Zwycięskie drużyny za 1. miejsce otrzymały puchar, voucher na wyjazd na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w dniach 1-3 sierpnia do Krakowa. Do tego limitowaną wersję plakatu reprezentacji Polski z autografami oraz piłki (po jednej - dla każdej zawodniczki i zawodnika oraz trenera).

Zespoły, które zajęły 2. i 3. miejsce w nagrodę otrzymały puchar oraz  imitowaną wersję plakatu reprezentacji Polski z autografami oraz piłki (po jednej - dla każdej zawodniczki i zawodnika oraz trenera).

Dodatkowo każda zawodniczka i zawodnik XXV Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport otrzymała pamiątkowy medal, dyplom, koszulkę, bidon na wodę Kinder+Sport, ręcznik Kinder+Sport, worek sportowy Kinder+Sport oraz Voucher o wartości 100zł, który można zamienić na bilet na wejście na dowolny mecz reprezentacji Polski w tym sezonie.

Trzy najlepsze drużyny Wielkiego Finału Kinder+Sport 2019
Dwójki dziewcząt:
1. Polonez Wyszków w składzie: Aleksandra Gołębiewska, Liliana Wójcik, trener: Marta Wójcik
2. UKS JASIENIAK GDAŃSK w składzie: Antonina Szmurło, Maja Miotk, Maya Przychodzka, trener: Krzysztof Sałata
3. Victoria Lubowidz w składzie: Nikola Szostek, Oliwia Sieklicka, Zofia Babska, trener: Damian Zborowski

Dwójki chłopców
1. UKS Jedynka Międzyrzecz I w składzie: Piotr Grobelny, Tymon Humeniuk, Alan Stachowiak, trener: Anna Grobelna
2. PSP Domecko/SP 11 Kędzierzyn-Koźle w składzie: Aleksander Peljan, Bartosz Blachucik, trener: Janusz Blachucik
3. Bzura Ozorków w składzie: Oliwier Kuropatwa, Kryspin Dośpiał, Jan Pacholski, trener: Kamil Kuropatwa

Trójki dziewcząt
1. MKS Dwójka Zawiercie w składzie: Julia Jędros, Maria Opora, Magdalena Olszowiec, Nadia Siuda, Amelia Podsiadło, trener: Wiesława Siuda
2. Łaskovia Łask w składzie: Martyna Bulzacka, Martyna Michalak, Karolina Kulczyńska, Hanna Puchała, Anna Martynowska, trener: Maja Lipowska
3. Akademia SOS Toruń Lniano w składzie: Julia Krajewska, Oliwia Ziółkowska, Oliwia Pawłowska, Wiktoria Fudala, trener: Jerzy Wawrzyn

Trójki chłopców
1. PSP 11 Kędzierzyn- Koźle w składzie: Marcel Steyer, Aleksander Kopania, Łukasz Siemiaszko, Dawid Banasik, trener: Marcin Nurski
2. Uczniowski Klub Sportowy Koral Wrocław w składzie: Bartosz Chrzanowski, Dawid Górecki, Kacper Gajda, Karol Stasiak, Łukasz Tynecki, trener: Tomasz Pajor
3. TREFL Gdańsk w składzie: Kamil Kuras, Marcel Kiciński, Filip Falkowski, Igor Nurkiewicz, trener: Paweł Deguć

Czwórki dziewcząt
1. MKS Dwójka Zawiercie w składzie: Katarzyna Pietruszka, Joanna Garncarz, Zofia Brzoza, Maja Trefon, Wiktoria Kalinowska, Aleksandr Walczak, trener: Wacław Gębarski
2. UKS JASIENIAK GDAŃSK w składzie: Zofia Binduga, Małgorzata Więcko, Matyna Rytlewska, Emilia Piątek, Pola Joszczak, trener: Konrad Januszewski
3. MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce w składzie: Magdalena Pieczko, Dominika Sowa, Paulina Łabuz, Iwona Książek, Jagoda Kozak, Łucja Łacny, trener: Mikołaj Wojtyczka

