MP juniorów - program, wynikiMłodzieżowe Mistrzostwa Polski>2019/2020>juniorki>1/4 finału > Stężyca, Opole o Ostrowiec Św.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski>2019/2020>juniorki>1/4 finału > Stężyca

Klasyfikacja końcowa

 
1 GKS Wieżyca 2011 Stężyca – awans do półfinału MP  
2 ŁKS Siatkówka Żeńska Szkoła Gortata Łódź – awans do półfinału MP  
3 UMKS MOS Wola Warszawa  
4 SKS Szóstka TPS Biała Podlaska  
podgrupa A
  gospodarz gość wynik  
  MOS Wola Warszawa wolny los    
podgrupa B
  gospodarz gość wynik wyniki setów
20-02-2020 Wieżyca 2011 Stężyca Szóstka Biała Podlaska 3:0 25:9, 25:7, 25:20
21-02-2020 Szóstka Biała Podlaska ŁKS Łódź 0:3 12:25, 17:25, 10:25
21-02-2020 ŁKS Łódź Wieżyca 2011 Stężyca 0:3 13:25, 22:25, 20:25
finały
  gospodarz gość wynik wyniki setów
22-02-2020 MOS Wola Warszawa ŁKS Łódź 1:3 16:25, 21:25, 25:20, 18:25
23-02-2020 Wieżyca 2011 Stężyca MOS Wola Warszawa 3:2 23:25, 25:21, 22:25, 25:15, 15:7

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski>2019/2020>juniorki>1/4 finału > Opole

Klasyfikacja końcowa

 
1 Energa MKS SMS Kalisz – awans do półfinału MP  
2 APS Rumia – awans do półfinału MP  
3 SMS Ostróda  
4 MKS Koszalin  
5 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska  
6 ECO AZS Uni Opole  
podgrupa A
  gospodarz gość wynik wyniki setów
20-02-2020 AZS UNI Opole SMS Ostróda 0:3 13:25, 18:25, 8:25
21-02-2020 SMS Ostróda APS Rumia 1:3 25:23, 20:25, 17:25, 28:30
21-02-2020 APS Rumia AZS UNI Opole 3:0 25:17, 25:16, 25:15
podgrupa B
  gospodarz gość wynik wyniki setów
20-02-2020 MKS Kalisz MKS Koszalin 3:0 25:10, 25:6, 25:5
21-02-2020 MKS Koszalin Jagiellończyk Biała Podlaska 3:2  
21-02-2020 Jagiellończyk Biała Podlaska MKS Kalisz 0:3 8:25, 8:25, 12:25
finały
  gospodarz gość wynik wyniki setów
22-02-2020 APS Rumia MKS Koszalin 3:1  
22-02-2020 MKS Kalisz SMS Ostróda 3:0 25:16, 25:11, 25:11
23-02-2020 SMS Ostróda MKS Koszalin 3:1  
23-02-2020 APS Rumia MKS Kalisz 0:3 14:25, 11:25, 16:25
mecz o 5. miejsce
  gospodarz gość wynik  
22-02-2020 AZS UNI Opole Jagiellończyk Biała Podlaska 0:3  

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski>2019/2020>juniorki>1/4 finału > Ostrowiec Św.

Klasyfikacja końcowa

 
1 Enea Energetyk Poznań – awans do półfinału MP  
2 KS Pałac Bydgoszcz – awans do półfinału MP  
3 SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  
4 UKS Gdyńska Akademia Siatkówki  
5 SMS Solna Wieliczka  
6 GTS Plas Gryfice  
podgrupa A
  gospodarz gość wynik wyniki setów
20-02-2020 KSZO Ostrowiec Św. UKS GAS Gdynia 3:0 25:16, 25:18, 25:21
21-02-2020 UKS GAS Gdynia Plas Gryfice 3:0 25:15, 25:16, 25:23
21-02-2020 Plas Gryfice KSZO Ostrowiec Św. 0:3 16:25, 16:25, 16:25
podgrupa B
  gospodarz gość wynik wyniki setów
20-02-2020 Pałac Bydgoszcz Energetyk Poznań 0:3 17:25, 24:26, 18:25
21-02-2020 Energetyk Poznań Solna Wieliczka 3:0 25:18, 25:12, 25:16
21-02-2020 Solna Wieliczka Pałac Bydgoszcz 0:3 20:25, 18:25, 19:25
finały
  gospodarz gość wynik wyniki setów
22-02-2020 KSZO Ostrowiec Św. Pałac Bydgoszcz 0:3 15:25, 17:25, 19:25
22-02-2020 Energetyk Poznań UKS GAS Gdynia 3:0 25:14, 25:16, 25:16
23-02-2020 UKS GAS Gdynia Pałac Bydgoszcz 0:3 14:25, 17:25, 10:25
23-02-2020 KSZO Ostrowiec Św. Energetyk Poznań 0:3 22:25, 20:25, 15:25
mecz o 5. miejsce
  gospodarz gość wynik wyniki setów
22-02-2020 Plas Gryfice Solna Wieliczka 0:3 11:25, 16:25, 20:25