Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Marta Witkowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I23
Maja GłąbAkademia Piłk Siatkowej Rumia I23
Wiktoria Jaśko Gedania Gdańsk I22
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn I22
Natalia Patoka Gedania Gdańsk I22
Julia Burdyn UKS AS Trefl Gdańsk I22
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino I22
Alicja Gajowniczek UKS AS Trefl Gdańsk I22
Agata MielnikowSN Gedania Gdańsk22
Maja Pawlun UKS AS Trefl Gdańsk I22
Dominika Rodek UKS AS Trefl Gdańsk I22
Emilia Wisińska UKS AS Trefl Gdańsk I22
Maja WielgusSN Gedania Gdańsk22
Agata LeykUKS AS Trefl Gdańsk I22
Dominika ŻmudzińskaSN Gedania Gdańsk22
Oliwia GrubaGKS Żukowo22
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn I22
Martyna Jeżewska GKS Żukowo22
Alicja PłotkaGKS Żukowo22
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn I22
Karolina PosańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I21
Paulina Bańkiewicz SN Gedania Gdańsk21
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino I21
Martyna Loryńska UKS AS Trefl Gdańsk I21
Kinga ŁukomskaSN Gedania Gdańsk21
Ewa PłocharczykSN Gedania Gdańsk21
Kinga Domjan Gedania Gdańsk I21
Dominika OrłowskaUKS AS Trefl Gdańsk I21
Laura GrubaGKS Żukowo21
Nicole Niewolska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I21
Martyna Tomoń Akademia Piłk Siatkowej Rumia I21
Amelia Wajda Akademia Piłk Siatkowej Rumia I21
Magdalena Nawrot SPS Lębork 20
Weronika SzmigieroEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II20
Maja PenkUKS AS Trefl Gdańsk I20
Karolina Żukowska SPS Lębork 20
Maja Fenikowska UKS AS Trefl Gdańsk I20
Agnieszka Cieślik SN Gedania Gdańsk20
Wiktoria WrońskaSPS Lębork 20
Katarzyna Świniarska Gedania Gdańsk I20
Agata PlutaSN Gedania Gdańsk20
Nikola Abczyńska SPS Lębork 20
Natalia JasińskaMTS Kwidzyn I20
Aleksandra OzolinEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II20
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn I20
Nikola SapkowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II20
Zuzanna Sobczyńska GKS Żukowo19
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino I19
Julia StaniuchAkademia Piłk Siatkowej Rumia I19
Kamila Dusowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I19
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino I19
Zuzanna Lipa Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II19
Oliwia Milkowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I19
Jagoda Paszt UKS AS Trefl Gdańsk I19
Martyna Gałek Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I19
Nikola Kubarko Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II19
Marta GrabowskaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II19
Laura Wiśniewska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I19
Paulina GnatowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II19
Kinga LicaUKS Reda Ciechocino II19
Paulina Bruchman STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I19
Weronika BudzyłaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I19
Klaudia BazychowskaUKS Reda Ciechocino I19
Oliwia ŻywickaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II18
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino I18
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino I18
Agata Radawiec Gedania Gdańsk I18
Izabela Cybulska Gdyńska Akademia Siatkówki18
Martyna Brzozowska MTS Kwidzyn II18
Zuzanna Makowska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I18
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki18
Martyna Mierzejewska MTS Kwidzyn II18
Karolina Jędryczka Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I18
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki18
Weronika KloskowskaSN Gedania Gdańsk18
Natalia Szewczyk MTS Kwidzyn II18
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki18
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów18
Ewa CymerUKS Zatoka 95 Puck 18
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino I18
Zofia EjsmontPTPS Człuchów18
Julia Piekarska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I18
Weronika Karbownik Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II18
Karolina CemkaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II18
Aleksandra Dulińska SPS Lębork 18
Karolina Malon Gedania Gdańsk I18
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II18
Kalina SikorskaUKS Reda Ciechocino II18
Aleksandra WasiutaUKS Reda Ciechocino II18
Milena Szarafińska MTS Kwidzyn I17
Kamila OsińskaUKS Reda Ciechocino I17
Klaudia Wiśniewska PTPS Człuchów17
Agnieszka Zioło Gedania Gdańsk I17
Nadia Bodnar UKS Morena Miastko17
Kinga Gomółka-KulasGedania Gdańsk I17
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki17
Sandra Lankamer UKS Morena Miastko17
Karolina Sikora Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I17
Kamila FiedorowiczGedania Gdańsk I17
Victoria OttaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II17
Sara SuryśEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I17
Olga Czaja UKS Zatoka 95 Puck 16
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II16
Michelle KupraczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I16
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia II16
