Znalezione obrazy dla zapytania gif zgłoszenie PWZPS podaje stan zgłoszeń na dzień 22.08.2019.

 

Lp. Drużyna Kategoria Klub Data zgłoszenia
1 Gdyńska Akademia Siatkówki Młodzicy Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki 2019-07-16
2 UKS Jasieniak Młodzicy Uczniowski Klub Sportowy ''JASIENIAK'' 2019-07-24
3 SPS Lębork Młodzicy Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork 2019-08-06
4 MKS Korab POSM Puck Młodzicy Międzyszkolny Klub Sportowy ''KORAB'' 2019-08-07
5 Trefl Gdańsk SA I Młodzicy Trefl Gdańsk SA 2019-08-11
6 Trefl Gdańsk SA II Młodzicy Trefl Gdańsk SA 2019-08-11
7 KATS Alpat Gdynia Młodzicy Koleżeńsko Amatorskie Towarzystwo Sportowe ''ALPAT'' 2019-08-11
8 GKS Stoczniowiec Młodzicy Gdański Klub Sportowy "Stoczniowiec" 2019-08-11
9 UKS Wilki Młodzicy Uczniowski Klub Sportowy "WILKI" 2019-08-11
10 UKS Olimpijczyk/Jurand Pruszcz Gd. Młodzicy Uczniowski Klub Sportowy OLIMPIJCZYK Pruszcz Gd. 2019-08-12
11 KaEmKa Młodzicy Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu "KaEmKa" 2019-08-15
12 UKS w Jastarni Młodzicy Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni 2019-08-21
13 UKS Suchaniak Gdańsk Młodzicy Uczniowski Klub Sportowy "SUCHANIK" 2019-08-22
14 Gdyńska Akademia Siatkówki Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki 2019-07-16
15 Team GAS 2007 Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki 2019-07-16
16 UKS Jasieniak Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy ''JASIENIAK'' 2019-07-24
17 Energa Czarni Słupsk Młodziczki Towarzystwo Piłki Siatkowej "CZARNI" 2019-07-17
18 UKS Reda Ciechocino Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy REDA CIECHOCINO" 2019-07-20
19 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłki Siatkowej Trefl Gdańsk 2019-07-24
20 Golden Orzeł Malbork Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy ''ORZEŁ'' Malbork 2019-08-06
21 SPS Lębork Młodziczki Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork 2019-08-06
22 GKS Wieżyca 2011 Stężyca Młodziczki Gminny Klub Sportowy "Wieżyca 2011" Stężyca 2019-08-08
23 UKS ,,Libero'' MOS Starogard Gdański Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy "LIBERO" Starogard Gdański 2019-08-08
24 KATS Alpat Gdynia Młodziczki Koleżeńsko Amatorskie Towarzystwo Sportowe ''ALPAT'' 2019-08-11
25 Gedania SA Młodziczki GEDANIA SPÓŁKA AKCYJNA 2019-08-11
26 APS Rumia I Młodziczki Stowarzyszenie Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2019-08-11
27 APS Rumia II Młodziczki Stowarzyszenie Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2019-08-11
28 UKS Wilki Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy "WILKI" 2019-08-11
29 KaEmKa Młodziczki Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu "KaEmKa" 2019-08-15
30 MTS Kwidzyn I Młodziczki Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe 2019-08-19
31 MTS Kwidzyn II Młodziczki Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe 2019-08-19
32 MTS Kwidzyn III Młodziczki Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe 2019-08-19
33 KS Bat Sierakowice Młodziczki Klub KS BAT Sierakowice 2019-08-19
34 UKS Zatoka 95 Puck Młodziczki Uczniowski Klub Sportowy '' ZATOKA 95'' Puck 2019-08-20
35 AS Daniela Pilńskiego Młodziczki Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego 2019-08-21
36 Starogardzki Klub Sportowy Kadeci Starogardzki Klub Sportowy 2019-08-05
37 SPS Lębork Kadeci Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork 2019-08-06
38 MKS Korab POSM Puck Kadeci Międzyszkolny Klub Sportowy ''KORAB'' 2019-08-07
39 Trefl Gdańsk SA I Kadeci Trefl Gdańsk SA 2019-08-11
40 Trefl Gdańsk SA II Kadeci Trefl Gdańsk SA 2019-08-11
41 KATS Alpat Gdynia Kadeci Koleżeńsko Amatorskie Towarzystwo Sportowe ''ALPAT'' 2019-08-11
42 GKS Stoczniowiec Kadeci Gdański Klub Sportowy "Stoczniowiec" 2019-08-11
