Wyniki Mistrzostw woj Pomorskiego  Juniorki Mł- Siatkówka Plażowa

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU KOBIET
 
FINAŁOWEGO MISTRZOSTW Woj. Pomorskiego w Siatkówce Plażowej
 
/ Juniorek Mł.      
  Miejsce:  Puck                                   Data: 13.06.2020    
  Sędzia Główny Piotr Nosal    
         
M-ce Nazwisko i imię Nazwa Klubu  Uwagi
1 Śmigiel Wiktoria  Gdyńska Akademia Awans do 1/2
Woźniak Julia Siatkówki
2 Dusowska Kamila  Akademia Siatkówki Awans do 1/2
Orłowska Dominika Trefl Gdańsk
3 Szymańska Karolina  Gdyńska Akademia Awans do 1/2
Janczewska Martyna Siatkówki
4 Gużyńska  Kinga Gdyńska Akademia Awans do 1/2
Rogalska Nicole Siatkówki
5 Pawlun Maja  Akademia Siatkówki rezerwa
Jasińska Karolina  Trefl Gdańsk
6 Rodek Dominika  Trefl Gdańsk rezerwa
Jasińska Natalia  SA
7 - 8 Paszt Jagoda Trefl Gdańsk rezerwa
Penk Maja  SA
Pałucka Joanna  UKS Zatoka 95 rezerwa
Skrzypkowska Wiktoria Puck 
9 Białk Wiktoria  UKS Zatoka 95    
Czaja Zuzanna  Puck     

 

  Mistrzostwa woj. Pomorskiego Juniorki Mł 13.06.2020 siatkówka plażowa                  
Nr meczu Runda 1 Para   2 para Wynik Set 1 Set 2 Set 3
1 I Rodek , D./Jasińska , N. vs Białk, W./Czaja, Z. 2:0 15 : 13 15 : 09      
2 I Penk, M./Past, J. vs wolny los 2:0 15 : 0 15 : 0      
3 I  wolny los
  Szymańska , K./Janczewska , K. 0:2 0 : 15 0 : 15      
4 I Pałucka , J./Skrzypkowska , W. vs wolny los 2:0 15 : 0 15 : 0      
5 II Śmigiel, W./Woźniak , J. vs Rodek , D./Jasińska , N. 2:0 15 : 13 15 : 11      
6 II Penk, M./Past, J. vs Dusowska, K./Orłowska , D. 0:2 03 : 15 05 : 13      
7 II Pawlun, M./Bazychowska, K. vs Szymańska , K./Janczewska , K. 1:2 10 : 15 15 : 07 09 : 15
8 II Pałucka , J./Skrzypkowska , W. vs Gużyńska , K./Rogalska , N. 1:2 15 : 17 15 : 10 03 : 15
9 9  wolny los   Rodek , D./Jasińska , N. 0:2 0 : 15 0 : 15      
10 9  wolny los   Penk, M./Past, J. 0:2 0 : 15 0 : 15      
11 9  wolny los   Pawlun, M./Bazychowska, K. 0:2 0 : 15 0 : 15      
12 9 Białk, W./Czaja, Z. vs Pałucka , J./Skrzypkowska , W. 0:2 11 : 15 14 : 16      
13 III Śmigiel, W./Woźniak , J. vs Dusowska, K./Orłowska , D. 0:2 10 : 21 13 : 21      
14 III Szymańska , K./Janczewska , K. vs Gużyńska , K./Rogalska , N. 1:2 21 : 18 20 : 22 12 : 15
15 7 Rodek , D./Jasińska , N. vs Penk, M./Past, J. 2:0 15 : 12 15 : 04      
16 7 Pawlun, M./Bazychowska, K. vs Pałucka , J./Skrzypkowska , W. 2:0 15 : 06 15 : 07      
17 1/4 fin Szymańska , K./Janczewska , K. vs Rodek , D./Jasińska , N. 2:0 21 : 11 21 : 19      
18 1/4 fin Śmigiel, W./Woźniak , J. vs Pawlun, M./Bazychowska, K. 2:0 21 : 18 21 : 17      
19 Półfinał Dusowska, K./Orłowska , D. vs Szymańska , K./Janczewska , K. 2:0 15 : 06 15 : 09      
20 Półfinał Gużyńska , K./Rogalska , N. vs Śmigiel, W./Woźniak , J. 0:2 11 : 15 10 : 15      
21 5/6 Rodek , D./Jasińska , N. vs Pawlun, M./Bazychowska, K. 0:2 15 : 21 22 : 24      
22 3/4 Szymańska , K./Janczewska , K. vs Gużyńska , K./Rogalska , N. 2:1 13 : 15 15 : 12 15 : 12
23 Finał Dusowska, K./Orłowska , D. vs Śmigiel, W./Woźniak , J. 1:2 15 : 08 13 : 15 13 : 15