I ETAP rozgrywek w kat. Kadetek sezon 2019/2020

    Liga Kadetek 2019/2020 Grupa A      
    I Etap      
    I runda      
Data   I Termin      
5.10.2019 1 GKS Wieżyca 2011 Stężyca 1 8 Pauza
  2 Gdyńska Akademia Siatkówki 2 7 UKS Zatoka95 Puck
  3 Energa Czarni Słupsk 3 6 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk
  4 Gedania SA II 4 5 KATS Alpat Gdynia
    II Termin      
12.10.2019 5 Pauza 8 5 KATS Alpat Gdynia
  6 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 6 4 Gedania SA II
  7 UKS Zatoka95 Puck 7 3 Energa Czarni Słupsk
  8 GKS Wieżyca 2011 Stężyca 1 2 Gdyńska Akademia Siatkówki
    III Termin      
19.10.2019 9 Gdyńska Akademia Siatkówki 2 8 Pauza
  10 Energa Czarni Słupsk 3 1 GKS Wieżyca 2011 Stężyca
  11 Gedania SA II 4 7 UKS Zatoka95 Puck
  12 KATS Alpat Gdynia 5 6 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk
    IV Termin      
16.11.2019 13 Pauza 8 6 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk
  14 UKS Zatoka95 Puck 7 5 KATS Alpat Gdynia
  15 GKS Wieżyca 2011 Stężyca 1 4 Gedania SA II
  16 Gdyńska Akademia Siatkówki 2 3 Energa Czarni Słupsk
    V Termin      
23.11.2019 17 Energa Czarni Słupsk 3 8 Pauza
  18 Gedania SA II 4 2 Gdyńska Akademia Siatkówki
  19 KATS Alpat Gdynia 5 1 GKS Wieżyca 2011 Stężyca
  20 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 6 7 UKS Zatoka95 Puck
    VI Termin      
30.11.2019 21 Pauza 8 7 UKS Zatoka95 Puck
  22 GKS Wieżyca 2011 Stężyca 1 6 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk
  23 Gdyńska Akademia Siatkówki 2 5 KATS Alpat Gdynia
  24 Energa Czarni Słupsk 3 4 Gedania SA II
    VII Termin      
7.12.2019 25 Gedania SA II 4 8 Pauza
  26 KATS Alpat Gdynia 5 3 Energa Czarni Słupsk
  27 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 6 2 Gdyńska Akademia Siatkówki
  28 UKS Zatoka95 Puck 7 1 GKS Wieżyca 2011 Stężyca
           
           
dalszy ciąg do rozpisania          
           
           
finał 14-16.02.2020        
           
ferie 13-26.01.2020          

 

    Liga Kadetek 2019/2020 Grupa B      
    I Etap      
    I runda      
Data   I Termin      
5.10.2019 1 KaEmKa Starogard Gd. 1 8 Pauza
  2 PTPS Człuchów 7 2 Gedania SA I
  3 Golden Orzeł Malbork 3 6 APS Rumia
  4 MKS Olimpijczyk Gdańsk 4 5 MTS Kwidzyn
    II Termin      
12.10.2019 5 Pauza 8 5 MTS Kwidzyn
  6 APS Rumia 6 4 MKS Olimpijczyk Gdańsk
  7 PTPS Człuchów 7 3 Golden Orzeł Malbork
  8 KaEmKa Starogard Gd. 1 2 Gedania SA I
    III Termin      
19.10.2019 9 Gedania SA I 2 8 Pauza
  10 Golden Orzeł Malbork 3 1 KaEmKa Starogard Gd.
  11 MKS Olimpijczyk Gdańsk 4 7 PTPS Człuchów
  12 MTS Kwidzyn 5 6 APS Rumia
    IV Termin      
16.11.2019 13 Pauza 8 6 APS Rumia
  14 PTPS Człuchów 7 5 MTS Kwidzyn
  15 KaEmKa Starogard Gd. 1 4 MKS Olimpijczyk Gdańsk
  16 Gedania SA I 2 3 Golden Orzeł Malbork
    V Termin      
23.11.2019 17 Golden Orzeł Malbork 3 8 Pauza
  18 MKS Olimpijczyk Gdańsk 4 2 Gedania SA I
  19 MTS Kwidzyn 5 1 KaEmKa Starogard Gd.
  20 APS Rumia 6 7 PTPS Człuchów
    VI Termin      
30.11.2019 21 Pauza 8 7 PTPS Człuchów
  22 KaEmKa Starogard Gd. 1 6 APS Rumia
  23 Gedania SA I 2 5 MTS Kwidzyn
  24 Golden Orzeł Malbork 3 4 MKS Olimpijczyk Gdańsk
    VII Termin      
7.12.2019 25 MKS Olimpijczyk Gdańsk 4 8 Pauza
  26 MTS Kwidzyn 5 3 Golden Orzeł Malbork
  27 APS Rumia 6 2 Gedania SA I
  28 PTPS Człuchów 7 1 KaEmKa Starogard Gd.