Lista zgłoszonych zespołów w kategorii kadet sezon 2019/2020
       
Lp. Drużyna Kategoria Klub
1 GKS Stoczniowiec Kadeci Gdański Klub Sportowy "Stoczniowiec"
2 KaEmKa Kadeci Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu "KaEmKa"
3 KATS Alpat Gdynia Kadeci Koleżeńsko Amatorskie Towarzystwo Sportowe ''ALPAT''
4 MKS Korab POSM Puck Kadeci Międzyszkolny Klub Sportowy ''KORAB''
5 SPS Lębork Kadeci Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork
6 Starogardzki Klub Sportowy Kadeci Starogardzki Klub Sportowy
7 Trefl Gdańsk SA I Kadeci Trefl Gdańsk SA
8 Trefl Gdańsk SA II Kadeci Trefl Gdańsk SA
9 UMKS Jurand Malbork Kadeci Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy JURAND

 

 

Kadet Gr A liga woj. Pomorskiego sezon 2019/2020
    I runda        
Data Nr mecz I Termin      
28.09.2019 1 Trefl I Gdańsk 1 4 Pauza
2 KATS Alpat Gdynia 2 3 UMKS Jurand Malbork
    II Termin      
5.10.2019 3 Pauza 4 3 UMKS Jurand Malbork
4 Trefl I Gdańsk 1 2 KATS Alpat Gdynia
    III Termin      
12.10.2019 5 KATS Alpat Gdynia 2 4 Pauza
6 UMKS Jurand Malbork 3 1 Trefl I Gdańsk
           
    II runda      
    IV Termin      
19.10.2019 7 Pauza 4 1 Trefl I Gdańsk
8 UMKS Jurand Malbork 3 2 KATS Alpat Gdynia
    V Termin      
  9 UMKS Jurand Malbork 3 4 Pauza
26.10.2019 10 KATS Alpat Gdynia 2 1 Trefl I Gdańsk
    VI Termin      
  11 Pauza 4 2 KATS Alpat Gdynia
9.11.2019 12 Trefl I Gdańsk 1 3 UMKS Jurand Malbork
do II Etapu - półfinałów awansują dwa zespoły z Gr A, B i C tworząc grupę
6-cia zespołową, gdzie zostaną rozegrane mecze każdy z każdym z zaliczeniem
meczy z grupy między awansującymi zespołami
4-ry najlepsze zespoły II Etapu awansują do turnieju finałowego o mistrzostwo
woj. pomorskiego

Zespoły z 3-ch miejsc rozegrają ligę o m-ca 7-9 systemem każdy z każdym

---------------------------------------------------------------------------------------------------

    II ETAP          
Data      
    A 1 1 6 A2    
  B1 2 5 B2    
    C1 3 4 C2 wynik z eliminacji I runda  
  I TERMIN 16.11.2019   VII
  1 A2 6 3 C1    
2 B1 2 4 C2    
2019-11-16 3 B2 5 1 A 1    
  II TERMIN 23.11.2019   VIII
23.11.2019 4 A2 6 5 B2    
5 A 1 1 4 C2    
6 C1 3 2 B1    
  III TERMIN 14.12.2019   IX
  7 B1 2 6 A2    
14.12.2019 8 C1 3 1 A1    
9 C2 4 5 B2    
  IV TERMIN 22.12.2019   X
22.12.2019 10 A2 6 4 C2    
11 B2 5 3 C1    
12 A1 1 2 B1    
    Runda rewanżowa          
Data      
    A 2 6 1 A1    
  B2 5 2 B1 wynik z eliminacji II runda  
Data   C2 4 3 C1    
  V TERMIN   XI
4.01.2020 13 C1 3 6 A2    
14 C2 4 2 B1    
15 A 1 1 5 B2    
  VI TERMIN   XII
7-11.01.2020 16 B2 5 6 A2    
17 C2 4 1 A 1    
18 B1 2 3 C1    
  VII TERMIN   XIII
  19 A2 6 2 B1    
1.02.2020 20 A1 1 3 C1    
21 B2 5 4 C2    
  VIII TERMIN   XIV
5.02.2020 22 C2 4 6 A2    
23 C1 3 5 B2    
24 B1 2 1 A1    
6 terminów eliminacji + 8 terminów Półfinałowych = 14 terminów
  Finał M-ce w tabeli rozstawienie M-ce w tabeli  
             
14.02.2020 1 1 1 4 4  
2 3 2 3 2  
             
15.02.2020 3 4 4 3 2  
4 1 1 2 3  
             
16.02.2020 5 3 2 4 4  
6 2 3 1 1  
             
  IX 28        
  X 5,12,19,26        
  XI 9,16,23        
  XII 7,14,23        
  I 4,7 do 9        
  II 1,8        
Ferie zimowe dla woj, pomorskiego 13-26.01.2020  
w przypadku zajęcia II miejsca w rundzie zasadniczej Trefla II
rozpisanie turnieju nastąpi od meczy między Treflem I i Treflem II

GRUPA B

    I Runda      
Data    I termin      
28.09.2019 1 Pauza 4 1 Trefl II Gdańsk
2 KaEmKa Starogard Gd. 3 2 SKS Starogard Gd.
    II Termin
     
5.10.2019 3 KaEmKa Starogard Gd. 3 4 Pauza
4 SKS Starogard Gd. 2 1 Trefl II Gdańsk
    III Termin      
12.10.2019 5 Pauza 4 2 SKS Starogard Gd.
6 Trefl II Gdańsk 1 3 KaEmKa Starogard Gd.
    II Runda      
     IV termin      
19.10.2019 7 Trefl II Gdańsk 1 4 Pauza
8 SKS Starogard Gd. 2 3 KaEmKa Starogard Gd.
     V Termin
     
26.10.2019 9 Pauza 4 3 KaEmKa Starogard Gd.
10 Trefl II Gdańsk 1 2 SKS Starogard Gd.
     VI Termin      
9.11.2019 11 SKS Starogard Gd. 2 4 Pauza
12 KaEmKa Starogard Gd. 3 1 Trefl II Gdańsk

Grupa C

    I runda      
Data   I Termin      
28.09.2019 1 GKS Stoczniowiec 1 4 Pauza
2 SPS Lębork 2 3 MKS Korab Puck
    II Termin      
5.10.2019 3 Pauza 4 3 MKS Korab Puck
4 GKS Stoczniowiec 1 2 SPS Lębork
    III Termin      
12.10.2019 5 SPS Lębork 2 4 Pauza
6 MKS Korab Puck 3 1 GKS Stoczniowiec
    II runda      
    IV Termin      
19.10.2019 7 Pauza 4 1 GKS Stoczniowiec
8 MKS Korab Puck 3 2 SPS Lębork
    V Termin      
26.10.2019 9 MKS Korab Puck 3 4 Pauza
10 SPS Lębork 2 1 GKS Stoczniowiec
    VI Termin      
9.11.2019 11 Pauza 4 2 SPS Lębork
12 GKS Stoczniowiec 3 3 MKS Korab Puck

Szczegóły do omówienia na spotkaniu z trenerami w dniu 18-19.09.2019 ( termin do potwierdzenia)