W dniu 8.07.2020 r w Kołobrzegu zakończył się turniej 1/2 MP w siatkówce plażowej w kategorii Młodziczek. Brak awansu do Finałów MP

Polski Związek Piłki Siatkowej
Siatkówka Plażowa Sprawozdanie komisarza

Druk Nr 4

WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU

Nazwisko i imię komisarza  
Rodzaj zawodów Młodzieżowy    
Metoda punktacji: Turniej młodzieżowy bez kalkulacji
Data zawodów 2020-07-05 Miejscowość Kołobrzeg
Organizator zawodów Zachodniopomorski ZZPS, Marek Mierzwiński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Klasyfikacja końcowa turnieju

 

Lp. Miejsce Nazwisko i imię zawodnika Data urodzenia Nazwa klubu
1 2 3 4 5
1 1 Szewczyk Patrycja   UKS Szamotulanin Szamotuły
Rataj Dominika   UKS Szamotulanin Szamotuły
 
2 2 Suska Zuzanna   UKS Ares Nowa Sól
Trznadel Oliwia   UKS Ares Nowa Sól
 
3 3 Podsiadło Julia   MUKS Radomka Radom
Podsiadło Oliwia   MUKS Radomka Radom
 
4 4 Kott Maja   MUKS Krótka Mysiadło
Bartosz Dominika   MUKS Krótka Mysiadło
 
5 5 Dalach Aleksandra   UMKS MOS Wola Warszawa
Kabala Patrycja   UMKS MOS Wola Warszawa
 
6 6 Bodys Weronika   UKS SMS Police
Wieczorek Lena   UKS SMS Police
 
7 7 Drosdowska Kornelia   MUKS Joker Świecie
Trybuła Weronika   MUKS Joker Świecie
 
8 8 Jucha Kinga   UKS Szamotulanin Szamotuły
Piasecka Martyna   UKS Szamotulanin Szamotuły
 
9 9 Leśniewicz Wiktoria   GLKS Nadarzyn
Jackiewicz Zofia   GLKS Nadarzyn
 
10 9 Andrzejewska Martyna   SKF KS POZNAŃ
Winiarska Maja   SKF KS POZNAŃ
 
11 9 Kozicka Nikola   UMKS MOS Wola Warszawa
Niedzińska Natalia   UMKS MOS Wola Warszawa
 
12 9 Budzich Paulina   MLKS Tucholanka Tuchola
Jabłońska Aleksandra   MLKS Tucholanka Tuchola
 
13 13 Frybel Lena   UKS Trójka Sulechów
Waligóra Natalia   UKS Trójka Sulechów
 
14 13 Pawluk Karolina   UKS SG Kożuchów
Perdian Paulina   UKS SG Kożuchów
 
15 13 Szewczyk Wiktoria   MUKS Joker Świecie
Drażdżewska Aleksandra   MUKS Joker Świecie
 
16 13 Dzieciątkowska Oliwia   SPS Zbąszynek
Kalińska Alicja   SPS Zbąszynek
 
17 17 Żak Anna   UKS Orliki Szczecin
Swist Anna   UKS Orliki Szczecin
 
18 17 Roczyniewska Amelia   Gdyńska Akademia Siatkówki
Urbańska Aleksandra   Gdyńska Akademia Siatkówki
 
19 17 Biniaś Katarzyna   GKS Rzemieślnik Kwilcz
Dukat Maja   GKS Rzemieślnik Kwilcz
 
20 17 Banasiak Wiktoria   SMS Ostróda
Hołubiec Dominika   SMS Ostróda
 
21 17 Kuberska Oliwia   LUKS Wilczek Wilkowo
Karnicka Aleksandra   LUKS Wilczek Wilkowo
 
22 17 Dąbrowska Weronika   Integracyjny Klub Sportowy Atak Elbląg
Kaczmarzyk Nikola   Integracyjny Klub Sportowy Atak Elbląg
 
23 17 Niechiciałkowska Anna   SAS Sejny
Rapczyńska Zuzanna   SAS Sejny
 
24 17 Tałaj Weronika   MKS Koszalin
Węgierska Zuzanna   MKS Koszalin
 
25 25 Pepol Helena   UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
Kaczor Luiza   UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
 
26 25 Fiedorowicz Anna   UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
Kurian Natalia   UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
 
27 25 Auron Natalia   SAS Sejny
Pietruszkiewicz Emilia   SAS Sejny
 
28 25 Jurkiewicz Patrycja   MUKS Spartakus Lniano
Ziółkowska Oliwia   MUKS Spartakus Lniano
 
29 25 Bruggemann Olga   Gdyńska Akademia Siatkówki
Dylewicz Zuzanna   Gdyńska Akademia Siatkówki
 
30 25 Budowicz Klaudia   SAS Sejny
Pietruszkiewicz Natalia   SAS Sejny
 
31 25 Domzała Natalia   Gdyńska Akademia Siatkówki
Zielińska Julia   Gdyńska Akademia Siatkówki
 
32 25 Skrzypkowska Wiktoria   UKS Zatoka 95 Puck
Dolna Maja   UKS Zatoka 95 Puck