PUNKTACJA – ELIMINACJE MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT – KATEGORIA „2”

Lp.

Zespół

I runda

II runda

III runda

Suma

Miejsce

1

UKS JASIENIAK GDAŃSK I

55

31

 

86

1

2

GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI I

50

23

 

73

2-3

3

UKS JASIENIAK GDAŃSK II

47

26

 

73

2-3

4

UKS ZATOKA PUCK I

45

21

 

66

4

5

PSP GNIEŻDŻEWO I

44

18

 

62

5

6

SPS LĘBORK I

43

12

 

53

6

7

MTS SP 6 KWIDZYN I

33,5

20

 

53,5

7

8

KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI I

42

10

 

52

8-9

9

UKS PIAST KOBYLNICA II

41

11

 

52

8-9

10

STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA I

33,5

14

 

47,5

10

11

UKS PIAST KOBYLNICA I

40

7

 

47

11

12

KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI II

38

8

 

46

12-13

13

APS RUMIA I

37

9

 

46

12-13

14

UKS REDA CIECHOCINO I

39

5

 

44

14

15

UKS SUCHANIK GDAŃSK I

27,5

16

 

43,5

15

16

APS RUMIA II

27,5

13

 

40,5

16

17

UKS ZATOKA PUCK II

33,5

1

 

34,5

17-20

18

STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA II

33,5

1

 

34,5

17-20

19

AS TREFL GDAŃSK I

33,5

1

 

34,5

17-20

20

AS TREFL GDAŃSK V

33,5

1

 

34,5

17-20

21

SP MASZEWO LĘBORSKIE

15,5

15

 

30,5

21-22

22

GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI III

27,5

3

 

30,5

21-22

23

GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI II

27,5

1

 

28,5

23-24

24

UKS SUCHANIK GDAŃSK V

27,5

1

 

28,5

23-24

25

AS TREFL GDAŃSK II

27,5

---

 

27,5

25

26

UKS REDA CIECHOCINO II

21,5

6

 

27,5

26

27

UKS JASIENIAK GDAŃSK III

21,5

1

 

22,5

27-31

28

UKS JASIENIAK GDAŃSK V

21,5

1

 

22,5

27-31

29

MTS SP 6 KWIDZYN II

21,5

1

 

22,5

27-31

30

UKS WILKI CHWASZCZYNO II

21,5

1

 

22,5

27-31

31

PSP GNIEŻDŻEWO II

21,5

1

 

22,5

27-31

32

SP SUBKOWY I

---

19

 

19

32

33

MTS SP 6 KWIDZYN III

15,5

2

 

17,5

33

34

SP SUBKOWY II

---

17

 

17

34

35

MKS OLIMPIJCZYK GDAŃSK I

15,5

1

 

16,5

35-38

36

UKS LIBERO ŁEBIEŃ

15,5

1

 

16,5

35-38

37

STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA III

15,5

1

 

16,5

35-38

38

UKS PIAST KOBYLNICA III

15,5

1

 

16,5

35-38

39

SPS LĘBORK II

9,5

1

 

10,5

39-43

40

SPS LĘBORK III

9,5

1

 

10,5

39-43

41

UKS JASIENIAK GDAŃSK IV

9,5

1

 

10,5

39-43

42

UKS SUCHANIK GDAŃSK IV

9,5

1

 

10,5

39-43

43

AS TREFL GDAŃSK III

9,5

1

 

10,5

39-43

44

MKS OLIMPIJCZYK GDAŃSK III

---

10

 

10

44

45

AS TREFL GDAŃSK VI

9,5

---

 

9,5

45

46

UKS WILKI CHWASZCZYNO III

3,5

1

 

4,5

46-51

47

AS TREFL GDAŃSK IV

3,5

1

 

4,5

46-51

48

GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI IV

3,5

1

 

4,5

46-51

49

UKS SUCHANIK GDAŃSK II

3,5

1

 

4,5

46-51

50

UKS SUCHANIK GDAŃSK III

3,5

1

 

4,5

46-51

51

UKS WILKI CHWASZCZYNO I

3,5

1

 

4,5

46-51

52

UKS ZATOKA PUCK III

---

4

 

4

52

53

GKS ŻUKOWO IV

---

1

 

1

53-75

54

GKS ŻUKOWO V

---

1

 

1

53-75

 

p.

Zespół

I runda

II runda

III runda

Suma

Miejsce

55

UKS WILKI CHWASZCZYNO V

---

1

 

1

53-75

56

GKS ŻUKOWO I

---

1

 

1

53-75

57

GKS ŻUKOWO III

---

1

 

1

53-75

58

UKS WILKI CHWASZCZYNO IV

---

1

 

1

53-75

59

KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI IV

---

1

 

1

53-75

60

SPS LĘBORK IV

---

1

 

1

53-75

61

SP SUBKOWY IV

---

1

 

1

53-75

62

MKS OLIMPIJCZYK GDAŃSK II

---

1

 

1

53-75

63

UKS ZATOKA PUCK IV

---

1

 

1

53-75

64

AKADEMIA PLIŃSKIEGO I

---

1

 

1

53-75

65

UKS BRYZA SIEMIROWICE II

---

1

 

1

53-75

66

KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI III

---

1

 

1

53-75

67

AKADEMIA PLIŃSKIEGO II

---

1

 

1

53-75

68

GKS ŻUKOWO II

---

1

 

1

53-75

69

CZARNI SŁUPSK

---

1

 

1

53-75

70

AKADEMIA PLIŃSKIEGO III

---

1

 

1

53-75

71

MTS SP 6 KWIDZYN IV

---

1

 

1

53-75

72

UKS BRYZA SIEMIROWICE I

---

1

 

1

53-75

73

UKS PIAST KOBYLNICA V

---

1

 

1

53-75

74

SP SUBKOWY III

---

1

 

1

53-75

75

UKS PIAST KOBYLNICA IV

---

1

 

1

53-75