Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino I21
Maja GłąbAkademia Piłk Siatkowej Rumia I20
Marta Witkowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I20
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino I20
Paulina Bruchman STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I19
Weronika BudzyłaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I19
Kamila Dusowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I19
Oliwia Milkowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I19
Laura Wiśniewska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I19
Kinga Domjan Gedania Gdańsk I18
Nicole Niewolska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I18
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn I18
Martyna Tomoń Akademia Piłk Siatkowej Rumia I18
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn I18
Amelia Wajda Akademia Piłk Siatkowej Rumia I18
Klaudia BazychowskaUKS Reda Ciechocino I18
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn I18
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino I18
Wiktoria Jaśko Gedania Gdańsk I18
Karolina PosańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I18
Natalia Patoka Gedania Gdańsk I18
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino I18
Julia Burdyn UKS AS Trefl Gdańsk I18
Izabela Cybulska Gdyńska Akademia Siatkówki18
Maja Fenikowska UKS AS Trefl Gdańsk I18
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki18
Alicja Gajowniczek UKS AS Trefl Gdańsk I18
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki18
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino I18
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki18
Maja Pawlun UKS AS Trefl Gdańsk I18
Dominika Rodek UKS AS Trefl Gdańsk I18
Julia Piekarska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I18
Emilia Wisińska UKS AS Trefl Gdańsk I18
Agata LeykUKS AS Trefl Gdańsk I18
Dominika OrłowskaUKS AS Trefl Gdańsk I17
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino I17
Kamila OsińskaUKS Reda Ciechocino I17
Katarzyna Świniarska Gedania Gdańsk I17
Martyna Loryńska UKS AS Trefl Gdańsk I17
Nadia Bodnar UKS Morena Miastko17
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino I17
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki17
Sandra Lankamer UKS Morena Miastko17
Marta GrabowskaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II17
Dominika ŻmudzińskaSN Gedania Gdańsk16
Oliwia GrubaGKS Żukowo16
Natalia JasińskaMTS Kwidzyn I16
Martyna Jeżewska GKS Żukowo16
Aleksandra OzolinEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II16
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn I16
Nikola SapkowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II16
Alicja PłotkaGKS Żukowo16
Maja PenkUKS AS Trefl Gdańsk I16
Oliwia ŻywickaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II16
Weronika SzmigieroEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II16
Julia StaniuchAkademia Piłk Siatkowej Rumia I16
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów16
Zofia EjsmontPTPS Człuchów16
Agata MielnikowSN Gedania Gdańsk16
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki16
Weronika Karbownik Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II16
Maja WielgusSN Gedania Gdańsk16
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko15
Karolina Sikora Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I15
Laura GrubaGKS Żukowo15
Karolina Malon Gedania Gdańsk I15
Martyna Tejchman Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I15
Paulina Bańkiewicz SN Gedania Gdańsk15
Klaudia Wiśniewska PTPS Człuchów15
Weronika KloskowskaSN Gedania Gdańsk15
Zuzanna Lipa Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II15
Kinga ŁukomskaSN Gedania Gdańsk15
Jagoda Paszt UKS AS Trefl Gdańsk I15
Martyna Gałek Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I15
Nikola Kubarko Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II15
Ewa PłocharczykSN Gedania Gdańsk15
Paulina GnatowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II15
Weronika KreftKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II14
Karolina CemkaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II14
Małgorzata Wojciechowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I14
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn III14
Sandra Śpiewakowska UKS Morena Miastko14
Joanna Stencel Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I14
Katarzyna DąbrowskaMTS Kwidzyn I14
Pola Pielak STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I14
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn III14
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn III14
Magdalena Nawrot SPS Lębork 14
Zuzanna Sobczyńska GKS Żukowo14
Karolina Żukowska SPS Lębork 14
Agata Radawiec Gedania Gdańsk I14
Aleksandra NiedźwiedźPTPS Człuchów14
Martyna Brzozowska MTS Kwidzyn II14
Agnieszka Cieślik SN Gedania Gdańsk14
Wiktoria WrońskaSPS Lębork 14
Martyna Mierzejewska MTS Kwidzyn II14
Natalia Szewczyk MTS Kwidzyn II14
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca14
