puck 3
Aurelia Król MTS Kwidzyn I3
Maja MoczadłoMTS Kwidzyn II3
Agata Dettlaff UKS Zatoka 95 Puck 3
Marta KwiatkowskaGKS Żukowo3
Dominika Bartos UKS Libero MOS Starogard Gd.3
Paulina Zawalich MTS Kwidzyn III3
Aleksandra LiedtkeSN Gedania Gdańsk3
Paulina JaskulskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II3
Natalia RochońAkademia Piłk Siatkowej Rumia I2
Agata OsuchMTS Kwidzyn II2
Monika Serocka KaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II2
Natalia DomzałaKATS Alpat Gdynia2
Maja PohlUKS Reda Ciechocino II2
Natalia Świdzińska UKS Morena Miastko2
Klaudia Majewska SPS Lębork 1
Agata Bartos UKS Libero MOS Starogard Gd.1
Agata SzatkowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II1
Dominika Lenkiewicz UKS Zatoka 95 Puck 1
Zuzanna TuskGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Monika Szymanek UKS Libero MOS Starogard Gd.1
Maria BurczykUKS Libero MOS Starogard Gd.1
Julia PachowiczKATS Alpat Gdynia1
Julia PaczoskaUKS Reda Ciechocino II1
Kornelia MioduckaMTS Kwidzyn II1
Zuzanna BielickaUKS Libero MOS Starogard Gd.1
Magdalena WisieckaPTPS Człuchów1