PUNKTACJA – ELIMINACJE MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT – KATEGORIA „3” po III rundach

Lp.

Zespół

I runda

II runda

III runda

Suma

Miejsce

1

UKS WILKI CHWASZCZYNO I

39

49

37

125

1

2

SP PĘPOWO I

34

44

29

107

2

3

UKS PIAST KOBYLNICA I

26

41

32

99

3

4

SPS LĘBORK I

31

38

26

95

4

5

APS RUMIA I

23

39

27

89

5

6

GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI I

28

32

25

85

6

7

UKS WILKI CHWASZCZYNO III

25

35

21

81

7

8

GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI II

24

34

23

81

8

9

AS TREFL GDAŃSK I

27

33

20

80

9

10

SPS LĘBORK II

17

36

24

77

10

11

UKS WILKI CHWASZCZYNO II

29

37

10

76

11

12

KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI

21

28

22

71

12

13

UKS PIAST KOBYLNICA II

20

29

19

68

13

14

SP PĘPOWO II

22

27

17

64

14

15

MKS OLIMPIJCZYK GDAŃSK I

11

26

18

55

15

16

SP PĘPOWO III

14

24

15

53

16

17

APS RUMIA II

4

30

14

48

17

18

UKS REDA CIECHOCINO

12

22

11

45

18

19

MKS OLIMPIJCZYK GDAŃSK II

4

31

9

45

19

20

STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA I

19

19

6

44

20

21

UKS SUCHANIK GDAŃSK I

18

9

13

40

21

22

GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI III

4

25

5

34

22

23

UKS ZATOKA PUCK II

16

17

---

33

23

24

UKS ZATOKA PUCK III

13

18

---

31

24

25

STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA II

8

7

12

27

25

26

SPS LĘBORK III

4

16

7

27

26

27

AS TREFL GDAŃSK II

10

---

16

26

27

28

UKS ZATOKA PUCK I

4

21

---

25

28

29

UKS BRYZA SIEMIROWICE

---

23

---

23

29

30

WIEŻYCA 2011 STĘŻYCA III

---

20

--

20

30

31

UKS LIBERO ŁEBIEŃ

9

10

---

19

31

32

UKS SUCHANIK GDAŃSK II

15

2

---

17

32

33

WIEŻYCA 2011 STĘŻYCA II

---

15

---

15

33

34

APS RUMIA III

---

14

---

14

34

35

GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI IV

---

13

1

14

35

36

WIEŻYCA 2011 STĘŻYCA I

---

12

---

12

36

37

AKADEMIA PLIŃSKIEGO II

---

11

---

11

37

38

SPS LĘBORK IV

---

8

3

11

38

39

STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA III

---

---

8

8

39

40

MKS OLIMPIJCZYK GDAŃSK III

---

4

4

8

40

41

UKS SUCHANIK GDAŃSK III

---

6

---

6

41

42

AKADEMIA PLIŃSKIEGO I

---

5

---

5

42

43

UKS WILKI CHWASZCZYNO IV

4

---

---

4

43-44

44

SP SUBKOWY

4

---

---

4

43-44

45

SPS LĘBORK V

---

3

---

3

45

46

UKS PIAST KOBYLNICA III

---

---

2

2

46

47

UKS ZATOKA PUCK IV

---

1

---

1

47