Liga Kadetek sezonu 2018/2019

 

 

I Liga 

APS Rumia 

Gedania Gdańsk I 

GKS Wieżyca Stężyca

MTS Kwidzyn I

Gdyńska Akademia Siatkówki

Energa Czarni Słupsk

II Liga 

UKS Orzeł Malbork 

KaEmKa Starogard Gdański

UKS Reda Ciechocino

PTPS Człuchów

SPS Lębork

AS Trefl Gdańsk

III Liga 

Energa Czarni Słupsk II

UKS Libero Starogard Gd.

BAT Sierakowice 

Gedania Gdańsk II

MKS Olimpijczyk Gdańsk

UKS Wilki Chwaszczyno

W LIDZE WOJEWÓDZKIEJ KADETEK UDZIAŁ WEŹMIE 18 ZESPOŁÓW PODZIELONYCH NA:

I LIGA – 6 ZESPOŁÓW ROZSTAWIONYCH PRZEZ WG PWZPS

II LIGA – 6 ZESPOŁÓW

III LIGA – 6 ZESPOŁÓW

ROZEGRANE ZOSTANĄ II RUNDY ELIMINACYJNE W GRUPACH, BARAŻE ORAZ 4 ZESPOŁOWY FINAŁ WOJEWÓDZKI U NAJLEPSZEGO ZESPOŁU RANKINGU

RUNDA I

HARMONOGRAM GIER I LIGA

DATA

 

MECZ

WYNIK

13.10

1

1-6 APS RUMIA – ENERGA CZARNI SŁUPSK

 

13.10

2

5-2 GAS – GEDANIA GDAŃSK I

 

13.10

3

3-4 WIEŻYCA STEŻYCA - MTS KWIDZYN I

 

20.10

4

2-1 GEDANIA GDAŃSK I – APS RUMIA

 

20.10

5

6-3 ENERGA CZARNI SŁUPSK – WIEŻYCA STĘŻYCA

 

20.10

6

4-5 MTS KWIDZYN I – GAS

 

27.10

7

3-1 WIEŻYCA STĘŻYCA – APS RUMIA

 

27.10

8

4-2 MTS KWIDZYN I – GEDANIA GDAŃSK I

 

27.10

9

5-6 GAS – ENERGA CZARNI SŁUPSK

 

10.11

10

1-4 APS RUMIA - MTS KWIDZYN I

 

10.11

11

5-3 GAS – WIEŻYCA STĘŻYCA

 

10.11

12

6-2 ENERGA CZARNI SŁUPSK – GEDANIA I GDAŃSK

 

17.11

13

1-5 APS RUMIA – GAS

 

17.11

14

6-4 ENERGA CZARNI SŁUPSK - MTS KWIDZYN I

 

17.11

15

2-3 GEDANIA I GDAŃŚK - WIEŻYCA STĘŻYCA

 

HARMONOGRAM GIER II LIGA

DATA

 

MECZ

WYNIK

13.10

1

1-6 UKS ORZEŁ MALBORK – AS TREFL GDAŃSK

 

13.10

2

5-2 SPS LĘBORK – KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI

 

13.10

3

3-4 REDA CIECHOCINO – PTPS CZŁUCHÓW

 

20.10

4

2-1 KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI – UKS ORZEŁ MALBORK

 

20.10

5

6-3 AS TREFL GDAŃSK – REDA CIECHOCINO

 

20.10

6

4-5 PTPS CZŁUCHÓW – SPS LĘBORK

 

27.10

7

3-1 REDA CIECHOCINO – UKS ORZEŁ MALBORK

 

27.10

8

4-2 PTPS CZŁUCHÓW - KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI

 

27.10

9

5-6 SPS LĘBORK – AS TREFL GDAŃSK

 

10.11

10

1-4 UKS ORZEŁ MALBORK – PTPS CZŁUCHÓW

 

10.11

11

5-3 SPS LĘBORK – REDA CIECHOCINO

 

10.11

12

6-2 AS TREFL GDAŃSK - KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI

 

17.11

13

1-5 UKS ORZEŁ MALBORK – SPS LĘBORK

 

17.11

14

6-4 AS TREFL GDAŃSK – PTPS CZŁUCHÓW

 

17.11

15

2-3 KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI – REDA CIECHOCINO

 

HARMONOGRAM GIER III LIGA

DATA

 

MECZ

WYNIK

13.10

1

1-6 ENERGA CZARNI SŁUPSK II – UKS WILKI CHWASZCZYNO

 

13.10

2

5-2 OLIMPIJCZYK GDAŃSK – UKS LIBERO STAROGARD GD.

 

13.10

3

3-4 BAT SIERAKOWICE - GEDANIA II GDAŃSK

 

20.10

4

2-1 UKS LIBERO STAROGARD GD. – ENERGA CZARNI SŁUPSK II

 

20.10

5

6-3 UKS WILKI CHWASZCZYNO – BAT SIERAKOWICE

 

20.10

6

4-5 GEDANIA II GDAŃSK – OLIMPIJCZYK GDAŃSK

 

27.10

7

3-1 BAT SIERAKOWICE – ENERGA CZARNI SŁUPSK II

 

27.10

8

4-2 GEDANIA II GDAŃŚK – UKS LIBERO STAROGARD GD.

