Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Natalia Furtak KATS Alpat Gdynia6
Dominika Rodek UKS APS Trefl Gdańsk I6
Wioletta Spyra Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I6
Martyna Gałek Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I6
Nikola Kubarko Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II6
Julia Piekarska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki6
Martyna PuzdrowskaUKS Wilki Chwaszczyno6
Emilia Wisińska UKS APS Trefl Gdańsk I6
Sandra Lankamer UKS Morena Miastko6
Marta GrabowskaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II6
Monika RedeckaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki6
Natalia KriesePTPS Człuchów6
Agata LeykUKS APS Trefl Gdańsk I6
Paulina GnatowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II6
Nikola Abczyńska SPS Lębork 6
Natalia Makar Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I6
Laura Wiśniewska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno6
Maja WielgusSN Gedania Gdańsk6
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia6
Dominika OrłowskaUKS APS Trefl Gdańsk I6
Weronika KreftKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II6
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko6
Karolina Sikora Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I6
Karolina CemkaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II6
Małgorzata Wojciechowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Dominika ŻmudzińskaSN Gedania Gdańsk6
Kinga KreftKATS Alpat Gdynia6
Natasza PlotzkeUKS Reda Ciechocino II6
Maja GłąbAkademia Piłk Siatkowej Rumia I6
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn III6
Julia KuchtaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II6
Laura GrubaGKS Żukowo6
Sandra Śpiewakowska UKS Morena Miastko6
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I6
Paulina Bruchman STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn I6
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Natasza SkulichKATS Alpat Gdynia6
Kalina SikorskaUKS Reda Ciechocino II6
Nicole Niewolska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I6
Aleksandra Dulińska SPS Lębork 6
Oliwia GrubaGKS Żukowo6
Sara SuryśEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I6
Weronika BudzyłaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Agata Kuczkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Jessica AdamskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Aleksandra WasiutaUKS Reda Ciechocino II6
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn III6
Martyna Jeżewska GKS Żukowo6
Daria Świerk Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I6
Aleksandra OzolinEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II6
Bianka Kulwikowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn I6
Dominika Osmańska UKS Libero MOS Starogard Gd.6
Amelia Wajda Akademia Piłk Siatkowej Rumia I6
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn III6
Nikola SapkowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II6
Alicja PłotkaGKS Żukowo6
Klaudia BazychowskaUKS Reda Ciechocino I6
Martyna Tejchman Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I6
Magdalena PakułaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II6
Julaia Manista GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Wiktoria Jaśko Gedania Gdańsk I6
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn I6
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino II6
Marta Witkowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I6
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn III6
Oliwia ŻywickaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II6
Magdalena Nawrot SPS Lębork 6
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino I6
Kinga SzulkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Karolina PosańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I6
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn III6
Karolina Żukowska SPS Lębork 6
Katarzyna Taube GKS Żukowo6
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino I6
Michelle KupraczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I6
Patrycja CymanGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Agata KreftUKS Libero MOS Starogard Gd.6
Julia StaniuchAkademia Piłk Siatkowej Rumia I6
Aleksandra NiedźwiedźPTPS Człuchów6
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino I6
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn II6
Julia Burdyn UKS APS Trefl Gdańsk I6
