Informacja od koordynatora rozgrywek mini siatkówki 2019

Koleżanki / Koledzy
 
Po dzisiejszych konsultacjach zmieniliśmy kilka punktów dotyczących organizacji. W związku z tym przesyłam Wam jeszcze raz informacje (mam nadzieję, że wszystko jest). Proszę dajcie znać jak macie jakieś uwagi.
 
Załączniki nr 1,2,3 należy wypełnić do 3 dni po zakończeniu każdej rundy. Dokumenty oraz 5 zdjęć w formie elektronicznej należy przesłać na adres PWZPS. Proszę o przesłanie dodatkowo do mnie załącznika nr 2 w którym należy zebrać informację o danych trenera (potrzebny kontakt, aby można było wystawić fakturę za udział w rozgrywkach - wysyłam Wam dane trenerów, które posiadam, więc można skorzystać). 
 
Każdy organizator otrzyma nowe banery (osobiście Wam dostarczę), na ich tle należy robić zdjęcia (proszę nie używać starych banerów, gdyż Panowie Gruszka i Świderski nie są już "twarzami" Kindera). Ponadto otrzymacie proporczyki, które należy umieścić na dole siatki (w załączniku przesyłam zdjęcie).
 
Na organizację zmieniliśmy kwoty. Za organizację dwójek - 600 złotych, trójek - 500 złotych, czwórek 400 złotych. Za organizację należy wystawić rachunek/fakturę na PWZPS i chciałbym abyście dostarczyli do mnie (lub do związku, ale proszę mnie o tym poinformować). Pieniądze otrzymacie po zakończeniu rozgrywek, wtedy kiedy związek otrzyma pieniądze od PZPS.
 
Za obsługę medyczną zmieniliśmy, że 30 złotych za godzinę jest maksymalną kwotą, a więc 180 złotych powinno wystarczyć. Rachunek/faktura ma być wystawiona na PWZPS - pieniądze na opiekę proszę odliczyć od kwoty wpisowego. Rachunek koniecznie należy dostarczyć do mnie.
 
W załączniku lista zespołów - wpisowe (każde dziecko płaci wpisowe). Proszę zebrać pieniądze w dniu zawodów oraz listę i przekazać do mnie osobiście lub któremuś z moich trenerów. W finale nie ma wpisowego.
 
Jak robić klasyfikację końcową? Jeśli macie dużo zespołów i nie gracie o dalsze miejsca to proponuje policzyć stosunek dużych, potem małych punktów wszystkich zespołów, które zajęły 3, 4 i dalsze miejsca. Do mnie prześlijcie klasyfikację końcową. Punktację zrobię ja i wyślę Wam.
 
Na każdą rundę dostarczę Wam słodycze (takie same dla wszystkich dzieci - Baton Kinder bueno oraz soczek). Proszę o podanie informacji z ilością zespołów najpóźniej na dwa dni przed imprezą. 
 
Wiem, że każdy z nas przygotowując zawody dokłada dużo starań, aby zawody przebiegały sprawnie, aby trenerzy mieli jakiś poczęstunek, aby dzieciaki, które pomagają dostały jakąś pizzę za pomoc lub coś innego, dlatego zwiększyliśmy kwotę na organizację kategorii, w których startuje więcej zespołów, co za tym idzie więcej pracy i sędziów. Nikt z nas nie chciałby dokładać do organizacji! 
 
Pieniądze z wpisowego w części będą pokrywały wasze wynagrodzenia oraz zakup słodyczy. Kinder + Sport daje 10.000 złotych oraz około 2.000 złotych dokłada PWZPS (ta kwota może będzie większa). Ponieważ zwiększyliśmy koszty, może nie wystarczyć na dodatkowe nagrody dla wszystkich finalistów. Jeśli uda Wam się zaoszczędzić na obsłudze medycznej to może będziemy mogli zakupić koszulki dla wszystkich uczestników, ale taką informację podam Wam po zakończeniu eliminacji.
 
Pamiętajcie, że zależy mi, aby każdy z Was był zadowolony i chętnie organizował rundy (jedno już wiem, że w przyszłym roku organizator nie będzie wpłacał wpisowego, bo łatwiej będzie prosić rodziców o pomoc). 
W końcu działamy razem dla dobra naszych dzieciaków, a każdy za swoją pracę chciałby być doceniony.
 
*******
 
Pozdrawiam
Krzysztof Jankowski