Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Maja WielgusSN Gedania Gdańsk16
Dominika ŻmudzińskaSN Gedania Gdańsk16
Agata MielnikowSN Gedania Gdańsk16
Ewa PłocharczykSN Gedania Gdańsk15
Paulina Bańkiewicz SN Gedania Gdańsk15
Weronika KloskowskaSN Gedania Gdańsk15
Kinga ŁukomskaSN Gedania Gdańsk15
Agata PlutaSN Gedania Gdańsk14
Sandra Lankamer UKS Morena Miastko14
Natalia KriesePTPS Człuchów14
Weronika KreftKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II14
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn III14
Sandra Śpiewakowska UKS Morena Miastko14
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn I14
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn I14
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn III14
Nikola SapkowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II14
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn I14
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn III14
Oliwia ŻywickaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II14
Martyna Brzozowska MTS Kwidzyn II14
Martyna Mierzejewska MTS Kwidzyn II14
Agnieszka Cieślik SN Gedania Gdańsk14
Natalia Szewczyk MTS Kwidzyn II14
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca14
Nadia Bodnar UKS Morena Miastko14
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów14
Zofia EjsmontPTPS Człuchów14
Paulina GnatowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II13
Kinga Domjan Gedania Gdańsk I13
Wiktoria Jaśko Gedania Gdańsk I13
Natalia Patoka Gedania Gdańsk I13
Klaudia Wiśniewska PTPS Człuchów13
Dominika Rodek UKS AS Trefl Gdańsk I12
Martyna Gałek Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Martyna PuzdrowskaUKS Wilki Chwaszczyno12
Emilia Wisińska UKS AS Trefl Gdańsk I12
Agata LeykUKS AS Trefl Gdańsk I12
Nikola Abczyńska SPS Lębork 12
Natalia Makar Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Laura Wiśniewska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I12
Marta WołoszynPTPS Człuchów12
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia12
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko12
Karolina Sikora Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Maja GłąbAkademia Piłk Siatkowej Rumia I12
Laura GrubaGKS Żukowo12
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Paulina Bruchman STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I12
Natalia JasińskaMTS Kwidzyn I12
Kalina SikorskaUKS Reda Ciechocino II12
Nicole Niewolska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I12
Aleksandra Dulińska SPS Lębork 12
Oliwia GrubaGKS Żukowo12
Weronika BudzyłaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I12
Agata Kuczkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca12
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn I12
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn III12
Martyna Jeżewska GKS Żukowo12
Daria Świerk Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Julaia Manista GKS Wieżyca 2011 Stężyca12
Zuzanna Jerzyk MTS Kwidzyn II12
Alicja PłotkaGKS Żukowo12
Martyna Tejchman Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca12
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino II12
Marta Witkowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I12
Magdalena Nawrot SPS Lębork 12
Patrycja CymanGKS Wieżyca 2011 Stężyca12
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn III12
Karolina Żukowska SPS Lębork 12
Julia Burdyn UKS AS Trefl Gdańsk I12
Aleksandra NiedźwiedźPTPS Człuchów12
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn II12
Maja Fenikowska UKS AS Trefl Gdańsk I12
Zuzanna Makowska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I12
Izabela Cybulska Gdyńska Akademia Siatkówki12
Alicja Gajowniczek UKS AS Trefl Gdańsk I12
Karolina Jędryczka Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I12
Katarzyna Świniarska Gedania Gdańsk I12
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki12
Zuzanna KlocekUKS Wilki Chwaszczyno12
Wiktoria WrońskaSPS Lębork 12
Kamila Dusowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I12
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki12
Waleria Oprawa MTS Kwidzyn II12
Natalia Blank Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Oliwia Milkowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I12
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki12
Emilia LipińskaUKS Wilki Chwaszczyno12
Ewa CymerUKS Zatoka 95 Puck 12
Maja Pawlun UKS AS Trefl Gdańsk I12
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki12
Julia Piekarska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I11
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno11
Kinga LicaUKS Reda Ciechocino II11
Dominika OrłowskaUKS AS Trefl Gdańsk I11
Małgorzata Wojciechowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I11
Julia KuchtaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II11
Victoria OttaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II11
Aleksandra WasiutaUKS Reda Ciechocino II11
