Terminarz I etapu rozgrywek kadetek po zmianie ( Grupa A i B [po wycofaniu KaEmKi)

    Kadetki sezon 2019/2020  
    Grupa A  
           
    I runda      
    I Termin      
5.10.2019 1 Wieżyca 2011 Stężyca 1 6 Zatoka 95 Puck
  2 Gdyńska Akademia Siatkówki 2 5 AS Trefl Gdańsk
  3 Energa Czarni Słupsk 3 4 Gedania II
    II Termin      
12.10.2019 4 Zatoka 95 Puck 6 4 Gedania II
  5 AS Trefl Gdańsk 5 3 Energa Czarni Słupsk
  6 Wieżyca 2011 Stężyca 1 2 Gdyńska Akademia Siatkówki
    III Termin      
19.10.2019 7 Gdyńska Akademia Siatkówki 2 6 Zatoka 95 Puck
  8 Energa Czarni Słupsk 3 1 Wieżyca 2011 Stężyca
  9 Gedania II 4 5 AS Trefl Gdańsk
    IV Termin      
26.10.2019 10 Zatoka 95 Puck 6 5 AS Trefl Gdańsk
  11 Wieżyca 2011 Stężyca 1 4 Gedania II
  12 Gdyńska Akademia Siatkówki 2 3 Energa Czarni Słupsk
    V Termin      
16.11.2019 13 Energa Czarni Słupsk 3 6 Zatoka 95 Puck
  14 Gedania II 4 2 Gdyńska Akademia Siatkówki
  15 AS Trefl Gdańsk 5 1 Wieżyca 2011 Stężyca
           
           
    II Runda      
    VI Termin      
23.11.2019 1 Zatoka 95 Puck 6 1 Wieżyca 2011 Stężyca
  2 AS Trefl Gdańsk 5 2 Gdyńska Akademia Siatkówki
  3 Gedania II 4 3 Energa Czarni Słupsk
    VII Termin      
30.11.2019 4 Gedania II SA 4 6 Zatoka 95 Puck
  5 Energa Czarni Słupsk 3 5 AS Trefl Gdańsk
  6 Gdyńska Akademia Siatkówki 2 1 Wieżyca 2011 Stężyca
    VIII Termin      
7.12.2019 7 Zatoka 95 Puck 6 2 Gdyńska Akademia Siatkówki
  8 Wieżyca 2011 Stężyca 1 3 Energa Czarni Słupsk
  9 AS Trefl Gdańsk 5 4 Gedania II
    IX Termin      
14.12.2019 10 AS Trefl Gdańsk 5 6 Zatoka 95 Puck
  11 Gedania II 4 1 Wieżyca 2011 Stężyca
  12 Energa Czarni Słupsk 3 2 Gdyńska Akademia Siatkówki
    X Termin      
21.12.2019 13 Zatoka 95 Puck 6 3 Energa Czarni Słupsk
  14 Gdyńska Akademia Siatkówki 2 4 Gedania II
  15 Wieżyca 2011 Stężyca 1 5 AS Trefl Gdańsk
           

GRUPA B

    Kadetki sezon 2019/2020  
    Grupa B  
           
    I runda      
    I Termin      
5.10.2019 1 Pauza
1 6 PTPS Człuchów
  2 Gedania I
2 5 APS Rumia
  3 Golden Orzeł Malbork 3 4 MTS Kwidzyn
    II Termin      
12.10.2019 4 PTPS Człuchów 6 4 MTS Kwidzyn
  5 APS Rumia 5 3 Golden Orzeł Malbork
  6 Pauza 1 2 Gedania I
    III Termin      
19.10.2019 7 Gedania I
2 6 PTPS Człuchów
  8 Golden Orzeł Malbork 3 1 pauza
  9 MTS Kwidzyn 4 5 APS Rumia
    IV Termin      
26.10.2019 10 PTPS Człuchów 6 5 APS Rumia
  11 Pauza 1 4 MTS Kwidzyn
  12 Gedania I
2 3 Golden Orzeł Malbork
    V Termin      
16.11.2019 13 Golden Orzeł Malbork 3 6 PTPS Człuchów
  14 MTS Kwidzyn 4 2 Gedania I
  15 APS Rumia 5 1 Pauza
           
           
    II Runda      
    VI Termin      
23.11.2019 16 PTPS Człuchów 6 1 Pauza.
  17 APS Rumia 5 2 Gedania I
  18 MTS Kwidzyn 4 3 Golden Orzeł Malbork
    VII Termin      
30.11.2019 19 MTS Kwidzyn 4 6 PTPS Człuchów
  20 Golden Orzeł Malbork 3 5 APS Rumia
  21 Gedania I
2 1 Pauza
    VIII Termin      
7.12.2019 22 PTPS Człuchów 6 2 Gedania I
  23 KaEmKa Starogard Gd. 1 3 Golden Orzeł Malbork
  24 APS Rumia 5 4 MTS Kwidzyn
    IX Termin      
14.12.2019 25 APS Rumia 5 6 PTPS Człuchów
  26 MTS Kwidzyn 4 1

Pauza

  27 Golden Orzeł Malbork 3 2 Gedania I
    X Termin      
21.12.2019 28 PTPS Człuchów 6 3 Golden Orzeł Malbork
  29 Gedania I
2 4 MTS Kwidzyn
  30 Pauza 1 5 APS Rumia