Aleksandra NiedźwiedźPTPS Człuchów16
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn II16
Adrianna ZarębskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II16
Aleksandra Makaruk Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I16
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca16
Natalia Blank Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I16
Emilia LipińskaUKS Wilki Chwaszczyno16
Waleria Oprawa MTS Kwidzyn II16
Antonina BurzyńskaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II16
Dominika DoppkeUKS Reda Ciechocino II16
Weronika Stanulewicz Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II16
Zuzanna DylewiczKATS Alpat Gdynia16
Martyna PuzdrowskaUKS Wilki Chwaszczyno16
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki16
Natalia KriesePTPS Człuchów16
Natalia Makar Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I16
Wiktoria Śmigiel KATS Alpat Gdynia16
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I16
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn III16
Natasza SkulichKATS Alpat Gdynia16
Weronika RzepkowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II16
Amelia Kowalska SPS Lębork 16
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn III16
Agata Dejnakowska Gedania Gdańsk I16
Zuzanna Jerzyk MTS Kwidzyn II16
Julia CiesielskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II15
Katarzyna Taube GKS Żukowo15
Weronika LewandowskaKATS Alpat Gdynia15
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I15
Angelika Lubocka Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I15
Magdalena Zioło Gedania Gdańsk I15
Aleksandra Jasiurska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I15
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno15
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko15
Weronika Dejk SPS Lębork 15
Katarzyna DąbrowskaMTS Kwidzyn I15
Daria Świerk Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I15
Martyna Tejchman Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I15
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn III14
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca14
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn III14
Patrycja CymanGKS Wieżyca 2011 Stężyca14
Agata KreftUKS Libero MOS Starogard Gd.14
Eliza GostkowskaSPS Lębork 14
Weronika AniołkowskaUKS Wilki Chwaszczyno14
Julia RomanowskaSPS Lębork 14
Sandra LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno14
Julia Czapp UKS Zatoka 95 Puck 14
Wiktoria Piotrowska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I14
Amelia RoczyniewskaUKS Reda Ciechocino II14
Marta WołoszynPTPS Człuchów14
Liliana TaddaUKS Reda Ciechocino II14
Weronika KreftKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II14
Małgorzata Wojciechowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I14
Sandra Śpiewakowska UKS Morena Miastko14
Kinga KreftKATS Alpat Gdynia14
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn III14
Pola Pielak STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I14
Maja Ziemianowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I13
Olga Bernat UKS Zatoka 95 Puck 13
Aleksandra Marcińska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I13
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko13
Adrianna PłockaUKS Reda Ciechocino II13
Athina GaliatsatosUKS Reda Ciechocino II13
Maja Zdanowicz Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I13
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia13
Oliwia Wesołowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I13
Bianka Kulwikowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca13
Julaia Manista GKS Wieżyca 2011 Stężyca13
Oliwia Kołodziej SPS Lębork 13
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino II12
Joanna Pałucka UKS Zatoka 95 Puck 12
Anna SocikAkademia Piłki Siatkowej Rumia II12
Marta OkońskaPTPS Człuchów12
Julia Szawlińska Gedania Gdańsk I12
Malwina ZielińskaUKS Libero MOS Starogard Gd.12
Zuzanna KlocekUKS Wilki Chwaszczyno12
Maja Wierzbicka Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II12
Adela Lewandowska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I12
Aleksandra WołosowiczUKS Reda Ciechocino I12
Martyna Damps Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Zuzanna Ramczyk Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I12
Nikola Trzecińska UKS Morena Miastko12
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno12
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia12
Anna Stybor Gedania Gdańsk I12
Kinga Korda GKS Wieżyca 2011 Stężyca12
Julia Kowalska UKS Reda Ciechocino I12
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn III12
Agata Kuczkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca12
Katarzyna Kuc MTS Kwidzyn I12
Aleksandra Gajkowska UKS Libero MOS Starogard Gd.12
Magdalena PakułaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II12
Dominika Osmańska UKS Libero MOS Starogard Gd.12
Sandra WentaGKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Agata GuzUKS Libero MOS Starogard Gd.11
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki11
Julia PastwaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II11
Daria ZanderGKS Żukowo11
