7.04.2018 w SP nr 85 odbyły się ELIMINACJE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W MINISIATKÓWCE „2” DZIEWCZĄT             O PUCHAR KINDER+SPORT – II ETAP. W zawodach wystartowały 72 zespoły.

 

W I etapie graliśmy w 12 grupach po 6 zespołów systemem „każdy z każdym”.Dwie najlepsze drużyny awansowały do dalszej części rozgrywek. Stworzyliśmy 6 grup po 4 zespoły

GRUPA L (I i II miejsce z grup AB)

GRUPA Ł (I i II miejsce z grup CD)

GRUPA M (I i II miejsce z grup EF)

GRUPA N (I i II miejsce z grup GH)

GRUPA O (I i II miejsce z grup IJ)

GRUPA P (I i II miejsce z grup KL)

Pierwsze miejsca z grup L,M,N,O,P,R, walczyły o miejsca 1-6 w turnieju.

Drugie miejsca z grup L,M,N,O,P,R, walczyły o miejsca 7-12 w turnieju.

Trzecie miejsca z grup L,M,N,O,P,R, walczyły o miejsca 13 - 18 w turnieju. Czwarte miejsca kończyły rozgrywki.

Każde dziecko otrzymało dyplom, batona kinder bueno oraz soczek.

1 miejsce UKS JASIENIAK I - 81 pkt. (72+5+3+1)

2 miejsce UKS WILKI CHWASZCZYNO I- 76 pkt. (72+3+1)

3 miejsce UKS PIAST KOBYLNICA I- 73 pkt. (72+1)

 

4 miejsce PĘPOWO I - 71 pkt.

5 miejsce PĘPOWO II- 70 pkt.

6 miejsce UKS PIAST KOBYLNICA II 69 pkt

7 miejsce UKS AS TREFL GDAŃSK I 68 pkt.

8 miejsce SPS LĘBORK II 67 pkt.

9 miejsce SKFiS KaEmKa Starogard Gdański 2 - 66 pkt.

10 miejsce SKFiS KaEmKa Starogard Gdański 1- 65 pkt.

11 miejsce UKS JASIENIAK II - 64 pkt.

12 miejsce SN GEDANIA 1 - 63 pkt.

13 miejsce UKS WILKI /KaEmKa - 62 pkt.

14 miejsce UKS WILKI CHWASZCZYNO 6 - 61 pkt.

15 miejsce SP GNIEŻDŻEWO 2- 60 pkt.

16 miejsce WIEŻYCA STĘŻYCA I- 59 pkt.

17 miejsce APS RUMIA 58 pkt.

18 miejsce UKS WILKI CHWASZCZYNO 5 57 pkt.

 

 

miejsce 19 – 24: 51 pkt.

UKS ZATOKA 95 PUCK 1

SPS LĘBORK 3

SPS LĘBORK 1

PĘPOWO 4

UKS SUBKOWY 2

UKS WILKI CHWASZCZYNO 3

 

Miejsce 25 -36: 45 PUNKTÓW

SN GEDANIA 3

GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI 2

UKS PIAST KOBYLNICA 3

GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI 5

UKS AS TREFL GDAŃSK 2

SN GEDANIA 2

APS RUMIA 1

GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI 1

SP 5 GDAŃSK 1

UKS JASIENIAK 3

WIEŻYCA STĘŻYCA 4

UKS LIBERO ŁEBIEŃ 1

 

 

miejsce 37 - 48: 33 PUNKTY

APS RUMIA 7

UKS MIASTKO 1

UKS SUCHANIK 1

UKS JASIENIAK 4

UKS PIAST KOBYLNICA 4

GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI 3

UKS AS TREFL GDAŃSK 3

UKS SUCHANIK 2

WIEŻYCA STĘŻYCA 2

SP 5 GDAŃSK 3

UKS SUBKOWY 1

GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI 4

 

 

Miejsce 49 -60: 21 PUNKTÓW

PĘPOWO 3

WIEŻYCA STĘŻYCA 3

APS RUMIA 4

APS RUMIA 5

KS ALFA KARTUZY

UKS PIAST KOBYLNICA 5

UKS LIDER DĘBOGÓRZE

APS RUMIA 6

SKFiS KaEmKa Starogard Gdański 4

UKS ZATOKA 95 PUCK 2

SPS LĘBORK 4

SKFiS KaEmKa Starogard Gdański 3

 

Miejsce 61 - 72: 9 PUNKTÓW

UKS WILKI CHWASZCZYNO 2

UKS WILKI CHWASZCZYNO 4

UKS ZATOKA 95 PUCK 3

SP 5 GDAŃSK 2

UKS MIASTKO 2

UKS JASIENIAK 5

SN GEDANIA 4

SN GEDANIA 5

SPS LĘBORK 5

UKS SUCHANIK 3

SP 5 GDAŃSK 4

APS RUMIA 2