Komunikat 6 Młodzik 2015/2016

 

Tabela wyników IV turnieju

Grupa A4

Trefl Gdańsk I – Trefl Gdańsk II

2:1 (22:25, 25:16, 16:14)

UKS SUCHANIK Gdańsk – UKS Jedynka Bytów

2:1 (12:25, 25:19, 15:10)

UKS Jedynka Bytów – Trefl Gdańsk I

0:2 (6:25, 14:25)

Trefl Gdańsk II – UKS SUCHANIK Gdańsk

0:2 (22:25, 11:25)

Trefl Gdańsk I – UKS SUCHANIK Gdańsk

2:0 (25:13, 25:13)

UKS Jedynka Bytów – Trefl Gdańsk II

1:2 (27:25, 19:25, 7:15)

Tabela – Grupa A4

drużyna

mecze

punkty

sety

małe punkty

stosunek
setów

stosunek
punktów

1. Trefl Gdańsk I

3

6

6 - 1

163 - 101

5.000

1.614

2. UKS SUCHANIK Gdańsk

3

5

4 - 3

128 - 137

1.333

0.934

3. Trefl Gdańsk II

3

4

3 - 5

153 - 166

0.600

0.922

4. UKS Jedynka Bytów

3

3

2 - 6

127 - 167

0.333

0.760


Spadek do Grupy B5 zespołu – UKS Jedynka Bytów

Grupa B4

Tabela – Grupa B

drużyna

mecze

punkty

sety

małe punkty

stosunek
setów

stosunek
punktów

UKS SET Starogard Gdański

3

5

5 - 3

167 - 148

1.666

1.216

SPS Lębork II

3

5

5 - 3

163 - 157

1.666

1.038

SKS Starogard Gdański

3

5

5 - 4

177 - 166

1.250

1.066

UKS Wilki Chwaszczyno

3

3

1 - 6

126 - 162

0.167

0.777


Awans do Grupy A5 zespołu – UKS SET Starogard Gdański
Spadek do Grupy C5 zespołu – UKS Wilki Chwaszczyno

Grupa C4

MKS KORAB Puck – UKS Piast - B Kobylnica

2:1 (25:23, 24:26, 15:3)

UKS Piast - B Kobylnica – UMKS JURAND Malbork

2:0 (25:23, 25:21)

MKS KORAB Puck – SPS Lębork I

2:0 (25:15, 25:18)

SPS Lębork I – UKS Piast - B Kobylnica

0:2 (24:26, 15:25)

UMKS JURAND Malbork – MKS KORAB Puck

0:2 (20:25, 15:25)

SPS Lębork I – UMKS JURAND Malbork

0:2 (23:25, 17:25)


Tabela – Grupa C4drużyna

 

mecze

punkty

sety

małe punkty

stosunek
setów

stosunek
punktów

MKS KORAB Puck

3

6

6 - 1

164 - 120

5.000

1.367

UKS Piast - B Kobylnica

3

5

5 - 2

153 - 147

2.500

1.041

UMKS JURAND Malbork

3

4

2 - 4

129 - 140

0.500

0.921

SPS Lębork I

3

3

0 - 6

112 - 151

0.000

0.742

Awans do Grupy B5 zespołu – MKS KORAB Puck
Spadek do Grupy D5 zespołu – SPS Lębork I

Grupa D4

UKS OMEGA Gdynia I – UKS OMEGA Gdynia II

2:1 (25:9, 24:26, 15:9)

KATS Alpat Gdynia I – KATS Alpat Gdynia II

2:0 (25:19, 25:18)

KATS Alpat Gdynia I – UKS OMEGA Gdynia II

2:0 (25:14, 25:6)

UKS OMEGA Gdynia I – KATS Alpat Gdynia I

2:0 (25:18, 25:20)

KATS Alpat Gdynia II – UKS OMEGA Gdynia II

2:0 (25:21, 25:20)

UKS OMEGA Gdynia I – KATS Alpat Gdynia II

2:0 (25:16, 25:20)

Tabela – Grupa D4

 

drużyna

mecze

punkty

sety

małe punkty

stosunek
setów

stosunek
punktów

UKS Omega Gdynia I

3

6

6 - 1

164 - 118

5.000

1.390

KATS Alpat Gdynia I

3

5

4 - 2

138 - 107

2.000

1.290

KATS Alpat Gdynia II

3

4

2 - 4

123 - 141

0.500

0.872

UKS Omega Gdynia II

3

3

1 - 6

105 - 164

0.167

0.640

 

Awans do Grupy C5 zespołu – UKS Omega Gdynia I

TERMINARZ V RUNDY – 07.02.2016

GRUPA A5  

  1. Trefl Gdańsk I – gospodarz
  2. UKS SUCHANIK Gdańsk
  3. Trefl Gdańsk II – gospodarz
  4. UKS SET Starogard Gdański

GRUPA B5

  1. UKS Jedynka Bytów – gospodarz
  2. SPS Lębork II
  3. SKS Starogard Gdański
  4. MKS KORAB Puck

GRUPA C5

  1. UKS Wilki Chwaszczyno – gospodarz
  2. 2. UKS Piast - B Kobylnica
  3. UMKS JURAND Malbork
  4. UKS Omega Gdynia I

GRUPA D5

  1. SPS Lębork I
  2. KATS Alpat Gdynia I – gospodarz
  3. KATS Alpat Gdynia II
  4. UKS Omega Gdynia II