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Anita Osnowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I11
Klaudia SudnikUKS Reda Ciechocino II11
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki11
Wioletta Spyra Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I11
Monika RedeckaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I11
Marta Mielewczyk UKS Zatoka 95 Puck 11
Nina ŻurowskaGdyńska Akademia Siatkówki11
Julia KuchtaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II11
Aleksandra MarglarczykEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II11
Patrycja Bućko Gedania Gdańsk I11
Milena Berbeć Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I11
Jessica AdamskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II11
Wiktoria KamińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino II10
Anna Kurowska UKS Libero MOS Starogard Gd.10
Alicja WójciakUKS Libero MOS Starogard Gd.10
Wiktoria WojdaśSN Gedania Gdańsk10
Natalia Ambroziak UKS Morena Miastko10
Kinga Kiryłko UKS Morena Miastko10
Roksana Reda MTS Kwidzyn III10
Natalia Furtak KATS Alpat Gdynia10
Anna BuszekPTPS Człuchów10
Maja Szymańska MTS Kwidzyn II10
Marta KwiatkowskaGKS Żukowo10
Aleksandra Frąckowiak Gdyńska Akademia Siatkówki10
Alicja Potrykus UKS Zatoka 95 Puck 10
Wiktoria Wosińska UKS Morena Miastko10
Nikola RaszewskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I10
Daria MyśliwiecUKS Reda Ciechocino II10
Maria SzczudrawaSN Gedania Gdańsk9
Marta BaranowskaPTPS Człuchów9
Olga PalikowskaKATS Alpat Gdynia9
Jowita KraskaPTPS Człuchów9
Jagoda Dąbrowska SPS Lębork 9
Zuzanna MożyszekGedania Gdańsk I9
Natasza PlotzkeUKS Reda Ciechocino II9
Inga MarkowskaSN Gedania Gdańsk9
Natalia DawidowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Nina PlotzkeUKS Reda Ciechocino II8
Milena Pallubicka UKS Zatoka 95 Puck 8
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino II8
Olga JagiełłoSN Gedania Gdańsk8
Magdalena KozikowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Julia Niedbalska MTS Kwidzyn I8
Julia PachowiczKATS Alpat Gdynia8
Natalia DomzałaKATS Alpat Gdynia8
Sylwia Pliskowska UKS Morena Miastko8
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck 8
Dominika DembickaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II8
Paulina JaskulskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II8
Zuzanna NajmrockaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II8
Julia LandowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I8
Malwina PeplińskaUKS Libero MOS Starogard Gd.8
Kinga SzulkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I7
Oliwia SzwedaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I7
Natalia RochońAkademia Piłk Siatkowej Rumia I7
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn III7
Wiktoria Białk UKS Zatoka 95 Puck 7
Aleksandra AlaburdaKATS Alpat Gdynia7
Natalia SzrederMTS Kwidzyn II7
Nikola Kałuża Gedania Gdańsk I7
Aleksandra HermaszewskaMTS Kwidzyn III7
Paula BukowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II7
Karolina WysockaUKS Wilki Chwaszczyno7
Aleksandra GaffkeUKS Zatoka 95 Puck 7
Maja KraśniewskaMTS Kwidzyn III6
Aleksandra PundzisUKS Wilki Chwaszczyno6
Maria Kuc MTS Kwidzyn I6
Natalia Kozioł UKS Morena Miastko6
Martyna PohnkeUKS Wilki Chwaszczyno6
Karolina Kubiak MTS Kwidzyn III6
Kinga BłaszkiewiczSN Gedania Gdańsk6
Natalia FormelaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno5
Julia KarbowskaUKS Libero MOS Starogard Gd.5
Anna LaskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Monika Szymanek UKS Libero MOS Starogard Gd.5
Alicja IwulskaUKS Wilki Chwaszczyno5
Julia PrzybyszewskaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II5
Zofia ApanasewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Julia SadowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Monika Serocka KaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II4
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I4
Maja MoczadłoMTS Kwidzyn II4
Inez EtmańskaSPS Lębork 4
Simona TrybułowskaSPS Lębork 4
Karolina Piesik UKS Libero MOS Starogard Gd.4
Julia ZawadowiczGdyńska Akademia Siatkówki4
Aleksandra LiedtkeSN Gedania Gdańsk4
Oliwia Loose UKS Libero MOS Starogard Gd.4
Dominika Lenkiewicz UKS Zatoka 95 Puck 3
Agata SzatkowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II3
Aurelia Król MTS Kwidzyn I3
Agata Dettlaff UKS Zatoka 95 Puck 3
Julia PaczoskaUKS Reda Ciechocino II3
Dominika Bartos UKS Libero MOS Starogard Gd.3
Paulina Zawalich MTS Kwidzyn III3
Agata OsuchMTS Kwidzyn II2
Agata RuckaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I2
Maria BurczykUKS Libero MOS Starogard Gd.2
Julia MyślińskaUKS Libero MOS Starogard Gd.2
Maja PohlUKS Reda Ciechocino II2
Agnieszka Surawska KATS Alpat Gdynia2
Zofia OlejniczakUKS Wilki Chwaszczyno2
Natalia Świdzińska UKS Morena Miastko2
Aleksandra FordońskaGKS Żukowo2
Agata Bartos UKS Libero MOS Starogard Gd.1
Zuzanna TuskGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Wiktoria WłodarczykGKS Żukowo1
Kornelia MioduckaMTS Kwidzyn II1
Agata HalkiewiczUKS Reda Ciechocino II1
Antonina WiwatowskaGdyńska Akademia Siatkówki1
Zuzanna BielickaUKS Libero MOS Starogard Gd.1
Magdalena WisieckaPTPS Człuchów1
Klaudia Majewska SPS Lębork 1