43 KaEmKa Kadeci Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu "KaEmKa" 2019-08-15
44 UMKS Jurand Malbork Kadeci Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy JURAND 2019-08-19
45 Gdyńska Akademia Siatkówki Kadetki Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki 2019-07-16
46 Energa Czarni Słupsk Kadetki Towarzystwo Piłki Siatkowej "CZARNI" 2019-07-17
47 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk Kadetki Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłki Siatkowej Trefl Gdańsk 2019-07-24
48 Golden Orzeł Malbork Kadetki Uczniowski Klub Sportowy ''ORZEŁ'' Malbork 2019-08-06
49 MKS Olimpijczyk Gdańsk Kadetki Międzyszkolnu Klub Sportowy OLIMPIJCZYK 2019-08-06
50 GKS Wieżyca 2011 Stężyca Kadetki Gminny Klub Sportowy "Wieżyca 2011" Stężyca 2019-08-08
51 PTPS Człuchów Kadetki Powiatowe Towarzystwo Piłki Siatkowej w Człuchowie 2019-08-09
52 KATS Alpat Gdynia Kadetki Koleżeńsko Amatorskie Towarzystwo Sportowe ''ALPAT'' 2019-08-11
53 Gedania SA I Kadetki GEDANIA SPÓŁKA AKCYJNA 2019-08-11
54 Gedania SA II Kadetki GEDANIA SPÓŁKA AKCYJNA 2019-08-11
55 APS Rumia I Kadetki Stowarzyszenie Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2019-08-11
56 APS Rumia I Kadetki Stowarzyszenie Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2019-08-11
57 APS Rumia II Kadetki Stowarzyszenie Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2019-08-11
58 KaEmKa Kadetki Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu "KaEmKa" 2019-08-15
59 MTS Kwidzyn Kadetki Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe 2019-08-19
60 UKS Zatoka95 Puck Kadetki Uczniowski Klub Sportowy '' ZATOKA 95'' Puck 2019-08-20
61 MKS Korab POSM Puck Juniorzy Międzyszkolny Klub Sportowy ''KORAB'' 2019-08-07
62 Trefl Gdańsk SA I Juniorzy Trefl Gdańsk SA 2019-08-11
63 Trefl Gdańsk SA II Juniorzy Trefl Gdańsk SA 2019-08-11
64 KATS Alpat Gdynia Juniorzy Koleżeńsko Amatorskie Towarzystwo Sportowe ''ALPAT'' 2019-08-11
65 GKS Stoczniowiec Juniorzy Gdański Klub Sportowy "Stoczniowiec" 2019-08-11
66 KaEmKa Juniorzy Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu "KaEmKa" 2019-08-15
67 UMKS Jurand Malbork Juniorzy Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy JURAND 2019-08-19
68 Gdyńska Akademia Siatkówki Juniorki Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki 2019-07-16
69 Energa Czarni Słupsk Juniorki Towarzystwo Piłki Siatkowej "CZARNI" 2019-07-17
70 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk Juniorki Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłki Siatkowej Trefl Gdańsk 2019-07-24
71 Golden Orzeł Malbork Juniorki Uczniowski Klub Sportowy ''ORZEŁ'' Malbork 2019-08-06
72 MKS Olimpijczyk Gdańsk Juniorki Międzyszkolny Klub Sportowy OLIMPIJCZYK 2019-08-06
73 GKS Wieżyca 2011 Stężyca Juniorki Gminny Klub Sportowy "Wieżyca 2011" Stężyca 2019-08-08
74 KeEmKa Juniorki Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu "KaEmKa" 2019-08-15
75 KATS Alpat Gdynia Juniorki Koleżeńsko Amatorskie Towarzystwo Sportowe ''ALPAT'' 2019-08-11
76 Gedania SA Juniorki GEDANIA SPÓŁKA AKCYJNA 2019-08-11
77 APS Rumia Juniorki Stowarzyszenie Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2019-08-11
78 Energa Czarni Słupsk Seniorki Towarzystwo Piłki Siatkowej "CZARNI" 2019-07-17
79 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk Seniorki Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłki Siatkowej Trefl Gdańsk 2019-07-24
80 Gdyńska Akademia Siatkówki Seniorki Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki 2019-08-05
81 Golden Orzeł Malbork Seniorki Uczniowski Klub Sportowy ''ORZEŁ'' Malbork 2019-08-06
82 MKS Olimpijczyk Gdańsk Seniorki Międzyszkolnu Klub Sportowy OLIMPIJCZYK 2019-08-06
83 GKS Wieżyca 2011 Stężyca Seniorki Gminny Klub Sportowy "Wieżyca 2011" Stężyca 2019-08-08
84 APS Rumia Seniorki Stowarzyszenie Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2019-08-11