Znalezione obrazy dla zapytania polskiego komitetu olimpijskiegoSzanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Polski Komitet Olimpijski objął Honorowy Patronat nad Ogólnopolskimi Mistrzostwami w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport w sezonie 2019-20.

W 2019 roku Polski Komitet Olimpijski obchodzi 100-lecie swojego istnienia, dlatego Polska Siatkówka pragnęła w szczególny sposób uczcić tę okrągłą rocznicę. Polski Komitet Olimpijski przyjął zaproszenie Polskiego Związku Piłki Siatkowej do objęcia Honorowym Patronatem Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport. Patronat obejmuje okres od listopada 2019 roku do czerwca 2020 roku.
Gratulując inicjatywy i realizacji przedsięwzięcia życzymy Panu oraz wszystkim organizatorom turnieju powodzenia w jego organizacji i i osiągnięcia postawionych sobie wyzwań stawiających na upowszechnianie aktywnego stylu życia i promowania piłki siatkowej wśród najmłodszych. Młodym uczestnikom turnieju o Puchar Kinder+Sport życzymy doskonałej kondycji i jak najlepszych wyników w turniejowej rywalizacji - napisał w specjalnym liście Adam Krzesiński, Sekretarz Generalny Polskiego Komitetu Olimpijskiego do Jacka Kasprzyka, Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Pełna treść komunikatu: http://www.minisiatkowka.pl/pl/aktualnosci/honorowy-patronat-polskiego-komitetu-olimpijskiego-nad-ogolnopolskimi-mistrzostwami-w-minisiatkowce-o-puchar-kindersport

Zwracamy się do Państwa z prośbą o udostępnienie tego komunikatu na swoich stronach internetowych oraz przekazanie informacji trenerom oraz koordynatorom turnieju Kinder+Sport.

Pozdrawiam,
Katarzyna Porębska