Martyna Tomoń Akademia Piłk Siatkowej Rumia I11
Bianka Kulwikowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Julia CiesielskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II11
Martyna Loryńska UKS AS Trefl Gdańsk I11
Angelika Lubocka Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I11
Natalia Furtak KATS Alpat Gdynia10
Maja Szymańska MTS Kwidzyn II10
Marta GrabowskaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II10
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki10
Wiktoria Śmigiel KATS Alpat Gdynia10
Karolina CemkaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II10
Katarzyna DąbrowskaMTS Kwidzyn I10
Kinga Korda GKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Karolina Malon Gedania Gdańsk I10
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Natasza SkulichKATS Alpat Gdynia10
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn III10
Sara SuryśEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I10
Jessica AdamskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Weronika RzepkowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II10
Wiktoria Wosińska UKS Morena Miastko10
Aleksandra OzolinEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II10
Agata Dejnakowska Gedania Gdańsk I10
Amelia Wajda Akademia Piłk Siatkowej Rumia I10
Klaudia BazychowskaUKS Reda Ciechocino I10
Olga Czaja UKS Zatoka 95 Puck 10
Maja PenkUKS AS Trefl Gdańsk I10
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Zuzanna Sobczyńska GKS Żukowo10
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Karolina PosańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I10
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino I10
Michelle KupraczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I10
Agata Radawiec Gedania Gdańsk I10
Agata KreftUKS Libero MOS Starogard Gd.10
Julia StaniuchAkademia Piłk Siatkowej Rumia I10
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino I10
Julia Szawlińska Gedania Gdańsk I10
Adrianna ZarębskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Weronika AniołkowskaUKS Wilki Chwaszczyno10
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino I10
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino I10
Aleksandra Makaruk Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I10
Natalia Ambroziak UKS Morena Miastko10
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I10
Sandra LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno10
Aleksandra Marcińska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I10
Jagoda Paszt UKS AS Trefl Gdańsk I10
Dominika DoppkeUKS Reda Ciechocino II10
Wiktoria Piotrowska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I10
Zuzanna DylewiczKATS Alpat Gdynia10
Magdalena Zioło Gedania Gdańsk I10
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko10
Wioletta Spyra Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I9
Nikola Trzecińska UKS Morena Miastko9
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki9
Monika RedeckaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I9
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno9
Weronika Karbownik Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II9
Nina ŻurowskaGdyńska Akademia Siatkówki9
Weronika Dejk SPS Lębork 9
Inga MarkowskaSN Gedania Gdańsk9
Patrycja Bućko Gedania Gdańsk I9
Katarzyna Kuc MTS Kwidzyn I9
Oliwia Kołodziej SPS Lębork 9
Dominika Osmańska UKS Libero MOS Starogard Gd.9
Sandra WentaGKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Agata GuzUKS Libero MOS Starogard Gd.9
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino I9
Weronika SzmigieroEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II9
Milena Szarafińska MTS Kwidzyn I9
Katarzyna Taube GKS Żukowo9
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Eliza GostkowskaSPS Lębork 9
Julia RomanowskaSPS Lębork 9
Weronika LewandowskaKATS Alpat Gdynia9
Marta BaranowskaPTPS Człuchów9
Kinga Gomółka-KulasGedania Gdańsk I9
Adrianna PłockaUKS Reda Ciechocino II9
Weronika Stanulewicz Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II9
Roksana Reda MTS Kwidzyn III8
Nikola Kubarko Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II8
Jowita KraskaPTPS Człuchów8
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia8
Aleksandra Jasiurska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I8
Anna Stybor Gedania Gdańsk I8
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck 8
Kamila FiedorowiczGedania Gdańsk I8
Kinga KreftKATS Alpat Gdynia8
Natasza PlotzkeUKS Reda Ciechocino II8
Malwina PeplińskaUKS Libero MOS Starogard Gd.8
Aleksandra Gajkowska UKS Libero MOS Starogard Gd.8
Amelia Kowalska SPS Lębork 8
Natalia DawidowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Maja Ziemianowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I8
Milena Pallubicka UKS Zatoka 95 Puck 8
Joanna Pałucka UKS Zatoka 95 Puck 8
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki8