Czwórki chłopców
1. MKS BZURA Ozorków w składzie: Jakub Urbanowicz, Maciej Pacholski, Kamil Majchrzak, Oskar Kurpiński, Maksymilian Błaszczyk, Adam Bechciński, trener: Grzegorz Pawłowski
2. KS WIFAMA Łódź w składzie: Dawid Walenciak, Jakub Szczepański, Bartosz Kozłowski, Szymon Wiśniewski, Szymon Szustowski, trener: Krzysztof Domagała
3. KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI w składzie: Filip Szlachcikowski, Kamil Celer, Marek Bielecki, Dorian Walentynowicz, Tymon Niedziela, Nikodem Małkiewicz, trener: Tomasz Lamek

Końcowa klasyfikacja drużyn Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport
Dwójki dziewcząt

1. Victoria Lubowidz – TRENER: Damian Zborowski
2. UKS JASIENIAK GDAŃSK - TRENER: Krzysztof Sałata
3. Polonez Wyszków - TRENER: Marta Wójcik
4. MUKS Joker Świecie - TRENER: Żaneta Zaręba
5. UKS Ares Nowa Sól I – TRENER: Marek Snoch
6. KS MOSIR GIŻYCKO – TRENER: Krzysztof Maksimowski
7. ECO UNI Opole - TRENER: Weronika Filipczak
8. MKS S.A Dąbrowa Górnicza - TRENER: Paulina Dyc Bażanowska
9. JKS SMS AMS Jastrzębie – TRENER: Marta Olszowska
10. UMKS TUSZYN – TRENER: Adrian Michalik
11. Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków - TRENER: Piotr Pawłowski
12. STS Sandecja Nowy Sącz - TRENER: Mateusz Szlachcic
13. MKS "Skałka" Annopol - TRENER: Renata Ul
14. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW - TRENER: Mirosław Wojtoń
15. SAS SEJNY 1 - TRENER: Andrzej Rapczyński
16. AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY'' - TRENER: Marcin Bieńkowski
17. MUKS JANTAR Kalisz - TRENER: Agata Płucienniczak
18. LUKS SUKCES Komprachcice - TRENER: Małgorzata Szczubiał
19. LIDER Konstantynów Ł. - TRENER: Sławomir Kołcz
20. UKŻPS Kościan - TRENER: Robert Walenciak
21. UKS ZATOKA PUCK - TRENER: Sławomir Gojka
22. KS Stal Grudziądz - TRENER: Michał Kuskowski
23. UKS SET WASILKÓW - TRENER: Paweł Nowicki
24. VICTORIA Kazimierza Wielka - TRENER: Izabela Feldy
25. WILKOWO - TRENER: Edward Szudzich
26. KPS Nowa Dęba I - TRENER: Robert Suska
27. LIDER CHOJNA - TRENER: Piotr Grejman
28. SPS Zbąszynek - TRENER: Kamil Hołyński
29. KPS Nowa Dęba II - TRENER: Jerzy Lis
30. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska - TRENER: Konrad Rechnio
31. Fun Sport Kielce - TRENER: Agnieszka Kamińska
32. SAPS LIBERO BANIE 1 - TRENER: Andrzej Wołoszyn

