Pierwsze wyniki 1/2 MP Juniorek (bez awansu zespołów z woj. pomorskiego)

Turniej w Tomaszowie Mazowieckim

tabela wyników

  gospodarz gość wynik wyniki setów
15-03-2019 Dargfil Tomaszów Maz. Sparta Braniewo/Malbork 3:0 25:17, 25:20, 25:22
15-03-2019 Elite Volley Kraków Volley Piła 1:3 25:27, 25:17, 21:25, 23:25
 
16-03-2019 Sparta Braniewo/Malbork Volley Piła 0:3 15:25, 16:25, 15:25
16-03-2019 Dargfil Tomaszów Maz. Elite Volley Kraków 3:0 25:23, 25:18, 25:21
 
17-03-2019 Elite Volley Kraków Sparta Braniewo/Malbork 3:2 21:25, 25:13, 22:25, 25:18, 15:11
17-03-2019 Volley Piła Dargfil Tomaszów Maz.    

 Tabela Wyników

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 2 4 6:0 150:121
2 SPS Volley Piła 2 4 6:1 169:140
3 Elite Volley Kraków 3 4 4:8 264:261
4 Golden Sparta Braniewo/Malbork 3 3 2:9 197:258

Turniej w Dąbrowie Górniczej

data gospodarz gość wyniki setów
15-03-2019 MKS Dąbrowa Górnicza APS Rumia 3:0 25:17, 25:13, 25:18
15-03-2019 Energetyk Poznań Atena Warszawa 3:0 25:23, 25:20, 25:18
 
16-03-2019 APS Rumia Atena Warszawa 3:2 6:25, 25:21, 20:25, 25:17, 15:9
16-03-2019 MKS Dąbrowa Górnicza Energetyk Poznań 3:2 17:25, 25:21, 25:17, 11:25, 15:9
 
17-03-2019 Energetyk Poznań APS Rumia 3:0 25:19, 25:14, 25:13
17-03-2019 Atena Warszawa MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 25:20, 26:28, 25:20, 14:25, 15:13

tabela wyników

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 ENEA Energetyk Poznań 3 5 8:3 247:200
2 MKS Dąbrowa Górnicza 3 5 8:5 274:250
3 UKS Atena Warszawa 3 4 5:8 263:272
4 APS Rumia 3 4 3:8 185:247
 

tabela wyników

 

Turniej w Bydgoszczy

  gospodarz gość wynik wyniki setów
15-03-2019 Pałac Bydgoszcz San Pajda Jarosław 3:0 25:17, 25:14, 25:16
15-03-2019 Gedania Gdańsk Szóstka Mielec 1:3 23:25, 25:20, 18:25, 18:25
 
16-03-2019 San Pajda Jarosław Szóstka Mielec 3:0 25:18, 25:12, 25:22
16-03-2019 Pałac Bydgoszcz Gedania Gdańsk 3:0 25:15, 25:18, 25:13
 
17-03-2019 Gedania Gdańsk San Pajda Jarosław 1:3 25:19, 8:25, 23:25, 18:25
17-03-2019 Szóstka Mielec Pałac Bydgoszcz  0:3 17:25, 18:25, 12:25

tabela wyników

tabela wyników

miejsce drużyna mecze punkty sety małe punkty
1 KS Pałac Bydgoszcz 3 6 9:0 225:140
2 MKS San Pajda Jarosław 3 5 6:4 216:201
3 UKS SMS Szóstka Mielec 3 4 3:7 194:234
4 Gedania Gdańsk 3 3 2:9 204:264
punktacja