Magdalena KozikowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Marta OkońskaPTPS Człuchów8
Julia Niedbalska MTS Kwidzyn I8
Malwina ZielińskaUKS Libero MOS Starogard Gd.8
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino I8
Agnieszka Zioło Gedania Gdańsk I8
Olga Bernat UKS Zatoka 95 Puck 8
Zuzanna Lipa Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II8
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino I8
Martyna Damps Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I8
Julia Czapp UKS Zatoka 95 Puck 8
Kinga Kiryłko UKS Morena Miastko7
Marta Mielewczyk UKS Zatoka 95 Puck 7
Maja Zdanowicz Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I7
Aleksandra HermaszewskaMTS Kwidzyn III7
Nikola Kałuża Gedania Gdańsk I7
Paula BukowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II7
Aleksandra Frąckowiak Gdyńska Akademia Siatkówki7
Zuzanna MożyszekGedania Gdańsk I7
Karolina WysockaUKS Wilki Chwaszczyno7
Aleksandra MarglarczykEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II7
Pola Pielak STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I7
Magdalena PakułaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II7
Nikola RaszewskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I7
Kinga SzulkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I7
Oliwia SzwedaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I7
Olga JagiełłoSN Gedania Gdańsk7
Wiktoria WojdaśSN Gedania Gdańsk7
Adela Lewandowska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I7
Olga PalikowskaKATS Alpat Gdynia7
Zuzanna Ramczyk Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I7
Anita Osnowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I7
Natalia SzrederMTS Kwidzyn II6
Karolina Kubiak MTS Kwidzyn III6
Anna BuszekPTPS Człuchów6
Amelia RoczyniewskaUKS Reda Ciechocino II6
Alicja Potrykus UKS Zatoka 95 Puck 6
Liliana TaddaUKS Reda Ciechocino II6
Dominika DembickaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II6
Zuzanna NajmrockaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II6
Julia LandowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Daria MyśliwiecUKS Reda Ciechocino II6
Oliwia Wesołowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I6
Anna Kurowska UKS Libero MOS Starogard Gd.6
Maria Kuc MTS Kwidzyn I6
Anna SocikAkademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Julia PastwaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II6
Kamila OsińskaUKS Reda Ciechocino I6
Alicja WójciakUKS Libero MOS Starogard Gd.6
Natalia Kozioł UKS Morena Miastko6
Maja Wierzbicka Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II6
Antonina BurzyńskaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II6
Aleksandra AlaburdaKATS Alpat Gdynia6
Martyna PohnkeUKS Wilki Chwaszczyno6
Athina GaliatsatosUKS Reda Ciechocino II5
Sylwia Pliskowska UKS Morena Miastko5
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn III5
Julia KarbowskaUKS Libero MOS Starogard Gd.5
Nina PlotzkeUKS Reda Ciechocino II5
Daria ZanderGKS Żukowo5
Anna LaskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Maria SzczudrawaSN Gedania Gdańsk5
Klaudia SudnikUKS Reda Ciechocino II5
Karolina Piesik UKS Libero MOS Starogard Gd.4
Jagoda Dąbrowska SPS Lębork 4
Oliwia Loose UKS Libero MOS Starogard Gd.4
Alicja IwulskaUKS Wilki Chwaszczyno4
Milena Berbeć Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I4
Wiktoria KamińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Maja KraśniewskaMTS Kwidzyn III4
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino II4
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino II4
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I4
Aleksandra WołosowiczUKS Reda Ciechocino I4
Natalia DomzałaKATS Alpat Gdynia4
Agata Dettlaff UKS Zatoka 95 Puck 3
Marta KwiatkowskaGKS Żukowo3
Dominika Bartos UKS Libero MOS Starogard Gd.3
Paulina Zawalich MTS Kwidzyn III3
Aleksandra LiedtkeSN Gedania Gdańsk3
Paulina JaskulskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II3
Dominika Lenkiewicz UKS Zatoka 95 Puck 3
Wiktoria Białk UKS Zatoka 95 Puck 3
Aurelia Król MTS Kwidzyn I3
Julia PachowiczKATS Alpat Gdynia3
Maja MoczadłoMTS Kwidzyn II3
Maja PohlUKS Reda Ciechocino II2
Aleksandra GaffkeUKS Zatoka 95 Puck 2
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno2
Aleksandra PundzisUKS Wilki Chwaszczyno2
Natalia Świdzińska UKS Morena Miastko2
Natalia RochońAkademia Piłk Siatkowej Rumia I2
Agata OsuchMTS Kwidzyn II2
Monika Serocka KaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II2
Julia PaczoskaUKS Reda Ciechocino II1
Kornelia MioduckaMTS Kwidzyn II1
Zuzanna BielickaUKS Libero MOS Starogard Gd.1
Magdalena WisieckaPTPS Człuchów1
Klaudia Majewska SPS Lębork 1
Agata Bartos UKS Libero MOS Starogard Gd.1
Agata SzatkowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II1
Zuzanna TuskGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Monika Szymanek UKS Libero MOS Starogard Gd.1
Maria BurczykUKS Libero MOS Starogard Gd.1