Dwójki chłopców
1. UKS Jedynka Międzyrzecz I - TRENER: ANNA GROBELNA
2. PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle - TRENER: JANUSZ BLACHUCIK
3. MKS BZURA Ozorków - TRENER: KAMIL KUROPATWA
4. SUKSS SUWAŁKI 1 – TRENER: BARTOSZ JASIŃSKI
5. DMKS PLAS Kielce – TRENER: DARIUSZ SZCZUBIAŁ
6. Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel – TRENER: JAKUB DAJEWSKI
7. IKS ATAK ELBLĄG – TRENER: MONIKA TCHÓRZEWSKA
8. WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI – TRENER: PIOTR KAMIŃSKI
9. SUKSS SUWAŁKI 2 - TRENER: BARTOSZ JASIŃSKI
10. SKPS Dunajec Nowy Sącz – TRENER: DARIUSZ SOBCZYK
11. UKS Trójka Kobyłka – TRENER: PIOTR SZYMANOWSKI
12. UKS SMS JOKER Piła – TRENER: JAKUB RADOMSKI
13. Anbud MKS Będzin – TRENER: MARCIN KANTOR
14. SP 12 Tomaszów Maz. - TRENER: CEZARY ŚWIECH
15. TREFL GDAŃSK – TRENER: OSKAR JANISZEWSKI
16. SP3 Leżajsk I – TRENER: JAN MACH
17. AKADEMIA UKPS LUBIN – TRENER: PRZEMYSŁAW CEDRO
18. PKS PIAST Poniec – TRENER: ŁUKASZ KUBECZKA
19. Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice – TRENER: TOMASZ CHMURA
20. MKS Skałka Annopol – TRENER: JÓZEF WOJTASZEK
21. Zawkrze Mława – TRENER: JERZYGAWLIKOWSKI
22. AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 – TRENER: GRZEGORZ DRĘTKIEWICZ
23. SP1 Szprotawa – TRENER: TADEUSZ WIECH
24. TS KOSET Grudziądz – TRENER: DAGMARA KOSIŃSKA
25. UKS Kinder Volleyball Wałbrzych – TRENER: ŁUKASZ JURCZYŃSKI
26. G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 – TRENER:DARIUSZ BRAMBOR
27. START Dobromierz – TRENER: SEBASTIAN OLCZYK
28. UKS Tempo Chełm – TRENER: WOJCIECH MISZCZUK
29. AZS OŚ Toruń – TRENER: PRZEMYSŁAW GRADEK
30. SP3 Leżajsk II – TRENER: GRZEGORZ POTOCZNY
31. APS TRUSO ELBLĄG – TRENER: MAREK GRUDZIŃSKI
32. Akademia Młodego Siatkarza Opole – TRENER: MATEUSZ BERLIK

Trójki dziewcząt

1. MKS Dwójka Zawiercie – TRENER: Wiesława Siuda
2. ŁASKOVIA Łask – TRENER: Maja Lipowska
3. Akademia SOS Toruń Lniano – TRENER: Jerzy Wawrzyn
4. SP PĘPOWO – TRENER: Marek Siemborski
5. Klub Sportowy GORCE Nowy Targ – TRENER: Karol Majewski
6. Sparta Warszawa – TRENER: Miłosz Piersa
7. UKS WILKI CHWASZCZYNO – TRENER: Katarzyna Przeperska
8. SKPS Dunajec Nowy Sącz – TRENER: Arkadiusz Dylowicz
9. UKS BARNIM GOLENIÓW 1 – TRENER: Anna Gołębiowska
10. JKS SMS Jastrzębie – TRENER: Artur Olszowski
11. Beta Błonie – TRENER: Krzysztof Trochimiak
12. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW – TRENER: Natalia Rosiak
13. TKS SIATKARZ Jarocin – TRENER: Adam Sobczak
14. SPS-VOLLEY Piła – TRENER: Tomasz Idzikowski
15. REKORD ZAMBRÓW 1 – TRENER: Łukasz Kujawa
16. 13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz. – TRENER: Piotr Jedyk
17. ECO UNI Opole – TRENER: Dorota Rusin
18. UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 – TRENER: Małgorzata Wrońska
19. LUKS SUKCES Komprachcice – TRENER: Magdalena Szczubiał
20. UKS Ares Nowa Sól I – TRENER: Rafał Snoch
21. Zahir Volley Wschowa – TRENER: Damian Przybecki
22. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska – TRENER: Konrad Rechnio
23. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach – TRENER: Piotr Głowacki
24. KS MOSIR GIŻYCKO – TRENER: Iwona Kochanowska
25. SAS SEJNY 1 – TRENER: Bartosz Tomczyk
26. TS Koset Grudziądz – TRENER: Justyna Czapla
27. SP 3 Wrocław – TRENER: Marcin Murdzek
28. Fun Sport Kielce – TRENER: Marek Dzięgiel
29. UMKS MIKRO EŁK – TRENER: Julia Rzepnicka
30. SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska – TRENER: Grzegorz Piszcz
31. KPS Nowa Dęba I – TRENER: Urszula Nowak
32. SP Piwoda – TRENER: Witold Zając