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Zuzanna Makowska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I6
Julia Szawlińska Gedania Gdańsk I6
Adrianna ZarębskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Izabela Cybulska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Paulina Bańkiewicz SN Gedania Gdańsk6
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino I6
Martyna Brzozowska MTS Kwidzyn II6
Maja Fenikowska UKS APS Trefl Gdańsk I6
Karolina Jędryczka Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I6
Katarzyna Świniarska Gedania Gdańsk I6
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Zuzanna KlocekUKS Wilki Chwaszczyno6
Klaudia Wiśniewska PTPS Człuchów6
Agnieszka Cieślik SN Gedania Gdańsk6
Wiktoria WrońskaSPS Lębork 6
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino I6
Martyna Mierzejewska MTS Kwidzyn II6
Alicja Gajowniczek UKS APS Trefl Gdańsk I6
Martyna Loryńska UKS APS Trefl Gdańsk I6
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I6
Kamila Dusowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Sandra LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno6
Olga Bernat UKS Zatoka 95 Puck 6
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino I6
Natalia Szewczyk MTS Kwidzyn II6
Angelika Lubocka Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I6
Nadia Bodnar UKS Morena Miastko6
Natalia Blank Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I6
Oliwia Milkowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Emilia LipińskaUKS Wilki Chwaszczyno6
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów6
Kinga ŁukomskaSN Gedania Gdańsk6
Ewa CymerUKS Zatoka 95 Puck 6
Waleria Oprawa MTS Kwidzyn II6
Maja Pawlun UKS APS Trefl Gdańsk I6
Martyna Damps Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I6
Anita Osnowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki6
Zofia EjsmontPTPS Człuchów6
Agata MielnikowSN Gedania Gdańsk6
Zuzanna DylewiczKATS Alpat Gdynia6
Agata PlutaSN Gedania Gdańsk5
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia5
Maja Zdanowicz Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I5
Aleksandra HermaszewskaMTS Kwidzyn III5
Aleksandra Jasiurska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I5
Ewa PłocharczykSN Gedania Gdańsk5
Weronika Karbownik Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II5
Kinga LicaUKS Reda Ciechocino II5
Karolina WysockaUKS Wilki Chwaszczyno5
Kinga Domjan Gedania Gdańsk I5
Kinga Korda GKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Victoria OttaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II5
Karolina Malon Gedania Gdańsk I5
Martyna Tomoń Akademia Piłk Siatkowej Rumia I5
Weronika RzepkowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II5
Patrycja Bućko Gedania Gdańsk I5
Nikola RaszewskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I5
Agata Dejnakowska Gedania Gdańsk I5
Agata GuzUKS Libero MOS Starogard Gd.5
Weronika SzmigieroEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II5
Natalia Patoka Gedania Gdańsk I5
Julia CiesielskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II5
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Eliza GostkowskaSPS Lębork 5
Marta OkońskaPTPS Człuchów5
Julia RomanowskaSPS Lębork 5
Julia Niedbalska MTS Kwidzyn I5
Agnieszka Zioło Gedania Gdańsk I5
Marta BaranowskaPTPS Człuchów5
Weronika KloskowskaSN Gedania Gdańsk5
Dominika DoppkeUKS Reda Ciechocino II5
Kinga Gomółka-KulasGedania Gdańsk I5
Weronika Stanulewicz Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II5
Jowita KraskaPTPS Człuchów4
Maja Szymańska MTS Kwidzyn II4
Nikola Kałuża Gedania Gdańsk I4
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno4
Karolina Piesik UKS Libero MOS Starogard Gd.4
Wiktoria Śmigiel KATS Alpat Gdynia4
Sylwia Pliskowska UKS Morena Miastko4
Aleksandra Frąckowiak Gdyńska Akademia Siatkówki4
Marta WołoszynPTPS Człuchów4
Alicja Potrykus UKS Zatoka 95 Puck 4
Jagoda Dąbrowska SPS Lębork 4
Zuzanna MożyszekGedania Gdańsk I4
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck 4
Katarzyna DąbrowskaMTS Kwidzyn I4
Oliwia Loose UKS Libero MOS Starogard Gd.4
Weronika Dejk SPS Lębork 4
Inga MarkowskaSN Gedania Gdańsk4
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn III4
Natalia JasińskaMTS Kwidzyn I4
Katarzyna Kuc MTS Kwidzyn I4
Malwina PeplińskaUKS Libero MOS Starogard Gd.4
Aleksandra Gajkowska UKS Libero MOS Starogard Gd.4
Amelia Kowalska SPS Lębork 4
Julia LandowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I4