Natalia Blank Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I14
Emilia LipińskaUKS Wilki Chwaszczyno14
Ewa CymerUKS Zatoka 95 Puck 14
Weronika Stanulewicz Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II14
Martyna PuzdrowskaUKS Wilki Chwaszczyno14
Agata PlutaSN Gedania Gdańsk14
Natalia KriesePTPS Człuchów14
Nikola Abczyńska SPS Lębork 14
Natalia Makar Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I14
Marta WołoszynPTPS Człuchów14
Kamila FiedorowiczGedania Gdańsk I13
Victoria OttaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II13
Aleksandra Dulińska SPS Lębork 13
Sara SuryśEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I13
Daria Świerk Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I13
Agata Dejnakowska Gedania Gdańsk I13
Milena Szarafińska MTS Kwidzyn I13
Agnieszka Zioło Gedania Gdańsk I13
Kinga Gomółka-KulasGedania Gdańsk I13
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko13
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno13
Zuzanna Góral KATS Alpat Gdynia12
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia II12
Kalina SikorskaUKS Reda Ciechocino II12
Agata Kuczkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca12
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn III12
Weronika RzepkowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II12
Zuzanna Jerzyk MTS Kwidzyn II12
Julaia Manista GKS Wieżyca 2011 Stężyca12
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino II12
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca12
Olga Czaja UKS Zatoka 95 Puck 12
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn III12
Michelle KupraczEnerga-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I12
Patrycja CymanGKS Wieżyca 2011 Stężyca12
Agata KreftUKS Libero MOS Starogard Gd.12
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn II12
Zuzanna Makowska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I12
Weronika AniołkowskaUKS Wilki Chwaszczyno12
Karolina Jędryczka Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I12
Zuzanna KlocekUKS Wilki Chwaszczyno12
Sandra LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno12
Maja Wierzbicka Energa -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II12
Waleria Oprawa MTS Kwidzyn II12
Antonina BurzyńskaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II12
Nikola Trzecińska UKS Morena Miastko12
Kinga LicaUKS Reda Ciechocino II11
Nina ŻurowskaGdyńska Akademia Siatkówki11
Julia KuchtaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II11
Weronika Dejk SPS Lębork 11
Oliwia Wesołowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I11
Aleksandra WasiutaUKS Reda Ciechocino II11
Bianka Kulwikowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Oliwia Kołodziej SPS Lębork 11
Maja Ziemianowicz Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I11
Julia CiesielskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II11
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki11
Eliza GostkowskaSPS Lębork 11
Julia Szawlińska Gedania Gdańsk I11
Julia RomanowskaSPS Lębork 11
Emilia Brucka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I11
Angelika Lubocka Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I11
Aleksandra WołosowiczUKS Reda Ciechocino I11
Magdalena Zioło Gedania Gdańsk I11
Anita Osnowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I11
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki11
Aleksandra Jasiurska Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I11
Monika RedeckaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I11
Julia Kowalska UKS Reda Ciechocino I11
Kinga Korda GKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Natasza SkulichKATS Alpat Gdynia10
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn III10
Katarzyna Kuc MTS Kwidzyn I10
Jessica AdamskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Aleksandra Gajkowska UKS Libero MOS Starogard Gd.10
Amelia Kowalska SPS Lębork 10
Wiktoria Wosińska UKS Morena Miastko10
Patrycja Bućko Gedania Gdańsk I10
Dominika Osmańska UKS Libero MOS Starogard Gd.10
Magdalena PakułaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II10
Nikola RaszewskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I10
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Joanna Pałucka UKS Zatoka 95 Puck 10
Adrianna ZarębskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Marta OkońskaPTPS Człuchów10
Malwina ZielińskaUKS Libero MOS Starogard Gd.10
Natalia Ambroziak UKS Morena Miastko10
Aleksandra Makaruk Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I10
Dominika DoppkeUKS Reda Ciechocino II10
Aleksandra Marcińska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I10
Julia Czapp UKS Zatoka 95 Puck 10
Wiktoria Piotrowska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I10
Zuzanna DylewiczKATS Alpat Gdynia10
Kinga Kiryłko UKS Morena Miastko10
Natalia Furtak KATS Alpat Gdynia10
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno10
Maja Szymańska MTS Kwidzyn II10
Aleksandra Frąckowiak Gdyńska Akademia Siatkówki10
