W dniach 22-24.03.2019 r. rozgrywane są 1/4 Finałów MP Młodzików

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski>2018/2019>młodzicy>1/4 finału > Kołobrzeg

Klasyfikacja końcowa

 
1  Enea Energetyk Poznań – awans do półfinału MP  
2  TS Koset Grudziądz – awans do półfinału MP  
3  UKS Szamotulanin Szamotuły  
4  Trefl Gdańsk  
5  UKS OPP Powiat Kołobrzeski  
6  MKS Gryf Szczecinek  
podgrupa A
  gospodarz gość wynik wyniki setów
22-03-2019 Trefl Gdańsk Gryf Szczecinek 2:0 25:19, 25:9
22-03-2019 Gryf Szczecinek Energetyk Poznań 0:2 13:25, 10:25
23-03-2019 Energetyk Poznań Trefl Gdańsk 2:0 25:18, 25:16
podgrupa B
  gospodarz gość wynik wyniki setów
22-03-2019 Koset Grudziądz Szamotulanin Szamotuły 2:1 25:20, 20:25, 15:12
22-03-2019 Szamotulanin Szamotuły OPP Powiat Kołobrzeski 2:0 25:18, 25:19
23-03-2019 OPP Powiat Kołobrzeski Koset Grudziądz 0:2 20:25, 21:25
finały
  gospodarz gość wynik wyniki setów
23-03-2019 Energetyk Poznań Szamotulanin Szamotuły 2:0 25:22, 25:15
23-03-2019 Koset Grudziądz Trefl Gdańsk 2:1 16:25, 25:23, 15:11
24-03-2019 Trefl Gdańsk Szamotulanin Szamotuły 0:2 20:25, 22:25
24-03-2019 Energetyk Poznań Koset Grudziądz 2:0 25:19, 25:8
mecz o 5. miejsce
  gospodarz gość wynik wyniki setów
23-03-2019 Gryf Szczecinek OPP Powiat Kołobrzeski 0:2 18:25, 20:2

 

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski>2018/2019>młodzicy>1/4 finału > Starogard Gdański

Klasyfikacja końcowa

 
1  BKS Chemik Bydgoszcz – awans do półfinału MP  
2  UKS SET Starogard Gdański – awans do półfinału MP  
3  UKS Piast Krotoszyn  
4  UKS Suchanik Gdańsk  
5  MUKS Spartakus Lniano  
6  UKS Błyskawica Szczecin  
podgrupa A
  gospodarz gość wynik wyniki setów
22-03-2019 Błyskawica Szczecin Suchanik Gdańsk 0:2 13:25, 23:25
22-03-2019 Suchanik Gdańsk Chemik Bydgoszcz 0:2 10:25, 13:25
  Chemik Bydgoszcz pauzuje 2:0 25:8, 25:8
podgrupa B
  gospodarz gość wynik wyniki setów
22-03-2019 Piast Krotoszyn Spartakus Lniano 2:0 25:17, 25:9
22-03-2019 Spartakus Lniano SET Starogard Gdański 0:2 14:25, 13:25
23-03-2019 SET Starogard Gdański Piast Krotoszyn 2:0 25:12, 25:23
finały
  gospodarz gość wynik wyniki setów
23-03-2019 Chemik Bydgoszcz Piast Krotoszyn 2:0 25:21, 25:15
23-03-2019 SET Starogard Gdański Suchanik Gdańsk 2:0 25:9, 25:15
24-03-2019 Suchanik Gdańsk Piast Krotoszyn 1:2 15:25, 26:24, 9:15
24-03-2019 Chemik Bydgoszcz SET Starogard Gdański 2:1 18:25, 25:16, 15:6
mecz o 5. miejsce
  gospodarz gość wynik wyniki setów
23-03-2019 Błyskawica Szczecin Spartakus Lniano 0:2 12:25, 13:25