Trójki chłopców
1. PSP 11 Kędzierzyn-Koźle - TRENER: MARCIN NURSKI
2. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW - TRENER: TOMASZ PAJOR
3. TREFL GDAŃSK - TRENER: PAWEŁ DEGUĆ
4. MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK - TRENER: SEBASTIAN ROMAŃCZUK
5. MKS BZURA Ozorków – TRENER: IWONA POBROTYN
6. IUKS JEDYNKA Poznań – TRENER: MARCIN STACHOWSKI
7. UMKS MOS Wola Warszawa – TRENER: MATEUSZ BEHR
8. KS Stal Grudziądz – TRENER: WOJCIECH KRUPA
9. AKADEMIA UKPS LUBIN - TRENER: EMIL SZYMAŃSKI
10. ENEA ENERGETYK Poznań – TRENER: SZYMON KUROWSKI
11. KS WIFAMA Łódź – TRENER: RAFAŁ SZCZEŚNIAK
12. AKS MOS Rzeszów I – TRENER: BARTŁOMIEJ SKOWRON
13. Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków – TRENER: PRZEMYSŁAW PŁACZEK
14. Sikret Gliwice - TRENER: JACEK DOBRANOWSKI
15. UKS Jedynka Międzyrzecz – TRENER: ALOJZY GROBELNY
16. UKS Trójka Kobyłka – TRENER: KONRAD SKOREK
17. WARMIA – TRENER: KRZYSZTOF KOCHANOWSKI
18. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO – TRENER: DARIUSZ BALEWICZ
19. UKS SUCHANIK GDAŃSK – TRENER: KRZYSZTOF JANKOWSKI
20. SKPS Dunajec Nowy Sącz – TRENER: KINGA MĘŻYK
21. SK Górnik Radlin – TRENER: MAREK PRZYBYSZ
22. AKS MOS Rzeszów II – TRENER: SEBASTIAN WARCHAŁOWSKI
23. UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ – TRENER: ADAM CZASZYŃSKI
24. DMKS PLAS Kielce – TRENER: DARIUSZ PAWEŁCZYK
25. Klub Sportowy ARENA Busko – TRENER: MARIUSZ PANEK
26. SUKSS SUWAŁKI 1 – TRENER: ARTUR ŁABACZ
27. SP 3 Nysa – TRENER: EWA STRUKOWSKA
28. AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN – TRENER: GRZEGORZ DRĘTKIEWICZ
29. SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz – TRENER: JAKUB SUŁKOWSKI
30. MKS "Skałka" Annopol – TRENER: JÓZEF WOJTASZEK
31. MKS "Skałka" Annopol 2 – TRENER: JÓZEF WOJTASZEK
32. Młoda Astra Nowa Sól – TRENER: KAMIL SANDECKI

