W dniu 8.07.2020 w Kołobrzegu zakończył się  Turniej Półfinałów MP w kategorii Młodzików do Finałów MP awansowały 3-y zespoły z woj. pomorskiego.

 

Nazwisko i imię komisarza  
Rodzaj zawodów Młodzieżowy    
Metoda punktacji: Turniej młodzieżowy bez kalkulacji
Data zawodów 2020-07-05 Miejscowość Kołobrzeg
Organizator zawodów Zachodniopomorski ZZPS, Marek Mierzwiński tel. 603 08 33 42 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Klasyfikacja końcowa turnieju

Lp. Miejsce Nazwisko i imię zawodnika Nazwa klubu
1 2 3 5
1 1 Potrykus Bartłomiej Trefl Gdańsk S.A.
RYBAK ALEKSANDER Trefl Gdańsk S.A.
 
2 2 Krzemiński Jakub TS Koset Grudziądz
Krzemiński Kacper TS Koset Grudziądz
 
3 3 Woźny Oskar Integracyjny Klub Sportowy ATAK Elbląg
Dobosz Kamil Integracyjny Klub Sportowy ATAK Elbląg
 
4 4 Kamerka Kacper Gdyńska Akademia Siatkówki
Pyzalski Radosław Gdyńska Akademia Siatkówki
 
5 5 Kobyliński Mikolaj Mos Wola Warszawa
Wójcik Mateusz Mos Wola Warszawa
 
6 6 Gozdek Tobiasz MUKS Jantar Kalisz
Nawrocki Paweł MUKS Jantar Kalisz
 
7 7 Grzyb Michał Trefl Gdańsk S.A.
Sałata Ryszard Trefl Gdańsk S.A.
 
8 8 Niemiec Michał UMKS Mos Wola Warszawa
Nowik Aleksander UMKS Mos Wola Warszawa
 
9 9 Grajewski Nikodem TS Koset Grudziądz
Witkowski Jan TS Koset Grudziądz
 
10 9 Rybak Igor BKS Chemik Bydgoszcz
Serewis Jakub BKS Chemik Bydgoszcz
 
11 9 Beta Szymon UMKS MOS Wola Warszawa
Mioduszewski Oskar UMKS MOS Wola Warszawa
 
12 9 Szynaka-Tomaszewski Stanisław MKS JAROCIN
ANDRZEJCZAK MATEUSZ MKS JAROCIN
 
13 13 Pawlak Cyprian MUKS Jantar Kalisz
Przybyłek Wiktor MUKS Jantar Kalisz
 
14 13 Ignaczak Oliwier DELFIN Darłowo
Jaszczur Patryk DELFIN Darłowo
 
15 13 Żabicki Oliwier UMKS MOS Wola Warszawa
Taczała Mateusz UMKS MOS Wola Warszawa
 
16 13 Sałacki Jakub SMS Ostróda
Zawadzki Wiktor SMS Ostróda
 
17 17 Silwanowicz Filip Integracyjny Klub Sportowy Atak Elbląg
Zaton Paweł Integracyjny Klub Sportowy Atak Elbląg
 
18 17 Bińkowski Jakub DELFIN Darłowo
Kozak Eryk DELFIN Darłowo
 
19 17 Kitowski Jakub TS Koset Grudziądz
Skrzeszewski Michał TS Koset Grudziądz
 
20 17 Sarna Mikołaj UKS Szamotulanin Szamotuły
Helak Mikołaj UKS Szamotulanin Szamotuły
 
21 17 Landowski Paweł KaEmKa Starogard Gdański
Pałkowski Hubert KaEmKa Starogard Gdański
 
22 17 Bąkowski Iwo UKS Błyskawica Szczecin
Safaryn Lukasz UKS Błyskawica Szczecin
 
23 17 Chudy Szymon STS Olimpia Sulęcin
Grzybiak Szymon STS Olimpia Sulęcin
 
24 17 Dobosz Kuba Integracyjny Klub Sportowy Atak Elbląg
Mroczek Dawid Integracyjny Klub Sportowy Atak Elbląg
 
25 25 Grobelny Piotr UKS Jedynka Międzyrzecz
Stachowiak Alan UKS Jedynka Międzyrzecz
 
26 25 Adamirowicz Wojciech UKS Jedynka Międzyrzecz
Pacholak Konrad UKS Jedynka Międzyrzecz
 
27 25 Jaworski Szymon KPS Progress Września
KEMPIŃSKI JACEK KPS Progress Września
 
28 25 Jankowski Adam UKS Jedynka Międzyrzecz
Matuszewski Szymon UKS Jedynka Międzyrzecz
 
29   Fijałek Grzegorz  
   
 
30   Szałankiewicz Jakub  

 Gratulujemy awansu do Finałów MP !