7 kwietnia 2017 rna parkiet wyjdą również młodzicy Trefla Gdańsk SA, którzy zostali gospodarzami jednego z ćwierćfinałowych turniejów w swojej kategorii. Podopieczni Ariela Fijoła w grupie A zmierzą się z KS-em Espadonem Szczecin oraz MKS-em Kangurem Nowy Tomyśl, natomiast w grupie B zagrają MUKS Amber Kalisz, MKST Astra Nowa Sól oraz  debiutant w startach Mistrzostw Polski trzeci zespól z Mistrzostw woj. pomorskiego w sezonie 2016/17 UKS Wilki Chwaszczyno.

 

W piątek żółto-czarnych czeka starcie z siatkarzami z Nowego Tomyśla, a w sobotę ze Szczecinem. 8 kwietnia odbędzie się również mecz o 5. miejsce pomiędzy ostatnimi drużynami z obu grup, a także półfinały pomiędzy dwiema najlepszymi drużynami z każdej grupy: I m. gr. A – II m. gr. B oraz II m. gr. A – I m. gr. B. W niedzielę poznamy końcową klasyfikację drużyn.

Arenami zmagań młodych zawodników będą: hala Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ulicy Kołobrzeskiej 61 oraz hala treningowa ERGO ARENY przy pl. Dwóch Miast 1 na granicy Gdańska i Sopotu, przy czym większość spotkań zostanie rozegrana w obiekcie GOS-u.

Szczegółowy harmonogram zmagań 1/4 Mistrzostw Polski Młodzików:

PIĄTEK 07.04 Hala GOS

godz. 11.30

KS Espadon Szczecin – MKS Kangur Nowy Tomyśl

ok. 35 min po zakończeniu poprzedniego spotkania

MKST Astra Nowa Sól – UKS Wilki Chwaszczyno


godz. 15.30

Trefl Gdańsk SA – MKS Kangur Nowy Tomyśl

ok. 35 min po zakończeniu poprzedniego spotkania

MUKS Amber Kalisz – UKS Wilki Chwaszczyno


SOBOTA 08.04


Hala GOS

godz. 10.00

Trefl Gdańsk SA – KS Espadon Szczecin

ok. 35 min po zakończeniu poprzedniego spotkania

MUKS Amber Kalisz – MKST ASTRA Nowa Sól

ok. 35 min po zakończeniu poprzedniego spotkania

III m. gr. A – III m. gr. B (mecz o V m.)

ERGO ARENA
godz. 16.00

I m. gr. A – II m. gr. B

ok. 35 min po zakończeniu poprzedniego spotkania

I m. gr. B – II m. gr. A

NIEDZIELA 09.04 Hala GOS

godz. 10.00

mecz o III miejsce

ok. 35 min po zakończeniu poprzedniego spotkania

mecz o I miejsce

Źródło: Trefl Gdańsk SA i własne