Czwórki dziewcząt

1. MKS Dwójka Zawiercie – TRENER: Wacław Gębarski
2. UKS JASIENIAK GDAŃSK – TRENER: Konrad Januszewski
3. MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce – TRENER: Mikołaj Wojtyczka
4. MUKS Joker Świecie – TRENER: Agnieszka Szczewczyk
5. VICTORIA LUBOWIDZ – TRENER: Artur Kubkowski
6. UKS LIDER Rokietnica – TRENER: Dorota Szyszka
7. GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN – TRENER: Dominika Leśniewicz
8. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna – TRENER: Agnieszka Szczypka
9. LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł. – TRENER:Paweł Mikołajczyk
10. LIDER Konstantynów Ł. – TRENER: Ewa Piórkowska
11. MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA – TRENER: Piotr Godula
12. STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK TRENER: Maria Mróz
13. UKS Trójka Sulechów – TRENER: Marcin Bilon
14. ECO UNI Opole – TRENER: Rafał Doliński
15. VEGA MOSiR Stalowa Wola – TRENER: Paweł Bazan
16. Szkoła Podstawowa w Kluczewsku – TRENER: Tomasz Dębowski
17. SAS SEJNY 1 -TRENER: Jacek Zajkowski
18. SP 18 KOSZALIN - TRENER: Agnieszka Kaczmarek
19. GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel – TRENER: Ryszard Primel
20. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW – TRENER: Monika Żurek
21. Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków – TRENER: Oliwia Kawiorska
22. UKS OLIMPIK MOŃKI– TRENER: Jolanta Rafało
23. LUKS Sukces Komprachcice – TRENER: Piotr Szczubiał
24. UKS SALOS EŁK– TRENER: Piotr Korzeń
25. Zahir Volley Wschowa – TRENER: Jarosław Szwarc
26. SL Salos Kalina Lublin – TRENER: Czesław Gębala
27. MKS Gala Skarżysko-Kamienna – TRENER: Cezary Lisowski
28. WTS Włocławek – TRENER: Tomasz Zieliński
29. SMS SP3 PLAS GRYFICE – TRENER: Przemysław Melnik
30. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska – TRENER: Izabella Łukaszuk
31. Sparta Rzeszów – TRENER: Tomasz Kamuda
32. KURIANVOLLEY OLSZTYN – TRENER: Adam Kurian

Czwórki chłopców
1. MKS BZURA Ozorków – TRENER: Grzegorz Pawłowski
2. KS WIFAMA Łódź – TRENER: Krzysztof Domagała
3. KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI – TRENER: Tomasz Lamek
4. Anbud MKS Będzin – TRENER: Paweł Dorecki
5. UMKS MOS Wola Warszawa – TRENER: Damian Włoch
6. UKS JASIENIAK GDAŃSK – TRENER: Iwona Wilkowska
7. Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków – TRENER: Katarzyna Malinowska
8. SKPS Dunajec Nowy Sącz – TRENER: Leszek Macheta
9. UKS Serbinów Biała Podlaska – TRENER: Paweł Wasiak
10. SP-2 Strzyżów – TRENER: Andrzej Charzewski
11. Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel – TRENER:
12. UKS PIAST Krotoszyn – TRENER: Piotr Robakowski
13. UKS Trójka Sulechów I – TRENER: Mieczysław Puchalski
14. AKS Rzeszów – TRENER: Kamil Książek
15. MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK – TRENER: Andrzej Walicki
16. AKADEMIA UKPS LUBIN – TRENER: Przemysław Cedro
17. UKS 21 BIAŁYSTOK – TRENER: Łukasz Kuźma
18. TS KOSET– TRENER: Jacek Nowak
19. PSP 11 Kędzierzyn-Koźle – TRENER: Katarzyna Banasiak
20. SP ŁOCHOWO – TRENER: Andrzej Izdebski
21. SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1 – TRENER: Jarosław Piotrowski
22. IKAR LEGNICA – TRENER: Bogusław Pieluch
23. UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP – TRENER: Łukasz Karasiewicz
24. SP 21 Lublin – TRENER: Piotr Fijołek
25. STS Olimpia Sulęcin – TRENER: Tomasz Kowalski
26. SP 3 Darłowo – KS Stocznia Darłowo M&W– TRENER: Edmund Surdel
27. STS Skarżysko-Kamienna – TRENER: Tomasz Frąckiewicz
28. Saska Warszawa– TRENER: Kamil Jeż
29. IKS ATAK ELBLĄG – TRENER: Dawid Woźny
30. START Dobromierz – TRENER: Sebastian Olczyk
31. SP 3 Nysa – TRENER: Przemysław Kaczmarczyk
32. UKS 9 Leszno – TRENER: Filip Wrotkowski