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn I4
Zuzanna Jerzyk MTS Kwidzyn II4
Natalia DawidowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Pola Pielak STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I4
Daria MyśliwiecUKS Reda Ciechocino II4
Maja PenkUKS APS Trefl Gdańsk I4
Zuzanna Sobczyńska GKS Żukowo4
Olga Czaja UKS Zatoka 95 Puck 4
Milena Pallubicka UKS Zatoka 95 Puck 4
Julia KarbowskaUKS Libero MOS Starogard Gd.4
Oliwia SzwedaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I4
Joanna Pałucka UKS Zatoka 95 Puck 4
Anna SocikAkademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Alicja WójciakUKS Libero MOS Starogard Gd.4
Weronika AniołkowskaUKS Wilki Chwaszczyno4
Weronika LewandowskaKATS Alpat Gdynia4
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I4
Malwina ZielińskaUKS Libero MOS Starogard Gd.4
Natalia Ambroziak UKS Morena Miastko4
Aleksandra Makaruk Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I4
Jagoda Paszt UKS APS Trefl Gdańsk I4
Aleksandra AlaburdaKATS Alpat Gdynia4
Zuzanna Lipa Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II4
Aleksandra Marcińska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I4
Aleksandra WołosowiczUKS Reda Ciechocino I4
Magdalena Zioło Gedania Gdańsk I4
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino I4
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko4
Martyna PohnkeUKS Wilki Chwaszczyno4
Julia Czapp UKS Zatoka 95 Puck 4
Wiktoria Piotrowska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I4
Natalia SzrederMTS Kwidzyn II3
Nikola Trzecińska UKS Morena Miastko3
Amelia RoczyniewskaUKS Reda Ciechocino II3
Liliana TaddaUKS Reda Ciechocino II3
Anna Stybor Gedania Gdańsk I3
Dominika Bartos UKS Libero MOS Starogard Gd.3
Paulina Zawalich MTS Kwidzyn III3
Nina ŻurowskaGdyńska Akademia Siatkówki3
Aleksandra MarglarczykEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II3
Kamila FiedorowiczGedania Gdańsk I3
Zuzanna NajmrockaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II3
Oliwia Kołodziej SPS Lębork 3
Milena Szarafińska MTS Kwidzyn I3
Nina PlotzkeUKS Reda Ciechocino II3
Agata Radawiec Gedania Gdańsk I3
Maria Kuc MTS Kwidzyn I3
Julia PastwaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II3
Magdalena KozikowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Anna LaskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Olga PalikowskaKATS Alpat Gdynia3
Adrianna PłockaUKS Reda Ciechocino II3
Zuzanna Ramczyk Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I3
Maja MoczadłoMTS Kwidzyn II3
Maja PohlUKS Reda Ciechocino II2
Kinga Kiryłko UKS Morena Miastko2
Agata Dettlaff UKS Zatoka 95 Puck 2
Roksana Reda MTS Kwidzyn III2
Anna BuszekPTPS Człuchów2
Marta KwiatkowskaGKS Żukowo2
Marta Mielewczyk UKS Zatoka 95 Puck 2
Alicja IwulskaUKS Wilki Chwaszczyno2
Natalia Świdzińska UKS Morena Miastko2
Milena Berbeć Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I2
Wiktoria Wosińska UKS Morena Miastko2
Sandra WentaGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Maja Ziemianowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I2
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino II2
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino II2
Anna Kurowska UKS Libero MOS Starogard Gd.2
Aurelia Król MTS Kwidzyn I2
Kamila OsińskaUKS Reda Ciechocino I2
Natalia Kozioł UKS Morena Miastko2
Adela Lewandowska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I2
Maja Wierzbicka Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II2
Antonina BurzyńskaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II2
Klaudia SudnikUKS Reda Ciechocino II2
Athina GaliatsatosUKS Reda Ciechocino II1
Karolina Kubiak MTS Kwidzyn III1
Kornelia MioduckaMTS Kwidzyn II1
Paula BukowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II1
Dominika DembickaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II1
Paulina JaskulskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II1
Aleksandra LiedtkeSN Gedania Gdańsk1
Zuzanna BielickaUKS Libero MOS Starogard Gd.1
Klaudia Majewska SPS Lębork 1
Natalia RochońAkademia Piłk Siatkowej Rumia I1
Agata Bartos UKS Libero MOS Starogard Gd.1
Dominika Lenkiewicz UKS Zatoka 95 Puck 1
Daria ZanderGKS Żukowo1
Wiktoria Białk UKS Zatoka 95 Puck 1
Zuzanna TuskGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Olga JagiełłoSN Gedania Gdańsk1
Monika Serocka KaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II1
Wiktoria WojdaśSN Gedania Gdańsk1
Maria SzczudrawaSN Gedania Gdańsk1