Wiktoria Śmigiel KATS Alpat Gdynia10
Aleksandra MarglarczykEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II9
Inga MarkowskaSN Gedania Gdańsk9
Sandra WentaGKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Agata GuzUKS Libero MOS Starogard Gd.9
Katarzyna Taube GKS Żukowo9
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Weronika LewandowskaKATS Alpat Gdynia9
Marta BaranowskaPTPS Człuchów9
Olga Bernat UKS Zatoka 95 Puck 9
Adrianna PłockaUKS Reda Ciechocino II9
Martyna Damps Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I9
Wioletta Spyra Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I9
Jowita KraskaPTPS Człuchów9
Anna Stybor Gedania Gdańsk I9
Zuzanna MożyszekGedania Gdańsk I8
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck 8
Kinga KreftKATS Alpat Gdynia8
Natasza PlotzkeUKS Reda Ciechocino II8
Malwina PeplińskaUKS Libero MOS Starogard Gd.8
Julia LandowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I8
Natalia DawidowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Milena Pallubicka UKS Zatoka 95 Puck 8
Julia PastwaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II8
Anna Kurowska UKS Libero MOS Starogard Gd.8
Alicja WójciakUKS Libero MOS Starogard Gd.8
Magdalena KozikowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Julia Niedbalska MTS Kwidzyn I8
Roksana Reda MTS Kwidzyn III8
Anna BuszekPTPS Człuchów8
Weronika Grzegorzek KATS Alpat Gdynia8
Sylwia Pliskowska UKS Morena Miastko8
Alicja Potrykus UKS Zatoka 95 Puck 8
Karolina WysockaUKS Wilki Chwaszczyno7
Zuzanna NajmrockaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II7
Milena Berbeć Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I7
Kinga SzulkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I7
Oliwia SzwedaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I7
Olga JagiełłoSN Gedania Gdańsk7
Wiktoria WojdaśSN Gedania Gdańsk7
Adela Lewandowska Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I7
Olga PalikowskaKATS Alpat Gdynia7
Zuzanna Ramczyk Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I7
Marta KwiatkowskaGKS Żukowo7
Maja Zdanowicz Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gd.I7
Aleksandra HermaszewskaMTS Kwidzyn III7
Nikola Kałuża Gedania Gdańsk I7
Marta Mielewczyk UKS Zatoka 95 Puck 7
Paula BukowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II7
Dominika DembickaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II6
Daria MyśliwiecUKS Reda Ciechocino II6
Maria Kuc MTS Kwidzyn I6
Anna SocikAkademia Piłki Siatkowej Rumia II6
Daria ZanderGKS Żukowo6
Natalia Kozioł UKS Morena Miastko6
Aleksandra AlaburdaKATS Alpat Gdynia6
Martyna PohnkeUKS Wilki Chwaszczyno6
Karolina Kubiak MTS Kwidzyn III6
Natalia SzrederMTS Kwidzyn II6
Amelia RoczyniewskaUKS Reda Ciechocino II6
Liliana TaddaUKS Reda Ciechocino II6
Jagoda Dąbrowska SPS Lębork 5
Paulina JaskulskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II5
Natalia RochońAkademia Piłk Siatkowej Rumia I5
Julia KarbowskaUKS Libero MOS Starogard Gd.5
Nina PlotzkeUKS Reda Ciechocino II5
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn III5
Wiktoria Białk UKS Zatoka 95 Puck 5
Anna LaskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Maria SzczudrawaSN Gedania Gdańsk5
Klaudia SudnikUKS Reda Ciechocino II5
Athina GaliatsatosUKS Reda Ciechocino II5
Oliwia Loose UKS Libero MOS Starogard Gd.4
Alicja IwulskaUKS Wilki Chwaszczyno4
Aleksandra PundzisUKS Wilki Chwaszczyno4
Wiktoria KamińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II4
Julia ZawadowiczGdyńska Akademia Siatkówki4
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino II4
Maja KraśniewskaMTS Kwidzyn III4
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino II4
Natalia Kawecka Energa-Akademia Pomorska Czarni Słupsk I4
Natalia DomzałaKATS Alpat Gdynia4
Karolina Piesik UKS Libero MOS Starogard Gd.4
Paulina Zawalich MTS Kwidzyn III3
Dominika Bartos UKS Libero MOS Starogard Gd.3
Aleksandra GaffkeUKS Zatoka 95 Puck 3
Aleksandra LiedtkeSN Gedania Gdańsk3
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno3
Julia PrzybyszewskaEnerga -Akademia Pomorska Czarni Słupsk II3
Dominika Lenkiewicz UKS Zatoka 95 Puck 3
Aurelia Król MTS Kwidzyn I3
Monika Serocka KaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II3
Monika Szymanek UKS Libero MOS Starogard Gd.3
Julia PachowiczKATS Alpat Gdynia3
Maja MoczadłoMTS Kwidzyn II3
Agata Dettlaff UKS Zatoka 95 Puck 3
Aleksandra FordońskaGKS Żukowo2
Natalia Świdzińska UKS Morena Miastko2
Zofia OlejniczakUKS Wilki Chwaszczyno2
Agata OsuchMTS Kwidzyn II2
Maria BurczykUKS Libero MOS Starogard Gd.2
Maja PohlUKS Reda Ciechocino II2
Zuzanna BielickaUKS Libero MOS Starogard Gd.1
Magdalena WisieckaPTPS Człuchów1
Klaudia Majewska SPS Lębork 1
Julia MyślińskaUKS Libero MOS Starogard Gd.1
Agata Bartos UKS Libero MOS Starogard Gd.1
Antonina WiwatowskaGdyńska Akademia Siatkówki1
Zuzanna TuskGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Agata SzatkowskaKaEmKa Grupa Termetal Starogard Gd.II1
Julia PaczoskaUKS Reda Ciechocino II1
Kornelia MioduckaMTS Kwidzyn II1