Lista zgłoszonych zespołów w kategorii Junior sezon 2019/2020( po zmianie)
Lp. Drużyna Kategoria Klub
1 GKS Stoczniowiec Juniorzy Gdański Klub Sportowy "Stoczniowiec"
2 KATS Alpat Gdynia Juniorzy Koleżeńsko Amatorskie Towarzystwo Sportowe ''ALPAT''
3 MKS Korab POSM Puck Juniorzy Międzyszkolny Klub Sportowy ''KORAB''
4 Trefl Gdańsk SA I Juniorzy Trefl Gdańsk SA
5 Trefl Gdańsk SA II Juniorzy Trefl Gdańsk SA
6 UMKS Jurand Malbork Juniorzy Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy JURAND

Szczegóły do omówienia na spotkaniu z trenerami w dniu 18.09.2019

Tabela gier w kat Junior w sezonie 2019/2020 w woj Pomorskiem
           
Data   I Termin      
13.10.2019 1 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 6 UMKS Jurand Malbork
  2 Tref Gdańsk SA II 3 1 Tref Gdańsk SA I
  3 MKS Korab Puck 4 5 KATS Alpat Gdynia
    II Termin      
20.10.2019 4 MKS Korab Puck 4 6 UMKS Jurand Malbork
  5 KATS Alpat Gdynia 5 3 Tref Gdańsk SA II
  6 Tref Gdańsk SA I 1 2 GKS Stoczniowiec Gdańsk
    III Termin      
10.11.2019 7 Tref Gdańsk SA I 1 6 UMKS Jurand Malbork
  8 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 5 KATS Alpat Gdynia
  9 MKS Korab Puck 4 3 Tref Gdańsk SA II
    IV Termin      
17.11.2019 10 KATS Alpat Gdynia 5 6 MKS Jurand Malbork
  11 Tref Gdańsk SA I 1 4 MKS Korab Puck
  12 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 3 Tref Gdańsk SA II
    V Termin      
24.11.2019 13 Tref Gdańak SA II 3 6 UMKS Jurand Malbork
  14 MKS Korab Puck 4 2 GKS Stoczniowiec Gdańsk
  15 KATS Alpat Gdynia 5 1 Tref Gdańsk SA I
    II Runda      
    VI Termin      
15.12.2019 16 UMKS Jurand Malbork 6 2 GKS Stoczniowiec Gdańsk
  17 Tref Gdańsk SA I 1 3 Tref Gdańsk SA II
  18 KATS Alpat Gdynia 5 4 MKS Korab Puck
    VII Termin      
22.12.2019 19 MKS Korab Puck 4 6 UMKS Jurand Malbork
  20 Tref Gdańsk SA II 3 5 KATS Alpat Gdynia
  21 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 1 Tref Gdańsk SA I
    VIII Termin      
5.01.2020 22 UMKS Jurand Malbork 6 1 Tref Gdańsk SA I
  23 KATS Alpat Gdynia 5 2 GKS Stoczniowiec Gdańsk
  24 Tref Gdańsk SA II 3 4 MKS Korab Puck
    IX Termin      
7-12.01.2020 25 KATS Alpat Gdynia 5 6 UMKS Jurand Malbork
(ferie od 13.01) 26 MKS Korab Puck 4 1 Tref Gdańsk SA I
  27 Tref Gdańsk SA II 3 2 GKS Stoczniowiec Gdańsk
    X Termin      
2.02.2020 28 UMKS Jurand Malbork 6 3 Tref Gdańak SA II
  29 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 4 MKS Korab Puck
  30 Tref Gdańsk SA I 1 5 KATS Alpat Gdynia
           
Data Finał M-ce w tabeli rozstawienie M-ce w tabeli
  mecz        
7.02.2020 1 1 1 4 4
2 3 2 3 2
           
8.02.2020 3 4 4 3 2
4 1 1 2 3
           
9.02.2020 5 3 2 4 4
6 2 3 1 1
           
           
  w przypadku zajęcia II miejsca w rundzie zasadniczej Trefla II
  rozpisanie turnieju nastąpi od meczy między Treflem I i Treflem II