 

27.10

9

5-6 OLIMPIJCZYK GDAŃSK – UKS WILKI CHWASZCZYNO

 

10.11

10

1-4 ENERGA CZARNI SŁUPSK II – GEDANIA II GDAŃSK

 

10.11

11

5-3 OLIMPIJCZYK GDAŃSK – BAT SIERAKOWICE

 

10.11

12

6-2 WILKI CHWASZCZYNO – UKS LIBERO STAROGARD GD.

 

17.11

13

1-5 ENERGA CZARNI SŁUPSK II – OLIMPIJCZYK GDAŃSK

 

17.11

14

6-4 WILKI CHWASZCZYNO – GEDANIA II GDAŃSK

 

17.11

15

2-3 UKS LIBERO STAROGARD GD. – BAT SIERAKOWICE

 

PO I RUNDZIE:

Z I LIGI DO II SPADAJĄ 5 i 6 ZESPÓŁ, A W JEGO MIEJSCE AWANSUJĄ I i II ZESPÓŁ II LIGI

Z II LIGI DO 3 SPADAJĄ 5 i 6 ZESPÓŁ, A W JEGO MIEJSCE AWANSUJĄ ZWYCIĘZCY III LIGI

ZESPOŁY ZAJMUJĄ MIEJSCA ZASTĘPOWANYCH EKIP 1 MSC II L/5 MSC I LIGI I 2/6

PO I i II RUNDZIE PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY RANKINGOWE

1 MIEJSCE W I LIDZE 18 punktów

6 miejsce w II lidze 7 punktów

6 miejsce w III lidze 1 punkt

RUNDA II

Odwróceni gospodarze + awanse i spadki!

HARMONOGRAM GIER I LIGA

DATA

 

MECZ

WYNIK

8.12

1

 

 

8.12

2

 

 

8.12

3

 

 

15.12

4

 

 

15.12

5

 

 

15.12

6

 

 

5.01

7

 

 

5.01

8

 

 

5.01

9

 

 

12.01

10

 

 

12.01

11

 

 

12.01

12

 

 

19.01

13

 

 

19.01

14

 

 

19.01

15

 

 

HARMONOGRAM GIER II LIGA

DATA

 

MECZ

WYNIK

8.12

1

 

 

8.12

2

 

 

8.12

3

 

 

15.12

4

 

 

15.12

5

 

 

15.12

6

 

 

5.01

7

 

 

5.01

8

 

 

5.01

9

 

 

12.01

10

 

 

12.01

11

 

 

12.01

12

 

 

19.01

13

 

 

19.01

14

 

 

19.01

15

 

 

 

HARMONOGRAM GIER III LIGA

DATA

 

MECZ

WYNIK

8.12

1

 

 

8.12

2

 

 

8.12

3

 

 

15.12

4

 

 

15.12

5

 

 

15.12

6

 

 

5.01

7

 

 

5.01

8

 

 

5.01

9

 

 

12.01

10

 

 

12.01

11

 

 

12.01

12

 

 

19.01

13

 

 

19.01

14

 

 

19.01

15

 

 

 

Po II rundzie zespoły otrzymają punkty rankingowe tak samo jak w rundzie I.

PRZY RÓWNEJ ILOŚCI PUNKTÓW O WYŻSZYM MIEJSCU DECYDUJE NAJWYŻSZY RANKING, A W DRUGIEJ KOLEJNOŚCI BILANS BEZPOŚREDNICH MECZÓW.

RUNDA III BARAŻE :

½ BARAŻY 1 MECZ U WYZEJ ROZSTAWIONEGO ZESPOŁU

25.01.2019 - BARAŻ nr 1 - 5 ZESPÓŁ RANKINGU – 8 ZESPÓŁ RANKINGU

25.01.2019 - BARAŻ nr 2 - 6 ZESPÓŁ RANKINGU – 7 ZESPÓŁ RANKINGU

FINAŁ BARAŻY:

27.01.2019 - BARAŻ nr 3 - 3 ZESPÓŁ RANKINGU – ZWYCIĘZCA BARAŻU NR 2

27.01.2019 - BARAŻ nr 4 - 4 ZESPÓŁ RANKINGU – ZWYCIĘZCA BARAŻU NR 1

RUNDA IV:

FINAŁ WOJEWÓDZKI 4 ZESPOŁY – ORGANIZATOR I ZESPÓŁ RANKINGU – KAŻDY Z KAŻDYM

 

PIĄTEK 1.02.2019 GODZ. 16.00

I ZESPÓŁ RANKINGU – ZWYCIĘZCA BARAŻU NR 4

II ZESPÓŁ RANKINGU – ZWYCIĘZCA BARAŻU NR 3

SOBOTA 2.02.2019 GODZ. 16.00

I ZESPÓŁ RANKINGU – ZWYCIĘZCA BARAŻU NR 3

II ZESPÓŁ RANKINGU – ZWYCIEZCA BARAŻU NR 4

NIEDZIELA 3.02.2019 GODZ. 11.00

ZWYCIĘZCA BARAZU NR 3 - ZWYCIEZCA BARAŻU NR 4

I ZESPÓŁ RANKINGU - II ZESPÓŁ RANKINGU

TURNIEJ DODATKOWY: 15-17.02.2019

¼ FINAŁU MP – 7-10.03.2019

½ FINAŁU MP – 29-31.03.2019

FINAŁ MP – 1-5.05.2019